Baník Ostrava – Vyškov 5:5 (kon.) | VŠB-TU Ostrava – Hodonín 0:1 (kon.) | Třinec – Gamaspol Jeseník 2:2 (kon.)
Volfířov – Vítkovice 7:6 (kon.) | Zlín – Ž. Vlci Brno 4:3 (kon.)
UTB futsal team Zlín
4:3 (1:1)
Žabinští Vlci Brno
Pátek 04.12.2015, 20:30 • SH Euronics, Zlín • 2. Futsal liga východ • 10. kolo

Máme to za sebou. Zlín se nakonec ubránil závěrečnému tlaku soupeře a vítězí. Díky za pozornost a někdy napočtenou! (22:35:00)

40
    Šest minut se dohrává poslední minuta, a to nám ještě do konce zbývá 17 sekund. Míč mají v tomto vyhroceném finiši domácí.

40
    Trenér hostí nyní zasáhl do hry, je tak vyloučen z lavičky!

40
    Nyní se nám hra protahuje, sudímu totiž vadí nadávky na jeho adresu...

40
    Ladislav Hansl ale zamířil mimo zařízení!

40
    Sotva jsem to dopsal, tak je to tady! Na zemi zůstává ležet Svoboda, každopádně bylo to po faulu a Brno bude mít možnost z desetimetrového kopu vyrovnat!

39
    70 sekund zbývá dohrát do konce utkání, domácí ale už mají pět faulů, každý další tak bude znamenat desetimetrový kop.

39
    Žabinští Vlci Brno právě vstřelili branku!
    Máme zaděláno na drama! PAVEL SVOBODA pohotově dorazil pokus svého spoluhráče a snižuje tak na rozdíl jedné trefy.

38
    Patrik Hlobil se snažil soupeře obrat o míč a skórovat do prázdné branky, jenomže nebyl při tom zrovna šetrný. Vidí tak žlutou kartu.

37
    Tentokrát si time-out vybírá domácí celek, který se tak připraví na závěrečné snažení soupeře o vyrovnání či dokonce překlopení skóre.

36
    Při opětovné power-play hostů pálil Lange, jeho střela je ale zblokována.

36
    Akorát jsem chtěl napsat, že Brňané nestřílí, teď se tak ale stalo a je sníženo. Šťastným skórujícím je LADISLAV HANSL.

35
    Brňané znovu s Pšurným na střídačce.

34
    Hanslovi při střele balón uskočil a Pšurný tak spěchá zpět do své svatyně.

33
    Hosté nyní kombinují na útočné půlce v pěti, hrají totiž bez brankáře!

32
    Hosté si vybírají v této nelehké situaci oddechový čas.

32
    Zlín právě vstřelil branku!
    Skóre se posouvá již na 4:1! Závar před Pšurným nakonec vyřešil razantní gólovou střelou MICHAL HUŤKA.

32
    Mikel odkopl balón před Starým na tribuny, a jsou tu tak hned dvě pozitivní věci pro Zlín zároveň. Předně se nikdo nezranil, dále je nebezpečí Brna zažehnáno.

Jakub Kudláč

Jan Marčík

Branky: 19. Slobodian, 27. Křepelka, 28. Lange (vla.), 32. Huťka – 19. Svoboda, 36. Hansl, 39. Svoboda

Karty:   38. Hlobil (ZLI)   40. Realizační tým (ZVB)

UTB futsal team Zlín: Mikel – Mikel, Pantálek, Kalus, Slobodian, Křepelka, Huťka, Kovář, Juhás, Hlobil, Kruža
    Žabinští Vlci Brno: Pšurný – Vala, Stoklásek, Chrdust, Cange, Svoboda, Mezník, Kratochvíl, Starý, Hansl