Slalom mužů, 1. kolo, Val d'Isere Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) | Slalom žen, 1. kolo, Åre Vítěz: P. Vlhová (SVK) (kon.)
SP - slalom mužů, 2. kolo, Val d'Isere

Vítěz: H. Kristoffersen (NOR)

Neděle 13.12.2015, 12:30Sjezdové lyžování

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou. (13:23:16)

15. Marc Digruber (AUT) +3,81

Henrik Kristoffersen (NOR) se stal vítězem tohoto slalomu. V obou kolech předvedl velmi dobrý výkon a ani Marcel Hirscher (AUT), který se ve druhém kole vyšvihl až na druhé místo, na něj dnes neměl. Třetí pak skončil Felix Neureuther (GER).

2. kolo právě skončilo.

30
    Jediný Henrik Kristoffersen dokázal porazit Hirschera. Obě jízdy jel prostě fantasticky, vytvořil si celkový náskok 1,09 sekundy. Zasloužené první místo pro Nora.

29
    Foss-Solevaag předvedl klasický špicar a prakticky hned po startu si pokazil celý závod. Mladý Nor bodovat do světového poháru nebude.

28
    Další vypadlá branka! Je velká škoda, že závod ovlivňují právě tyhle technické potíže. Další, kdo na to doplatil, byl Pinturault, který po prvním mezičase měl náskok 1,13 sekundy. Jenže pak ze závodu musel odstoupit.

27
    Julien Lizeroux dojel do cíle se ztrátou 1,33 sekundy. Předvedl spíše průměrnou jízdu. Je průběžně pátý.

26
    Felix Neureuther nebyl lepší než dosud vedoucí Hirscher. V cíli navíc nevypadal úplně spokojeně. Celkem ztratil 37 setin sekundy a je druhý. Může ale zaútočit na stupně vítězů, i když na startu je ještě pár borců.

25
    To je velká škoda. Giuliano Razzoli z Itálie měl velkou smůlu, protože těsně před cílem vyrval jednu z branek, která se mu zapletla pod nohy. Díky tomu závod nedokončil. Určitě si ovšem podá protest, aby odjel novou jízdu.

24
    Manfred Mölgg bojoval spíše s druhým Američanem o druhé místo. Na Hirschera vůbec neměl a ztratil nakonec 1,42 vteřiny. Je v současné chvíli čtvrtý.

23
    Marcel Hirscher si napravil reputaci po nevalném prvním kole. Jel naplno, potřeboval prostě senzační čas. A ten nakonec získal! Je totiž první o luxusní 1 vteřinu a 24 setin. Skvělá práce Rakušana.

22
    Jean-Baptiste Grange udělal v průběhu hned dvě velké chyby a do cíle dojel s hrozivou ztrátou 6,78 sekundy. V cíli jen pozdravil fanoušky. Druhé kolo prostě nesmírně pokazil.

21
    Rus Chorošilov si pohoršil. Měl hned zkraje velké problémy, nenašel správný rytmus a nakonec na první pozici ztratil 42 setin vteřiny. Je na třetí příčce.

20
    David Choudounsky z USA již překonal dosud vedoucího Thalera! Byl lepší o 13 setin sekundy. Jel klidnou, vyrovnanou jízdu a může zaútočit na umístění v první desítce.

19
    Ital Tonetti ztratil 93 setin sekundy. Druhé kolo se mu určitě povedlo méně než to první. Nakonec se zařadil až na průběžnou šestou příčku.

18
    Francouz Victor Muffat-Jeandet na vedoucího Thalera v žádném případě neměl. Ztráta 65 setin sekundy je pro něj určitě velké zklamání. Znamená dokonce až čtvrtou příčku.

17
    Patrick Thaler z Itálie se dostal na první místo. Na Yuleho si ho vytvořil náskok 33 setin sekundy.