Žilina – Piešťany 3:2 (1:0 po s.n.) | Banská Bystrica – Košice 3:0 (kon.) | Nitra – Zvolen 3:4 (kon.)
Skalica – Martin 2:4 (kon.) | Trenčín – Poprad 2:4 (kon.)
HK Skalica
2:4 (2:0, 0:1, 0:3)
HK VITAR Martin
sk Pátek 11.12.2015, 18:00 • zimný štadión Skalica • Tipos Extraliga (SR)

51:32
    Kabáč mal hokejku v súboji s Reném Školiakom príliš vysoko za čo inkasuje dve minúty.

49:45
    Domáci budú hrať zasa len vo štvorici. Jeden z domácich hráčov inkasuje dve minúty za útočný faul.

45:08
    Barák dostáva trocha nespravodlivý trest, a to dve minúty za podrazenie.

42:38
    Skalica ide do štyroch. Martin má veľkú šancu na vyrovnanie. Pavel Brendl dostáva dve minúty za seknutie.

26:20
    Lukáš Matejka dostáva dve minúty za podrazenie.

21:17
    Vylučovať sa bude aj na strane Martina. Bačík dostáva dve minúty za podrazenie na Komínka.

09:11
    Máme tu prvé vylúčenie v dnešnom zápase. Dve minúty za seknutie inkasuje domáci hráč Lukáš Klíma.

Michal Štetina

Branky a nahrávky: 16. Korytko (Komínek, Jankovič), 20. Brendl (Mickievics, Jankovič) – 40. Galamboš (Varga, Tabaček), 44. Kabáč (Matějka), 47. Surovka (Tabaček, Matějka), 60. Galamboš (Tabaček, Varga)

HK Skalica: Romančík (Ševela) – Reichel, Barák – Opalek, Novák – Jankovič, Horváth – Zukal – Pašek, Brendl, Mickevics – Korytko, Školiak, Komínek – Klíma, Zálešák, Bezúch – Markulinec, Lantoš, Trenčan
    HK VITAR Martin: Dzubina – Matějka, Tabaček – Bačík, Rusina – Dvořák, Trávníček – Poliaček, Vyskoč – Skladaný, Galamboš, Varga – Surovka, Murček, Kabáč – Pokrivčák, Jurášek, Kokavec

Rozhodčí: Stano, Goga – Návratek, Orolin