Lokeren – Anderlecht 1:1 (kon.)
Sporting Lokeren
1:1 (0:0)
RSC Anderlecht
Středa 23.12.2015, 20:30 • Daknamstadion, Lokeren • Belgická Jupiler Pro League • 16. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:24:53)

Zápas je u konce a po gólu v nastaveném čase skončil remízou 1:1. Anderlecht byl blízko porážky, od 78. minuty prohrával po povedeném zakončení v podání Bolbata, jenže opět se ukázalo, že se vyplatí hrát do poslednícho hvizdu. Ve druhé minutě nastaveného času rozehráli hosté roh a Gillet vybojoval přesnou hlavičkou Anderlechtu bod. Lokeren je po tomto výsledku na osmém místě se ziskem 26 bodů, Anderlechtu patří s 37 body čtvrtá příčka.

90+3

90+3
    Hostující oslava se trochu protáhla, tohle rozhodčí zajisté zohlední v prodloužení nastaveného času.
    90+2. GILLET - 1:1

90+2
    Anderlecht právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné, je vyrovnáno! Po rozehrávce nakrátko přišel centr na zcela volného GUILLAUME GILLETA a ten svou prudkou hlavičku uklidil přesně k tyči!

90+2
    Rohový kop pro hosty.

90+1
    Jajá se snažil o průnik levou stranou, Acheampong ovšem zachoval klid, soupeře odstavil a míč pohlídal.

90
    Brankář Verhulst rozehrává z vlastního vápna, nikam samozřejmě nepospíchá.

89
    Rozhodčí si v pokutovém území všiml tahání za dres a odpískal proti Anderlechtu. Tohle domácím maximálně vyhovuje.

88
    Patosi se pokoušel prodrat se mezi dvěma obránci a poté vystřelit, kousek za pokutovým územím ale o míč přišel.

87
    Ofsajd hostů.

86
    Dohrál Sergij Bolbat, novou tváří se stal Dario Melnjak.

86
    Na lavičce domácího celku se chystá střídání, probíhá předávání posledních taktických pokynů.

85
    Lokeren se už pouze brání a snaží se odvracet výpady hostujícího týmu.

84
    Na levé straně si Okaka zpracoval míč na prsa, jenže poté vystřelil pouze do boční sítě...

84
    Z něj hosté nezahrozili, naopak se museli rychle vracet, aby zachytili rodící se brejk.

83
    Velká šance hostů. Lukebakiovu střelu domácí gólman neudržel a do dorážky se cpal Sylla. Před ním obrana odvrátila na roh.