Kladno – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Chomutov – Pardubice 3:4 (po pr.) | Kometa Brno – Olomouc 4:3 (kon.)
K. Vary – Vítkovice 2:6 (kon.) | HC Plzeň – Třinec 3:2 (2:0 po s.n.) | Jihlava – Zlín 2:4 (kon.)
HC Litvínov – Mountfield HK 4:1 (kon.) | Č. Budějovice – Sparta 3:4 (po pr.)
Piráti Chomutov
3:4 (2:1, 0:1, 1:1 - 0:1)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 16.01.2016, 12:30 • SD ARÉN - hala B • DHL Extraliga juniorů • 34. kolo

64:24
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Dynamo využívá přesilové hry v závěru zápasu a připisuje si bonusový bod, o který se postaral VÁCLAV BERAN, jenž svou nekompromisní střelou překonal bezmocného Danylce. Asistence: David Voženílek.

63:48
    Vyloučen Jan Páleník (CHM) na dvě minuty za podražení protihráče.

61:13
    Další vyloučení. Tentokrátnna straně Pirátů Chomutov. Martin Tůma dostal deset minut za nesportovní chování.

60:50
    Síly na ledě se na 29 vteřin srovnají, jelikož je vyloučen Hoskovec Jakub (PCE) na dvě minuty za hákování

59:19
    František Wágner (CHM) omylem vystřelil puk mimo hřiště, za což si vysloužil dvě minuty. V návalu emocí střískl hokejkou o mantinel, takže s k tomu vykoledoval deset minut navíc.

56:54
    Piráti právě vstřelili branku!
    Piráti zvládli vyrovnat, čímž dramatizují závěr utkání. O vyrovnání se postaral FILIP KRIVOŠÍK. Asistence: František Wágner a Jiří Tupý.

53:54
    Síly na ledě se srovnají, jelikož je vyloučen Jan Páleník (CHM) na dvě minuty za nedovolené bránění.

52:55
    Přichází šance pro domácí na vyrovnání. Vyloučen je Josef Horyna (PCE) který si odpyká dvouminutový trest za podražení.

48:27
    David Voženílek našel přesnou přihrávkou před brankou volného MARTINA KRAJŇÁKA, který kotouč propasíroval až za záda Danylce, čímž posílá své Dynamo do vedení. Asistence: Daivd Voženílek.

46:03
    Na trestnou lavici odjíždí Jakub Procházka (PCE), který si odpyká dvouminutový trest za podražení.

39:36
    Po velké chybě v rozehrávce hostů se k puku dostal Krivošík, který stál sám před brankářem Červeným. Domácí hráč však ve vyložené šanci selhal.

36:30
    Jaroslav Benda nastřeluje od modré čáry horní tyč Červeného branky!

36:08
    Další vyloučení na straně Pardubic. Václav Beran (PCE) posílá svůj tým do tří, jelikož si bude muset odpykat dvouminutový trest za faul kolenem.

34:35
    Po zákroku Danylce se před jeho brankou strhla mela, za kterou si odpyká dvouminutový trest Patrik Lidák (CHM) a Miroslav Rohlík (PCE) oba za hrubost.

32:15
    Martin Hlaváček (PCE) si odpyká dvouminutový trest za podražení.

28:31
    Piráti se dostali do přečíslení dva na jednoho, kdy Křivošík zkoušel posunout kotouč na druhou stranu branky, kde byl připravený Wágner, ten však kotouč ve vyložené šanci minul.

26:59
    Radek Velinský mohl dostat svůj tým poprvé v dnešním utkání do vedením, ale tuto šanci odmítl, neboť v trestném střílení nechal vyniknout domácího brankáře, který jeho blafál zlikvidoval na brankové čáře!

26:59
    Je nařízeno trestné střílení po faulu Hiermana, který si v souboji pomohl sekáním.

23:21
    Dynamo využívá dvojnásobné početní výhody. Martin Krajňák přesnou přihrávkou našel VÁCLAVA BERANA, jenž svou přesnou střelou vyrovnává na 2:2. Asistence: Martin Krajňák a Josef Horyna.

23:12
    Další vyloučení na domácí straně. Tomáš Adámek se provinil sekání, za což obdržel dvouminutový trest.

21:47
    Pardubice si zahrají další přesilovou hru, jelikož Adam Kellerstein si odpyká dvou minutový trest za podražení.

18:37
    Piráti se vracení v závěru první periody do vedení, když využívají přesilovou hru. Na konci domácí kombinace byl JOSEF RINDOŠ, jenž svou přesnou střelou překonal Červeného. Asistence: Tom Polák a Jakub Hierman.

14:43
    První vyloučení na straně Dynama. David Barkóci tvrdě atakovat Poláka u mantinelu, za což si vysloužil pěti minutový trest plus dokonce utkání. Pětiminutový trest odpyká Jakub Procházka.

11:11
    Další vyloučení na domácí straně. Jan Páleník seknul soupeře, což neuniklo hlavnímu rozhodčímu, takže si odpyká dvouminutový trest.

08:32
    Pardubice se dočkali kýženého vyrovnání, když využili přesilovou hru. DAVID VOŽENÍLEK nic nevymýšlel a vyslal na Danylce střelou, která se ujala – 1:1. Asistence: Adam Růžička.

Máme tu další vyloučení. Na lavici hanby odjíždí Jaroslav Benda, který si odpyká dvouminutový trest, takže hostům se naskytne možnost dvojnásobné přesilové hry.

05:47
    Pardubice dostanou šanci vyrovnat, neboť Hierman si při souboji pomohl nedovoleným bráněním.

05:39
    Chomutov jde do vedení. Piráti zavřeli Dynamo v obranném pásmu, kde zpoza brány přihrál Kellerstein před branky, tam našel připraveného MARTINA STRUNZE, jenž se svou přesnou střelou nemýlil. Asistence: Adam Kellerstein.
    Branky a nahrávky: 6. Strunz (Kellerstein), 19. Rindoš (Polák, Hierman), 57. Krivošík (Wágner, Tupý) – 9. Voženílek (Růžička), 24. Beran (Krajňák, Horyna), 49. Krajňák (Voženílek), 65. Beran (Voženílek)

Piráti Chomutov: Danylec (Lukeš) – Meliško, Páleník, Hierman, Hlaváček Marcel, Lidák, Benda, Novák – Wágner, Polák, Krivošík, Dimitrov, Tůma, Adámek, Tupý, Kellerstein, Rindoš, Strunz.
    HC Dynamo Pardubice: Červený (Husár) – Beran, Horyna, Kučera, Faltys, Procházka – Martinec, Benýšek, Hlaváček Martin, Hoskovec, Velinský, Barkóci, Krajňák, Dušek, Voženílek, Růžička, Rohlík.

Rozhodčí: Sýkora – Šimán, Jelínek