Orange Blizzards – Valosun Brno 59:81 (kon.)
Orange Blizzards
59:81 (16:17, 28:37, 41:64)
Valosun Brno
Středa 16.12.2015, 20:30 • Landstede Sportcentrum, Zwolle • Eurocup - ženy • Skupina G

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou. (22:16:25)

Valosun nakonec potvrdil roli favoritek a bezpečně si ze Zwolle odvezl potřebné vítězství, které mu zaručilo udržení se na třetí pozici ve skupině. Blizzards se drželi snad jen první třetinu zápasu, pak však naprosto odpadli. Dolů je srážela nepřesná střelba a především pak časté fauly.

Konec zápasu. (59:81)

39:45
    Svůj 16. bod v tomhle utkání si na své konto připsala nejlepší hráčka domácích Blizzards Bröringová. (59:81)

39:34
    Švrdlíková se prosadila znovu během krátké chvíle, a to za dva body. (57:81)

39:00
    Švrdlíková minutu před koncem přece jenom ještě jednou skórovala. (57:79)

38:43
    Ještě jeden čestný úspěch v podobě bodíku ze šestky přidala J. Bettonvilová. (57:77)

38:43
    Další dva trestné hody pro domácí. Ten první nyní úspěšně zakončila J. Bettonvilová- (56:77)

38:04
    A také druhá šestka Kleinové vyšla. (55:77)

38:04
    Kleinová proměnila první šestku. (54:77)

37:57
    Zbývají už jen nějaké dvě minutky do konce tohoto střetnutí. Brno už v tomhle utkání Blizzards neohrozí. (53:77)

36:59
    Druhý koš Vojtkové v tomto utkání. (53:77)

35:31
    A další koš z ruky Ligthartové. Jako by Brno trošku polevilo. A Blizzards alespoň chtějí zmírnit debakl. (53:75)

35:09
    Bröringová onu dodatečnou šestku bezpečně proměnila. (51:75)

35:09
    Bröringová dokázala skórovat za dva body a navíc si vymodlila ještě jeden trestný hod. (50:75)

34:46
    Ligthartová svůj tým přiblížila padesátibodové hranici. (48:75)

34:25
    A další hřebíček do rakve Blizzards zasadila nyní Šujanová. Na svém kontě má už 14 bodů. (46:75)

34:02
    Vlková hezky přihrála míč o zem na volnou Sanfordovou, která se pod košem v pohodě prosadila. (46:73)