Lovosice – Frýdek-M. 25:22 (kon.) | Hranice – Zubří 27:20 (kon.) | Karviná – Královo Pole 30:21 (kon.)
Plzeň – Jičín 32:19 (kon.) | Kopřivnice – Dukla 26:33 (kon.)
Talent tým Plzeňského kraje
32:19 (16:10)
HBC Medipoint Jičín
Neděle 13.12.2015, 10:30Chance Extraliga mužů • 14. kolo

Aleš Babák, HBC Ronal Jičín: Náš výkon v prvním poločase naznačoval to, že budeme pomýšlet v Plzni na body horko těžko. Vyprodukovali jsme v první části třináct laciných technických chyb, čímž jsme domácí posadili na koně. Věděli jsme, že Plzeň má velkou kvalitu a sílu, která se potvrdila. Odehráli jsme špatné utkání, na čem se podepsala i absence pravorukých spojek, které jsme dnes neměli. Nefungovala nám ani obrana a navíc nám nehrál do karet ani výškový deficit. Domácí tým dnes zaslouženě zvítězil, k čemuž jim gratulujeme. (12:30:31)

Martin Šetlík, SSK Talent M.A.T. Plzeň: My jsme si na začátku vypracovali uklidňují čtyřbrankový náskok. který jsme do konce prvního poločasu udržovali. Po pauze se nám ho povedlo navíc ještě navýšit, takže jsem mohl protočit více hráčů, za což jsem rád. Vyhnula se nám dnes i taková slabší pasáž, kdy se nám nedaří dát dlouho gól. Jsem rád, že kluci k utkání takhle skvěle přistoupili a v poklidu jsme zvítězili.

A je dobojováno! Plzeň ve druhé půli v klidu kontrolovala své vedení a navrch ho ještě vyšperkovala dalšími góly.

Konec zápasu. (32:19)
    60
    První branku si v dnešním duelu na své konto připisuje i David Bičiště. (32:19)
    59
    Zdeněk Kubík utekl plzeňské obraně a své sólo chladnokrevně zakončil střelou pod břevno. (31:19)
    59
    Martin Lepieš se prosazuje v přesilové hře. (31:18)

Dnešní utkání sleduje 736 diváků. (31:17)

58
    Josef Jonáš dostává dvě minuty a Talent bude hrát prakticky do konce duelu v oslabení. (31:17)

58
    Signalizovaná pasivita pro Ronal Jičín. (31:17)

57
    Tentokrát to Talentu nevyšlo, u míče jsou Jičínští. (31:17)

57
    Talent je zpátky u balonu a může ještě zvýšit již tak bohaté vedení. (31:17)
    56
    Ondřej Šafránek technicky z levého křídla překonal brankáře Ronalu. (31:17)

55
    Filip Herajt s pomocí tyče a následně své nohy zastavil další střelu soupeře. (30:17)

55
    Obrana Plzně i ke konci utkání funguje na jedničku a nedává soupeři žádný čas ani prostor. (30:17)
    54
    Jakub Strýce se prosadil z pivota a střílí již dnešní třicátou branku Talentu. (30:17)