Turecko – Česko 27:24 (kon.) | Slovensko – Bosna a Hercegovina 24:26 (kon.)
Turecko
27:24 (15:13)
Česko
Středa 13.01.2016, 18:00 • Cankaya, Ankara (Turecko) • Kvalifikace mistrovství světa - muži • Skupina 5

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:30:38)

V poslední zhruba půl minutě se ještě oba týmy prosadily, nic to však již nezměnilo nic na tom, že Turecko slaví důležité vítězství. V utkání byli domácí vždy o krok dopředu, Češi občas dokázali srovnat, naposledy v 55. minutě, jenže díky tragické poslední pětiminutovce, v níž se prosadili již pouze jednou, nakonec ztratili tento duel.

Konec zápasu. (27:24)

60
    Čtyřicet sekund před závěrečným hvizdem si Turci berou oddechový čas. (26:23)

59
    Tomáš Babák se neprosazuje, to vše zhruba minutu a půl před koncem. (26:23)

58
    Oddechový čas pro český tým. (26:23)

58
    Ramazan Döne se prosazuje, tříbrankový náskok by měl Turkům stačit. (26:23)

58
    Zmar českého týmu v samém závěru zápasu nyní podtrhuje Milan Škvařil. (25:23)

57
    Rozhodující okamžik zápasu? Češi znovu nejsou úspěšní a Celik dává svému týmu dvougólový náskok! (25:23)

56
    Stejně si však vedou i Češi, velká škoda pro český výběr, z protiútoku se prosazuje domácí Ersin. (24:23)

55
    Turci ztrácejí míč, Češi útočí. (23:23)

54
    Ovšem stejně tak si vede i na druhé straně Jakub Hrstka, Češi tak promarnili možnost jít do vedení. (23:23)

53
    Celebi neproměňuje sedmimetrový hod. (23:23)

52
    Jan Stehlík srovnává stav. (23:23)

51
    Özbahar se po delší době hlásí o slovo a dává svůj šestý gól. (23:22)

51
    Češi se i nadále drží svého soupeře zuby nehty, na gól Göcmena reaguje gólem Petrovský! (22:22)