Jaroslavl – Ufa 1:3 (kon.) | Kazaň – N.Novgorod 2:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Čerepovec 4:2 (kon.)
Viťaz – CSKA Moskva 1:2 (kon.) | Soči – Magnitogorsk 2:1 (kon.)
Dynamo Moskva
4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
Severstal Čerepovec
Pondělí 07.12.2015, 17:30 • VTB Ice Palace • KHL

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou. (19:50:06)

Dinamu se nakonec podařilo uhájit vítězství, ale bylo s velkými potížemi. Severstal především ve třetím dějství dost kousal, chytil druhý dech, nakonec ale přece musel skousnout porážku. Za svůj výkon se však určitě stydět nemusí.

59:06
    Minuta do konce tohoto utkání.
    Andrej MIRONOV - 4:2

58:33
    Dinamo právě vstřelilo branku!
    ANDREJ MIRONOV se zmocnil puku, který Severstal ztratil po krkolomné kombinaci v útočném pásmu, a usměrnil ho do prázdné svatyně přes celé kluziště. Je zřejmě rozhodnuto. Asistence: Konstantin Gorovikov.

57:50
    Štěpánek mimo branku, hosté už nyní zkoušejí power-play!

57:01
    A další obrovská možnost pro Dinamo! Mironovovu střelu z dálky Štěpánek upustil, dorážející Brjukvin stačil puk zpoza branky přistrčit na Těreščenka, který se u levé tyčky zjevil sám, jenže z vyložené pozice pouze přestřelil.

56:25
    A mohlo být rozhodnuto! Cvetkov se v mezikruží dostal k odraženému puku, za záda Štěpánka ho ale vsunout nedokázal. Střela byla zablokována.

55:48
    Ani ne pět minut zbývá Severstalu na alespoň vyrovnání stavu. Dokáže Dinamo odolat velkému tlaku?

54:01
    Lazušin je nyní pod obrovským tlakem. Bučněvič se dostal do jeho blízkosti, snažil se silou protlačit puk za brankovou čárou, ale nakonec mezírku v gólmanově výstroji nenašel.

53:40
    Domácí se v tuhle chvíli vlastně jenom brání. A hosté se ženou za vyrovnávacím gólem.

52:07
    Čerepovec se vystavil do ofsajdu. Hra se stěhuje do střeního pásma.

51:02

50:55
    Vovčenko ve velké příležitosti na levém kruhu! Trefil však jen tyčku Lazušinovy svatyně! Velké štěstí pro Dinamo. Domácí byli během oslabení docela pod velkým tlakem.

49:42
    Šefer inkasoval nešetrný úder. A musel dokonce na důležitou pasáž odejít zraněný do kabin.

49:02
    Babenko (DMS) se dopustil hákování, dvě minuty se bude bránit Dinamo v oslabení.

49:01
    Teď zahodil velkou šanci Bučněvičův spoluhráč z lajny! Na levém kruhu se ocitl úplně, ale úplně sám, jenže svou dělovkou trefil jen Lazušina. Bude ale vylučovat, hosté budou mít přesilovku.

48:23
    Dinamo teď založilo útok, jenž však nebyl dobře realizován. Severstal je naopak v posledních minutách rozhodně nebezpečnější.

Patrik Sandev

Branky a nahrávky: 15. Nikulin (Brjukvin, Solovjov), 17. Osipov (Gorovikov, Nikulin), 27. Kokarev (Tarasov), 59. Mironov (Gorovikov) – 24. Trunjov (Šefer), 45. Chohlov (Monachov)

Dynamo Moskva: Lazušin (Šaryčenkov) Višněvskij, Hietanen, Robinson, Mironov, Nikulin, Osipov, Solovjov – Tarasov, Gorovikov, Kokarev – Pestuško, Cvetkov, Fjodorov – Karpov, Těreščenko, Brjukvin – Igumnov, Babenko, Volkov – Avcin
    Severstal Čerepovec: Štěpáněk (Kononov) – Němec, Kudako, Chochlov, Karlsson, Šefer, Dorofejev, Popov – Skorochodov, Trubačjov, Nikoncev – Trunjov, Bučněvič, Kagarlickij – Vicharev, Moisejev, Monachov – Berdnikov, Kazakovcev, Krjukov – Vovčenko

Rozhodčí: Kuljov, Oskirko – Bersenjov, Judin