Kladno – Kadaň 6:1 (kon.) | Benátky n/J – Slavia 3:4 (kon.) | Prostějov – Motor ČB 3:4 (1:2 po s.n.)
Přerov – Třebíč 4:2 (kon.) | Šumperk – Most 2:3 (po pr.) | Ústí n/L – Jihlava 3:4 (kon.)

Most právě vstřelil branku!
    ONDŘEJ HAVLÍČEK po skvělé přihrávce rozhodl utkání sedm sekund před koncem prodloužení! Asistence: Pavel Smolka, Vojtěch Kubinčák.

63:36
    Dvě minuty za sekání dostává Aleš Holík. Most bude hrát přesilovku do konce prodloužení.

63:36
    Fantastický zákrok Miroslava Svobody, který vleže dokázal vychytat mosteckého útočníka, který střílel do odkryté klece.

62:39
    Jiří Zeman dostává dvě minuty za nedovolené bránění a desetiminutový osobní trest za nesportovní chování. Pro Zemana utkání dnes skončilo. Trest odpyká Martin Mical.

57:49
    Velká šance pro Šumperk. Kamil Černý dostává dvě minuty za podražení.

48:19
    A je po domácí početní výhodě. Dvě minuty za krosček dostává Tomáš Fořt. Bude se hrát čtyři na čtyři.

47:24
    Dvě minuty za sekání dostává Zbyněk SKlenička. Přesilová hra pro draky.
    Ondřej HAVLÍČEK - 2:2

45:50
    ONDŘEJ HAVLÍČEK dokázal najít skulinku mezi betony a tyčkou a dal gól! Hosté tedy vyrovnávají. Asistence: Kamil Charousek.

44:34
    Tomáš Doležal trefil tyč šumperské branky!

43:31
    Sudí odpískal dvě minuty pro hráče Šumperka. Petr Gewiese dostává dvě minuty za držení hole.

37:54
    Bývalý hráč Mostu Tomáš Drtil si nyní odsedí dvě minuty za sekání.

32:44
    Karel Plášek se hnal sám z trestné lavice na Hanuljaka, ale šumperský veterán nedokázal zakončit.

30:34
    Početní výhoda pro Most. Karel Plášek je vyloučen za sekání.
    Aleš HOLÍK - 2:1

28:05
    Draci právě vstřelili branku!
    ALEŠ HOLÍK dokázal přesnou střelou pod horní tyč překonat brankáře Miroslava Hanuljaka. Domácí se tedy v přesilové hře dostávají do vedení, Asistence: Tomáš Fořt, Daniel Vrdlovec.

26:13
    A další vyloučení! Zdeněk Tauš dostává dvě minuty za hrubost. Přesilovka pět na tři pro draky.

25:29
    Vojtěch Kubnčák dostává dvě minuty za hákování.

21:30
    Dvě minuty za podražení půjde odsedět Jan Zdráhal. První přesilová hra Mostu je na světě.
    Marek HAAS - 1:1

21:17
    Domácí vyrovnávají. Plášek vyhrál vhazování a následně poslal puk na MARKA HAASE, který přesnou střelou nedal brankáři hostů příliš mnoho šancí. Asistence: Karel Plášek.

19:52
    Neuvěřitelný zákrok předvedl Miroslav Hanuljak, který špičkou brusle dokázal vychytat střelu Tomáše Fořta. Útočník domácích pálil do odkryté klece, ale fantastický gólman hostů puk vyrazil.

18:53
    Potrestána hráčská lavice Mostu za příliš mnoho hráčů na ledě. Tomu předcházejí dlouhé diskuze na straně hostů. Trest odpyká Martin Mical.
    Pavel SMOLKA - 0:1

08:23
    Nádherná rána PAVLA SMOLKY skončila v síti Miroslava Svobody. Smolka dokázal přesnou střelou trefit horní tyč, od které se puk odrazil za brankovou čáru. Asistence: Vojtěch Kubinčák, Ondřej Havlíček.

03:59
    Tomáš Fořt se dostal do obrovské šance a nedokázal dostat puk do odkryté klece. Toto je zatím největší šance v dosavadní přesilovce.

01:57
    Dvě plus dvě minuty za vysokou hůl dostal Pavel Písařík. Šumperk bude hrát dlouhou početní výhodu.

Dominik Mihailescu

Branky a nahrávky: 22. Haas (Plášek), 29. Holík (Fořt, Vrdlovec) – 9. Smolka (Kubinčák, Havlíček), 46. Havlíček (Charousek), 65. Havlíček (Smolka, Kubinčák)

DRACI PARS ŠUMPERK: Svoboda (Zelenka) – Zdráhal, Holík, Sedlák, Puzič, Gewiese, Drtil, Bažant, Prokop – Milfait, Vrdlovec, Fořt – Staněk, Plášek, Haas – Ostřanský, Miškovský, Jurík – Brunec, Hroch.
    HC Most: Hanuljak (Mouček) – Černý, Charousek, Zeman, Sklenička, Kokeš, Havelka, Grin – Kubinčak, Havlíček, Smolka – Rod, Tauš, Slavíček – Řehoř, Doležal, Písařík – Mical, Rindoš.

Rozhodčí: Doležal, Hejduk – Čížek, Křivohlavý