Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 3:1 (kon.) | HC Litvínov – Č. Budějovice 3:2 (po pr.) | HC Plzeň – K. Vary 6:3 (kon.)
Kladno – Sparta 1:2 (kon.) | Vsetín – Opava 5:4 (3:2 po s.n.) | Letňany – Liberec 1:3 (kon.)
Poruba – Třinec 3:5 (kon.) | Chomutov – Slavia 5:4 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 3:4 (0:1 po s.n.)
Havířov – Zlín 1:7 (kon.) | Jihlava – Mountfield HK 3:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
Mountfield HK
Pátek 11.12.2015, 18:15 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Extraliga staršího dorostu • 27. kolo

52:37
    Vyloučení na obou stranách. Na trestnou lavici domácích odchází Adam Hrbatý (JIH) za vysokou hůl a dvě minuty obdržel Tomáš Kynčl (HKM) za krosček.

Na vyloučení: 5-4.

43:11
    Duklu čeká 52 vteřin dlouhá přesilovka pět na tři, jelikož hosté hráli při oslabení v pěti. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě si odpyká Filip Moník.

Na vyloučení: 4-3.

42:03
    Domácí budou moci zvýšit své vedení, jelikož je na dvě minuty potrestán za napadení Kryštof Pažourek.

Na vyloučení: 4-2.

35:57
    Tohle bylo hodně sporné vyloučení. Nezdálo se mi, že by Vladimír Oščádal napadl gólmana. Možná kolem něj lehce projel a Tomáš Vomáčka spadl na zem. Ať tak či tak, jsou z toho dvě minuty pro hráče Dukly za napadení.

Na vyloučení: 4-1.

31:54
    Šance pro hosty. Dvě minuty si jede odpykat Matěj Vála (JIH) za hákování.

Na vyloučení: 3-1.

13:44
    Dukla se bude opět bránit, neboť Josef Berka (JIH) je vyloučen na dvě minuty za faul kolenem.

Na vyloučení: 2-1.

05:12
    Michael Gaspar je při dorážkách Dukly vyloučen za nedovolené bránění.

Na vyloučení: 1-1

01:05
    Partik Rašín (JIH) dostává dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 1-0.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 10. Adam (Strnad), 31. Heinrich (Čermák, Huňáček), 42. Oščádal (Vála, J. Slabý) – 22. Pažourek (Dvořák), 54. Šalda (Gaspar, Štohanzl)

HC Dukla Jihlava: Šťastný (Juda) – Huňáček, P. Slabý, Rašín, Vála, Havelka, Stark – Strnad, Heinrich, Čermák – Oščádal, Adam, Vrátný – Berka, J. Slabý, Hrbatý. Trenér: Štěpán Moravec
    Mountfield HK: Vomáčka (Bartozel) – Hroudný, J. Moník, Muška, Šalda, Gaspar, Pohl, Kynčl, Lelek – Mašín, Matějček, Hidveghy – Dvořák, Pažourek, Maršík – Hejna, Štohanzl, Jirásek – F. Moník, Matouš, Hašek.

Rozhodčí: Talpa – Huryta, Polák