Rapid Ústí n/L – ACZ Lovosice 6:2 (kon.)
FC Rapid Ústí nad Labem
6:2 (4:1)
ACZ Lovosice
Čtvrtek 14.01.2016, 20:30 • Sportovní hala Spartak Krásné Březno, Keplerova 800/56, Ústí nad Labem 7 • Ústecký krajský přebor • 16. kolo

Utkání mezi druhým Rapidem a devátými Lovosicemi dopadlo jasnou výhrou Ústí nad Labem. Domácí po prvním poločase vedl o tři branky a po padesáti minutách už o čtyři góly. Hattrickem se za domácí mužstvo prezentoval Pavel Málek, který tak velmi přispěl svému celku k výhře 6:2.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů. Tereza Košťálová (21:38:15)

Pozápasové ohlasy trenérů:

Martin Dlouhý (FC Rapid Ústí nad Labem): "S dnešním zápasem moc spokojený nejsem. Soupeře jsme podcenili. Hosté hráli velmi dobře. Do půlky první půle byl stav vyrovnaný 0:0, když jsme neproměňovali vyložené šance, soupeř obětavě bránil. Po vstřelení prvních dvou branek jsme začali hrát svoji hru a vypadalo to lépe. Jsem rád, že jsme potvrdili vítězství z minulého kola."

Milan Tregr (ACZ Lovosice): "Soupeř vyhrál zaslouženě, kdy nás přehrával po našich individuálních chybách. Na hřišti jsme nechali vše. Chtěl bych poděkovat našemu týmu a gratuluji soupeři k zaslouženým třem bodům."

49:20
    Jakub Makovský (LOV) inkasoval žlutou kartu za výroky na adresu rozhodčího.

49:00
    Gajdoš zamířil z ostrého úhlu vedle.

48:39
    Gajdoš nahrál Šnídlovi, ale ten minul.

48:00
    Brankář hostů perfektně vychytal střelu od Kapouna k levé tyči.

Dnešní utkání sleduje 15 diváků.

45:30
    Lovosice právě vstřelily branku!
    Kapitán Lovosic MARTIN MATIČKA využil power-play domácích naplno. S míčem šel sám zhruba od poloviny hřiště a prezentoval se střelou do prázdné brány. Bez asistence.

45:09
    Střela Kliera z ostrého úhlu nevyšla.

42:32
    Rapid právě vstřelil branku!
    MATĚJ KLIER přelstil gólmana Jakuba Makovského střelou k tyči.

41:53
    Domácí zkouší hru bez brankáře.

41:53
    Oddechový čas pro domácí.

40:03
    Marek Kühnel vyslal střelu k levé tyči, ale Jaroslav Bellada v gólu zabránil.

38:48
    Toncar při střele zamířil do gólmanovi náruče.

37:03
    Gajdoš si s obranou hostů neporadil o skóre svou střelou nenavýšil.

34:06
    Martin Dlouhý nahrál volnému PAVLU MÁLKOVI, kterému pouze stačilo zamířit do odkryté svatyně týmu ACZ Lovosice. Asistence: Martin Dlouhý.

32:46
    Šnídl z ostrého úhlu bránu Lovosic netrefil.

30:48
    Řehák nastřelil míčem pouze gólmana.

Tereza Košťálová

Branky: 12. Virt (Klier), 13. Málek (Dlouhý), 17. Gajdoš (Virt), 22. Málek (V. Bellada), 35. Málek (Dlouhý), 43. Klier (Dlouhý) – 25. Toncar, 46. Matička

Karty:   50. Makovský (LOV)

FC Rapid Ústí nad Labem: J. Bellada – Málek, Šnídl, V. Bellada, Kapoun – M. Dlouhý, Gajdoš – Virt, Klier. Hrající trenér: Martin Dlouhý.
    ACZ Lovosice: Makovský – Klement, Toncar, Matička, Charvát – Řehák, Kühnel – Šlajer, Voříšek. Trenér: Dušan Kohout.

Rozhodčí: Lutka, Šmid