Stíhačka žen 10 km, Anterselva | Vítěz: J. Jurlovová (RUS) (kon.) | | | Stíhačka mužů 12,5 km, Anterselva | Vítěz: A. Šipulin (RUS) (kon.) |
Tour de San Luis - 6. etapa | Víťaz: M. Á. López (Astana) (kon.) |
Sjezd žen, Cortina d'Ampezzo | Vítěz: L. Vonnová (USA) (kon.) | | | Sjezd mužů, Kitzbühel | Vítěz: P. Fill (ITA) (kon.) |
Týmový závod HS134, Zakopané | Vítěz: Norsko (kon.) |
Draft All Star | (kon.) |
Ženy 10 km volně, Nové Město na Moravě | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Muži 15 km volně, Nové Město na Moravě | Vítěz: M. Manificat (FRA) (kon.) |
Skoky HS118, Chaux-Neuve | Vítěz: A. Watabe (JPN) (kon.) | | | Běh 10 km, Chaux-Neuve | Vítěz: E. Frenzel (GER) (kon.) |
konec
SP - ženy 10 km volně, Nové Město na Moravě
Vítěz: T. Johaugová (NOR)
Patrik Sandev
Startovní listina:
1. Maria Nordströmová (SWE)
2. Virginia De Martinová Topraninová (ITA)
3. Elin Mohlinová (SWE)
4. Emily Nishikawaová (CAN)
5. Marika Sundinová (SWE)
6. Ilaria Debertolisová (ITA)
7. Anastasija Docenková (RUS)¨
8. Lea Einfaltová (SLO)
9. Rosie Brennanová (USA)
10. Evelina Settlinová (SWE)
11. Maria Ström Nakstadová (NOR)
12. Petra Nováková (CZE)
13. Jelena Sobolevová (RUS)
14. Natalia Něprjajevová (RUS)
15. Chelsea Holmesová (USA)
16. Monique Siegelová (GER)
17. Nathalie Schwarzová (AUT)
18. Julia Belgerová (GER)
19. Giulia Stürzová (ITA)
20. Maria Rydqvistová (SWE)
21. Natalija Žukovová (RUS)
22. Anouk Faivreová Piconová (FRA)
23. Alevtina Tanyginová (RUS)
24. Nathalie von Siebenthalová (SUI)
25. Denise Herrmannová (GER)
26. Lucia Scardoniová (ITA)
27. Coraline Thomasová Hugueová (FRA)
28. Riita-Liisa Roponenová (FIN)
29. Elizabeth Stephenová (USA)
30. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR)
31. Kateřina Janatová (CZE)
32. Charlotte Kallaová (SWE)
33. Anna Sixtová (CZE)
34. Krista Parmakoskiová (FIN)
35. Maya Macisaacová-Jonesová (CAN)
36. Jessica Digginsová (USA)
37. Vedrana Malecová (CRO)
38. Nicole Fesselová (GER)
39. Katherine Stewartová-Jonesová (CAN)
40. Sadie Bjornsenová (USA)
41. Irina Bykovová (KAZ)
42. Stefanie Böhlerová (GER)
43. Čchä-won I (KOR)
44. Kari Öyre Slindová (NOR)
45. Karolína Grohová (CZE)
46. Teresa Stadloberová (AUT)
47. Kateřina Beroušková (CZE)
48. Laura Mononenová (FIN)
49. Polina Kalsinová (RUS)
50. Anne Kyllönenová (FIN)
51. Olga Mandriková (KAZ)
52. Ragnhild Hagaová (NOR)
53. Cendrine Browneová (CAN)
54. Therese Johaugová (NOR)
55. Julia Bělorukovová (RUS)
56. Heidi Wengová (NOR)
57. Sandra Shützová (CZE)
58. Ingvild Flugstad Östbergová (NOR)
59. Dahria Beattyová (CAN)
60. Kerttu Niskanenová (FIN)
61. Andrea Klementová (CZE)
62. Martyna Galewiczová (POL)
1. Maria Nordströmová (SWE)
2. Virginia De Martinová Topraninová (ITA)
3. Elin Mohlinová (SWE)
4. Emily Nishikawaová (CAN)
5. Marika Sundinová (SWE)
6. Ilaria Debertolisová (ITA)
