FK Pardubice
0:6 (0:3)
FK Mladá Boleslav
Pátek 08.01.2016, 09:55 • Mladá Boleslav • Tipsport liga • Skupina B

Boleslavští porazili druholigový celek Pardubic vysoko 6:0. Obraz hry však nebyl tak jednoznačný. Začátek utkání patřil východočechům, když obrovskou šanci nevyužil zkušený Jeřábek, který nepřekonal ve 100% šanci Šedu. V 26. minutě znovu Jeřábek nedokázal z přímého volného kopu potrestat chybu Mladé Boleslavi a hned v následném protiútoku byl v pokutovém území faulován Pauschek a nařízený pokutový kop proměnil Jiří Skalák. Do poločasu se ještě prosadili Baroš a znovu Skalák. V druhém poločase se v 70. minutě prosadil nováček v sestavě středočechů Ladislav Takács a když v 72. minutě pohrdl šancí na snížení z pokutového kopu Adam Fousek, přidali Boleslavští další dvě branky – jmenovitě Takács a Kozma. Ani poté se východočeši z několika šancí nedokázali prosadit a jelikož již ani Boleslavští nepřidali další branku, utkání tak skončilo 6:0 z pohledu 3.týmu Synot ligy, který tak potvrdil, že góly dávat opravdu umí.
    To je pro dnešek vše. U dalších přenosů, nejen ze zimní Tipsport ligy, na počtenou. (11:40:35)

90

90
    Začala nám poslední minuta dnešního utkání.

88
    Po rohovém kopu Klátil fauloval Čmovse a boleslavští si mohou oddechnout.

87
    Další nadějnou akci zakončil pěknou střelou Adam Fousek, střela byla tečována a následuje další rohový kop pro Pardubice.

86
    Před Klátilem míč na rohový kop odvrátl Čmovs.

85
    Za zbytečný zákrok na Jeřábka dostává od sudího Ginzela žlutou kartu Ladislav Takács, který si tak kromě 2 branek do statistik zapisuje také žlutou kartu.

84
    Mendy směřoval další centr do pokutového území Pardubic, obrana míč tentokrát odvrací.

83
    Ladra se už už dostával za obranu Pardubic, podklouzl a o míč tak přišel.
    79. Daniel KOZMA - 0:6

79
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Studená sprcha pro Pardubice! Z dalšího útoku se po centru Mendyho prosazuje DANIEL KOZMA – a stejně jako před minutou Takács, i Kozma se prosazuje hlavou.
    78. Ladislav TAKÁCS - 0:5

78
    Rohový kop Skácela pardubická obrana odvrátila, míč se však znovu dostal na kopačku Skácela, který opakovaným centrem našel hlavu LADISLAVA TAKÁCSE, který vsítil druhou branku v dnešním zápase. Vydařený debut v mladoboleslavském dresu!

77
    Ladra pro svůj tým vybojoval rohový kop, který zahraje Rudoslav Skácel.
    75. Kayamba (PCE) ani nadvakrát nedokázal míč dopravit do brány.

75
    Fousek levačkou zakroutil míč do pokutového území Boleslavi, kde po obrovském závaru mladoboleslavská obrana odvrací míč mimo pokutové území. Pardubičtí by si za aktivitu alespoň jednu branku zasloužili.

74
    Čmovš tvrdě fauloval Kováře. PVK ze zajímavé pozice.

73
    Další obrovská šance Pardubic! První střelu vyrazil Diviš a jeho další pokus odvrátil Mendy na rohový kop!
    72. Fousek (PCE) mohl vstřelit čestný gól, jenže penaltu zahodil.

Dominik Starý

Branky: 27. Skalák (Frydrych) (pen.), 31. Baroš, 43. Skalák, 70. Takács, 78. Takács, 79. Kozma

Karty:   27. Pospíšil (PCE) – 24. Malpon (MBL), 85. Takács (MBL)

Neproměněná penalta: 72. Fousek (PCE), brankář Diviš zneškodnil

FK Pardubice: Frydrych – Vencl, Řezníček, Pospíšil, Kudrna, Mandutz, Fusek, Kakrda, Jeřábek, Petráň, Kim.
    Náhradníci: Pánek D., Prokopec, Šejvl, Kovář, Pánek F., Fousek, Kayamba, Klátil, Knobloch

FK Mladá Boleslav: Šeda – Polom, Fleišman, Skalák, Přikryl, Ščuk, Magera, Pauschek, Baroš, Malpon, Křapka.
    Náhradníci: Diviš, Vraštil, Čermák, Ladra, Kozma, Bečirevic, Skácel, Albina, Takács, Čmovs, Houžvička, Mendy

Rozhodčí: Ginzel – Poživl, Řeháček