Motor ČB – Litoměřice 9:4 (kon.) | Jihlava – Šumperk 5:1 (kon.) | Třebíč – Kladno 3:2 (kon.)
Havířov – Ústí n/L 4:3 (kon.) | Kadaň – Benátky n/J 4:2 (kon.) | Slavia – Prostějov 4:5 (kon.)
HC Dukla Jihlava
5:1 (1:0, 1:0, 3:1)
DRACI PARS ŠUMPERK
Středa 20.01.2016, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Chance liga • 42. kolo

43:36
    Šance pro Šumperk. Michal Důras v obranném pásmu na levém kruhu podrazil Petra Gewieseho a jde na dvě minuty ven.

Na vyloučení: 7-5.

32:25
    Další přesilová hra pro Draky po tom, co Alex Grebenyuk (JIH) za brankou zahrál vysokou holí.

Na vyloučení: 6-5.

30:08
    David Škůrek je v souboji o puk za brankou potrestán dvěma minutami za držení. Ve stejném čase hrají hosté v plném počtu.

Na vyloučení: 5-5.

28:08
    Za faul před brankou na Mrňu jde ven Tomáš Fořt (SUM) za podražení, ve stejném čase jde ven také Tomáš Prokop (SUM) za hákování.

Na vyloučení: 4-5.

24:58
    Šumperští se zatím nebyli schopni dostat do útočného pásma, navíc Mrňu za brankou trefil Jan Zdráhal (ŠUM). Útočník Dukly odjíždí za pomocí spoluhráčů na střídačku a drží se za koleno. Bek Draků dostává dvě minuty za držení.

Na vyloučení: 4-3.

24:19
    S napadáním to nyní přehnal Lukáš Jícha (JIH), jenž je vyloučen na dvě minuty za držení, kterého se dopustil těsně před Zelenkovou brankou.

Na vyloučení: 4-2.

17:22
    Zdráhal nemohl skórovat i kvůli tomu, že Lukáš Anděl (JIH) zahrál vysokou holí. Po kratičké přesilovce hostí v podobě pět na tři bude následovat klasická početní výhoda.

Na vyloučení: 3-2.

15:25
    Přesilovou hru Dukla určitě nevyužije, neboť v útočném pásmu nedovoleně bránil soupeře Lukáš Jícha.

Na vyloučení: 2-2.

14:43
    Nejproduktivnější hráč hostí Tomáš Fořt dostává dvě minuty za držení pronikajícího Beránka ve vlastním pásmu u levého kruhu. Využije Dukla i druhou přesilovku?

Na vyloučení: 1-2.

08:37
    Přesilovou hru si vyzkouší také Dukla Jihlava, jelikož Karel Plášek (SUM) ve středním pásmu nedovoleně bránil soupeře.

Na vyloučení: 1-1.

01:50
    Ondřej Šafář (JIH) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

Na vyloučení: 1-0.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 11. Jícha (Diviš, Šafář), 29. Štebih (Diviš), 51. Beránek (Důras, Skořepa), 55. Březina (Prokš, Anděl), 60. Kolář (Štebih, Jícha) – 54. Fořt (Milfait, Holík)

HC Dukla Jihlava: Škarek (Honzík) – Bilčík, Štebih, Šafář, Škůrek, Grebenyuk, Parýzek, Dobrovolný – Beránek, Skořepa, Důras – Diviš, Jícha, Kolář – Harkabus, Mrňa, Kohout – Anděl, Březina, Prokš. Trenér: Petr Vlk
    DRACI PARS ŠUMPERK: Zelenka (Svoboda) – Holík, Zdráhal, Sedlák, Puzič, Drtil, Gewiese, Bažant – Fořt, Vrdlovec, Milfait – Hlinka, Plášek, Staněk – Brunec, Miškovský, Haas – Hroch, Prokop, Ostřanský. Trenér: Milan Mazanec

Rozhodčí: Dědek – Adamec, Hanzlík