7. Anastasija Docenková (RUS)¨
8. Lea Einfaltová (SLO)
9. Rosie Brennanová (USA)
10. Evelina Settlinová (SWE)
11. Maria Ström Nakstadová (NOR)
12. Petra Nováková (CZE)
13. Jelena Sobolevová (RUS)
14. Natalia Něprjajevová (RUS)
15. Chelsea Holmesová (USA)
16. Monique Siegelová (GER)
17. Nathalie Schwarzová (AUT)
18. Julia Belgerová (GER)
19. Giulia Stürzová (ITA)
20. Maria Rydqvistová (SWE)
21. Natalija Žukovová (RUS)
22. Anouk Faivreová Piconová (FRA)
23. Alevtina Tanyginová (RUS)
24. Nathalie von Siebenthalová (SUI)
25. Denise Herrmannová (GER)
26. Lucia Scardoniová (ITA)
27. Coraline Thomasová Hugueová (FRA)
28. Riita-Liisa Roponenová (FIN)
29. Elizabeth Stephenová (USA)
30. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR)
31. Kateřina Janatová (CZE)
32. Charlotte Kallaová (SWE)
33. Anna Sixtová (CZE)
34. Krista Parmakoskiová (FIN)
35. Maya Macisaacová-Jonesová (CAN)
36. Jessica Digginsová (USA)
37. Vedrana Malecová (CRO)
38. Nicole Fesselová (GER)
39. Katherine Stewartová-Jonesová (CAN)
40. Sadie Bjornsenová (USA)
41. Irina Bykovová (KAZ)
42. Stefanie Böhlerová (GER)
43. Čchä-won I (KOR)
44. Kari Öyre Slindová (NOR)
45. Karolína Grohová (CZE)
46. Teresa Stadloberová (AUT)
47. Kateřina Beroušková (CZE)
48. Laura Mononenová (FIN)
49. Polina Kalsinová (RUS)
50. Anne Kyllönenová (FIN)
51. Olga Mandriková (KAZ)
52. Ragnhild Hagaová (NOR)
53. Cendrine Browneová (CAN)
54. Therese Johaugová (NOR)
55. Julia Bělorukovová (RUS)
56. Heidi Wengová (NOR)
57. Sandra Shützová (CZE)
58. Ingvild Flugstad Östbergová (NOR)
59. Dahria Beattyová (CAN)
60. Kerttu Niskanenová (FIN)
61. Andrea Klementová (CZE)
62. Martyna Galewiczová (POL)
1. Therese Johaugová (NOR) – 1384 bodů
2. Ingvild Flugstad Östbergová (NOR) – 1245 bodů
3. Heidi Wengová (NOR) – 1050 bodů
4. Charlotte Kallaová (SWE) – 766 bodů
5. Stina Nilssonová (SWE) – 697 bodů
1. Therese Johaugová (NOR) – 706 bodů
2. Heidi Wengová (NOR) – 545 bodů
3. Ingvild Flugstad Östbergová (NOR) – 489 bodů
4. Charlotte Kallaová (SWE) – 445 bodů
5. Kerttu Niskanenová (FIN) – 394 bodů
Česká účast:
12. Petra Nováková (CZE)
31. Kateřina Janatová (CZE)
33. Anna Sixtová (CZE)
45. Karolína Grohová (CZE)
47. Kateřina Beroušková (CZE)
57. Sandra Shützová (CZE)
61. Andrea Klementová (CZE)
1. Maria Nordströmová (SWE)
2. Virginia De Martinová Topraninová (ITA)
3. Elin Mohlinová (SWE)
4. Emily Nishikawaová (CAN)
5. Marika Sundinová (SWE)
6. Ilaria Debertolisová (ITA)
7. Anastasija Docenková (RUS)¨
8. Lea Einfaltová (SLO)
9. Rosie Brennanová (USA)
10. Evelina Settlinová (SWE)
11. Maria Ström Nakstadová (NOR)
12. Petra Nováková (CZE)
13. Jelena Sobolevová (RUS)
14. Natalia Něprjajevová (RUS)
15. Chelsea Holmesová (USA)
16. Monique Siegelová (GER)
17. Nathalie Schwarzová (AUT)
18. Julia Belgerová (GER)
19. Giulia Stürzová (ITA)
20. Maria Rydqvistová (SWE)
