Buffalo – Boston 1:4 (kon.) | Toronto – Chicago 1:4 (kon.) | Carolina – Vancouver 2:3 (po pr.)
Tampa – Pittsburgh 5:4 (po pr.) | Minnesota – Winnipeg 0:1 (kon.) | Anaheim – Dallas 4:2 (kon.)
Philadelphia – NY Rangers 2:3 (0:1 po s.n.) | Arizona – New Jersey 0:2 (kon.) | Los Angeles – Ottawa 3:5 (kon.)
Anaheim Ducks
4:2 (4:0, 0:1, 0:1)
Dallas Stars
Sobota 16.01.2016, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

53:51
    Jordie Benn dostává dvouminutový trest za krošček v souboji s Rakellem.

51:49
    Shawn Horcoff přidržel Jokipakku ve vlastní třetině a je za to vyloučen na dvě minuty.

42:08
    Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Nate Thompson – 2 min., podražení).

25:51
    Josh Manson dostává dvouminutový trest za hrubost, hosté si zahrají přesilovou hru.

20:16
    Hned v úvodu druhé třetiny se vylučuje, na trestnou lavici putuje Alex Goligoski za držení Keslera, domácí si tak zahrají přesilovou hru.

13:32
    Aleš Hemský vyloučen na dvě minuty za držení, domácí si zahrají přesilovou hru.

05:14
    Carl Hagelin dostává dvouminutový trest za nedovolené bránění.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 4. Silfberberg (Manson, Hagelin), 4. Vatanen (Cogliano, Thompson), 16. Lindholm (Kesler, Silfverberg), 16. Perry (Theodore, Getzlaf) – 22. Janmark (Moen), 52. Jamie Benn (Spezza, Demers)

Anaheim Ducks: Andersen (Gibson) – Lindholm, Manson, Vatanen, Bieksa, Theodore, Stoner – Rakell, Getzlaf, Perry – Maroon, Kesler, Silfverberg – Hagelin, Horcoff, Cogliano – Santorelli, Thompson, Sekáč
    Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Goligoski, Klingberg, Oduya, Demers, Jokipakka, Jordie Benn – Jamie Benn, Seguin, Sharp – Janmark, Spezza, Hemský – Roussel, Eakin, Ničuškin – Moen, Fiddler, Eaves

Rozhodčí: McCauley, Kowal – Mach, Rody

Diváci: 16 201