Záhorská Bystrica – Košice 6:7 (kon.) | Skalica – Florko Košice 5:7 (kon.) | Žilina – Hurikán Bratislava 5:7 (kon.)
Sabinov – M-Šport Trenčín 1:6 (kon.) | Nižná – Lido Bratislava 4:7 (kon.) | Prešov – ŠK 1. FBC Trenčín 7:6 (kon.)
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina
5:7 (1:5, 2:0, 2:2)
VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava
sk Neděle 13.12.2015, 14:00 • ŠH Rosinská • Slovenská Salming extraliga mužů

V dnešnom zápase vyhráva tím hostí, ktorý si vybudoval svoj náskok už v prvej tretine a dokázal si ho udržať. V zápase sme videli viacero vylúčení v pomere 3:2. Bolo mi potešením Vám sprostredkovať tento zápas. (16:06:55)

59:49
    Žilina dala gól!

Strelu Galoviča tesne pred brankárom tečoval ROMAN MASAROVIČ!

59:10
    Domáci hrajú v šiestich!

59:09
    Oddychový čas hostí.

57:09
    Miščík dostal loptičku priamo pred brankára Kružela nedokázal ho však prekonať.

55:52
    Marián Galovič sám proti brankárovi nepretlačil loptičku do siete! Bortlík dnes chytá naozaj vynikajúco!

55:03
    Strela Trúneka bolo zablokovaná a neohrozila brankára hostí.

54:03
    Pred bránku sa natlačil Miščík, z bekhendu však nedokázal presne zakončiť.

52:22
    Po chybe v obrane Hurikánu sa dostal ku loptičke Michal Miške, ktorý išiel s Masarovičom sám na bránku, rozhodol sa pre zakončenie a minul bránku.

49:59
    Domáci v plnom počte.

49:59
    Hurikán Bratislava dal gól!

Hurikán okamžite využíva presilovú hru. TOMÁŠ ŠKARUPA prekonáva brankára domácich. Bez asistencie.

49:21
    Vylúčenie na strane domácich!

Za nešportové správanie ide na trestnú lavicu Tomáš Kvasnica. Trest 2 minúty.

48:55
    Strela Hrušku nemierila na bránku.

47:41

46:36

MICHAL HRIN potom čo vybojoval loptičku za bránkou sa obtočil okolo bránky a znižuje v oslabení na 4:6! Bez asistencie

45:40
    Domáci stále nie sú v plnom počte, nakoľko sa 5 minútové vylúčenie nekončí po góle.

44:49

Po Škarupovej strele sa k dorážke dostal MATÚŠ BUČÁK ktorý pretlačil loptičku do bránky.