Boca Chotěboř – Litoměřice 2:4 (kon.)
FK Boca Chotěboř
2:4 (1:2)
Gardenline Litoměřice
Sobota 16.01.2016, 17:30 • Sportovní hala Havlíčkův Brod • 2. Futsal liga západ • 14. kolo

Zápas skončil výhrou hostující mužstva, které si připsalo tři body do tabulky za dvoubrankový rozdíl. Domácí Chotěboř dokázala vstřelit pouze dva góly, což na vítězství nestačilo. Tomáš Fitzel se prezentoval za Gardenline dvakrát.

Z Chotěboře je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů. Tereza Košťálová (21:05:15)

40
    Gardenline Litoměřice právě vstřelil branku!
    Autorem branky je RADEK HRDÝ.

39
    Chotěboř právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JIŘÍ KRATOCHVÍL.

Dnešní utkání sleduje 16 diváků.

35
    Žlutou kartu dostává Tomáš Hromádka (FK Boca Chotěboř).

35
    Žlutou kartu dostává Tomáš Benc (FK Boca Chotěboř).

32
    Autorem branky je TOMÁŠ FITZEL.

22
    Žlutou kartu dostává Tomáš Fitzel (Gardenline Litoměřice).

21

V prvním poločase se dařilo více hostům, kteří dokázali díky Vítu Koláčkovi ve čtrnácté minutě vyrovnat na 1:1 a zhruba o minutu později litoměřický Tomáš Fitzel zavedl vedení pro svůj tým.

20

17
    Žlutou kartu dostává Pavel Novotný (FK Boca Chotěboř).

15
    Autorem branky je TOMÁŠ FITZEL. Asistence: Radek Hrdý.

14
    Autorem branky je VÍT KOLÁČEK. Asistence: Lukáš Trnka.

3
    Autorem branky je PAVEL NOVOTNÝ.

1

FK Boca Chotěboř: Tomáš Benc – Pavel Novotný, Michal Čáp, Dušan Čapek, Pavel Klimeš, Martin Běloušek, Ondřej Staněk, Jiří Kratochvíl, Tomáš Hromádka, Radek Odvářka. Trenéři: Miloš Moravec, Martin Jakeš.

Gardenline Litoměřice: Václav Mikoláš – Libor Volf, Luboš Kyzlík, Radek Hrdý, Milan Čámský, Lukáš Trnka, Vít Koláček, Tomáš Fitzel, Marek Chrobák, Roman Ekrt. Trenér: Miloš Náprstek.

Rozhodčí: Vaněk, Vodrážka; delegát: Pavlas.

Tereza Košťálová

Hledáme zpravodaje pro tým FK Boca Chotěboř. Více informací zde.

Branky: 3. Novotný, 39. Kratochvíl – 14. Koláček (Trnka), 15. Fitzel (Hrdý), 32. Fitzel, 40. Hrdý

Karty:   17. Novotný (CHO), 35. Benc (CHO), 35. Hromádka (CHO) – 22. Fitzel (GRD)

Rozhodčí: Vaněk, Vodrážka; delegát: Pavlas