21. Natalija Žukovová (RUS)
22. Anouk Faivreová Piconová (FRA)
23. Alevtina Tanyginová (RUS)
24. Nathalie von Siebenthalová (SUI)
25. Denise Herrmannová (GER)
26. Lucia Scardoniová (ITA)
27. Coraline Thomasová Hugueová (FRA)
28. Riita-Liisa Roponenová (FIN)
29. Elizabeth Stephenová (USA)
30. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR)
31. Kateřina Janatová (CZE)
32. Charlotte Kallaová (SWE)
33. Anna Sixtová (CZE)
34. Krista Parmakoskiová (FIN)
35. Maya Macisaacová-Jonesová (CAN)
36. Jessica Digginsová (USA)
37. Vedrana Malecová (CRO)
38. Nicole Fesselová (GER)
39. Katherine Stewartová-Jonesová (CAN)
40. Sadie Bjornsenová (USA)
41. Irina Bykovová (KAZ)
42. Stefanie Böhlerová (GER)
43. Čchä-won I (KOR)
44. Kari Öyre Slindová (NOR)
45. Karolína Grohová (CZE)
46. Teresa Stadloberová (AUT)
47. Kateřina Beroušková (CZE)
48. Laura Mononenová (FIN)
49. Polina Kalsinová (RUS)
50. Anne Kyllönenová (FIN)
51. Olga Mandriková (KAZ)
52. Ragnhild Hagaová (NOR)
53. Cendrine Browneová (CAN)
54. Therese Johaugová (NOR)
55. Julia Bělorukovová (RUS)
56. Heidi Wengová (NOR)
57. Sandra Shützová (CZE)
58. Ingvild Flugstad Östbergová (NOR)
59. Dahria Beattyová (CAN)
60. Kerttu Niskanenová (FIN)
61. Andrea Klementová (CZE)
62. Martyna Galewiczová (POL)
1. Therese Johaugová (NOR) 1:20,1
2. Petra Nováková (CZE) +0,6
3. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) +1,4
4. Heidi Wengová (NOR) +1,5
5. Kerttu Niskanenová (FIN) +1,6
1. Therese Johaugová (NOR) 8:52,2
2. Heidi Wengová (NOR) +7,9
3. Jessica Digginsová (USA) +8,6
4. Charlotte Kallaová (SWE) +9,6
5. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) +11,1
1. Therese Johaugová (NOR) 12:14,4
2. Heidi Wengová (NOR) +9,4
3. Jessica Digginsová (USA) +9,9
4. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) +14,3
5. Charlotte Kallaová (SWE) +14,6
1. Therese Johaugová (NOR) 13:59,5
2. Jessica Digginsová (USA) +8,7
3. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) +12,8
4. Heidi Wengová (NOR) +13,2
5. Charlotte Kallaová (SWE) +16,4
1. Therese Johaugová (NOR) 21:51,8
2. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) +7,9
3. Jessica Digginsová (USA) +10,9
4. Charlotte Kallaová (SWE) +11,8
5. Heidi Wengová (NOR) +29,1
1. Therese Johaugová (NOR) 25:09,1
2. Astrid Uhrenholdt Jacobsenová (NOR) +4,6
3. Jessica Digginsová (USA) +9,3
4. Charlotte Kallaová (SWE) +13,5
5. Ragnhild Hagaová (NOR) +29,4
6. Heidi Wengová (NOR) +31,1
7. Nathalie von Siebenthalová (SUI) +42,8
8. Kerttu Niskanenová (FIN) +48,1
9. Ingvild Flugstad Östbergová (NOR) +49,3
10. Krista Parmakoskiová (FIN) +58,4
...
38. Petra Nováková (CZE) +2:00,1
48. Sandra Shützová (CZE) +2:57,6
50. Kateřina Beroušková (CZE) +2:59,2
51. Andrea Klementová (CZE) +3:01,1
53. Anna Sixtová (CZE) +3:20,9
56. Karolína Grohová (CZE) +3:38,2
59. Kateřina Janatová (CZE) +4:30,0