LHK Jestřábi Prostějov
2:3 (1:0, 1:3, 0:0)
HC Frýdek-Místek
Neděle 10.01.2016, 13:15 • ZS Prostějov • Liga juniorů

Je to tak. Frýdek-Místek vítězí v jestřábím hnízdě 3:2 a domů si odváží tříbodový lup. Svěřenci kouče Snášela zvítězili hlavně díky povedené druhé třetině, v níž třikrát skórovali a otočili skóre ve svůj prospěch. Hubený jednobrankový náskok si pak Frýdečtí v posledním dějství více méně již jen hlídali. I díky přesilovkám, které se jim naskytly. Prostějovu jistě sebrala spoustu sil více než pětiminutová početní nevýhoda, zapříčiněná Hejdukovým vyloučením na pět minut plus do konce zápasu a také faulem Štěrby. Hanáci tak na vlastním ledě padli o jediný gól.
    Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám hezký zbytek neděle. (15:27:08)

59:58
    Ještě jeden závar před Hlaváčem, Prostějov ovšem puk do branky nedostal a v tomto zápase prohraje.

59:48
    Palacký obral o puk jednoho z beků, sám proti prázdné brance ale orazítkoval jen tyč!

59:27
    Vystavěl špatně přihrál Liškovi, ovšem přesto hosté znovu vyhodili jen na zakázané uvolnění.

59:17
    Frýdecký icing.

59:04
    Jestřábi to zkouší se šesti muži v poli!

59:04
    Konec time-outu.

59:04
    Současně si Frýdek-Místek vyžádal oddechový čas.

59:04
    Máme zde poslední minutu zápasu a přihrávku rukou v podání Frýdku.

58:44
    Tománkovo nahození ztečovali hosté do rohu.

58:19
    Běží poslední dvě minuty třetí části.

58:05
    Prostějov sebral Frýdku puk a přesilovku již přečká bez úhony.

57:22
    Dnes velmi aktivní Kryštof Rykala mířil zápěstím mimo.

57:01
    Flégrovo nahození odrazil až za modrou čáru Fráner, následuje domácí ofsajd.

56:27
    Heralta u mantinelu zastavil Liška, Prostějov ale nevyhodil.

55:53
    David Krampol (PRO) dostal dvě minuty za vysokou hůl.

55:53
    Frýdek ale smutnit nemusí, zahraje si přesilovku.

55:47
    Carbolovi se tečování Daronovy střely nevyvedlo.

Petr Komárek

Branky a nahrávky: 2. Hejduk, 21. Kuncek (Konečný) – 22. Palacký (Rykala), 24. Bartoň (Ondráček), 38. Carbol (Dubčák)

LHK Jestřábi Prostějov: Zapletal – Křesala, J. Krampol (C), Liška (A), Tománek, Štěrba – Hofman, Konečný, Kuncek, Hujsa, D. Krampol, Vystavěl, Hejduk, Medek, Fráner. Trenér: P. Zachar.
    HC Frýdek-Místek: Hlaváč – Mičulka, Flegr, Csadai, Nikl, Kocháň, Bartoň, Skalický – Heralt, Palacký, Brél, Carbol, Škubala, Daron, Rykala, Zberovský, Ondráček, Dubčák. Trenér: T. Snášel.

Rozhodčí: Zbořil – Holibka, Šimčík