Česko – Turecko 34:28 (kon.)
Česko
34:28 (17:16)
Turecko
Sobota 16.01.2016, 18:30 • Sportovní hala Euronics, Zlín • Kvalifikace mistrovství světa - muži

60
    Domácí ještě dohrají v oslabení, vyloučen je Bečvář.

57
    Hosté šli do šance, jenomže nesmyslně fauloval mimo hru Göcmen a je vyloučen. (31:27)

56
    Nervy ale neudržel ani Štochl a dostává dvouminutový trest. (31:26)

54
    Červená karta pro tým Turecko (Döne). (31:25)

54
    Döne svému týmu moc nepomohl, dostal totiž 2+2 minuty a zároveň i červenou kartu. (31:25)

54
    Nejlepší střelec hostů Döne neudržel nervy na uzdě a musí jej držet tři spoluhráči, je totiž velice agresivní a útočí na rozhodčí i diváky! (31:25)

52
    Navíc je z toho přesilovka pro český celek! (29:24)

45
    Další vyloučení na české straně, konkrétně pro Landu. (26:20)

42
    Dvě minuty na obou stranách, budeme hrát pět na čtyři pro Česko. (24:18)

41
    Erceylan (TUR) je vyloučen, za pět sekund budeme hrát přesilovku! (23:18)

39
    Říha soupeře nekompromisně sestřelil a dostává také červenou kartu. Hrajeme na obou stranách v pěti. (22:16)

38
    Pektas si proti přečíslení Česka nemohl pomoci jinak a vyfasoval červenou kartu! Turci jdou navíc na půl minuty do čtyř. (21:16)