TK k tenisovému Fed Cupu Rumunsko - Česko | (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Schladming | Vítěz: F. Neureuther (GER) (kon.) | | | Slalom mužů, 2. kolo, Schladming | Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) |
konec
SP - slalom mužů, 1. kolo, Schladming
Vítěz: F. Neureuther (GER)
Vojtěch Balon
Výsledky:
1. Felix Neureuther (GER) 48.30
2. Stefano Gross (ITA) +0,53
3. Henrik Kristoffersen (NOR) +1,10
4. Alexandr Chorošilov (RUS) +1,13
5. David Chodounsky (USA) +1,27
6. Mattias Hargin (SWE) +1,33
7. Fritz Dopfer (GER) +1,49
8. Alexis Pinturault (FRA) +1,54
9. Sebastian Foss-Solevaag (NOR) +1,72
10. Patrick Thaler (ITA) +1,77
11. Manfred Mölgg (ITA) +1,85
12. Julien Lizeroux (FRA) +2,07
13. Jonathan Nordbotten (NOR) +2,24
13. Andre Myhrer (SWE) +2,24
15. Jens Byggmark (SWE) +2,26
16. Anton Lahdenperä (SWE) +2,31
17. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +2,40
18. Dave Ryding (GBR) +2,43
19. Jean-Baptiste Grange (FRA) +2,47
20. Axel Bäck (SWE) +2,52
21. Dominik Stehle (GER) +2,55
22. Marcel Hirscher (AUT) +2,59
23. Luca Ärni (SUI) +2,72
24. Manuel Feller (AUT) +2,74
25. Marc Digruber (AUT) +2,77
26. Matič Skube (SLO) +2,92
27. Naoki Yuasa (JAP) +2,99
28. Linus Strasser (GER) +3,03
29. Ramon Zenhäusern (SUI) +3,05
30. Daniel Yule (SUI) +3,15
-------------------------------------------
36. Kryštof Krýzl (CZE) +4,33
Matej Falat (SVK) - DNF
Adam Žampa (SVK) - DSQ
Startovní listina:
1. Felix Neureuther (GER)
2. Henrik Kristoffersen (NOR)
3. Fritz Dopfer (GER)
4. Marcel Hirscher (AUT)
5. Stefano Gross (ITA)
6. Mattias Hargin (SWE)
7. Alexandr Chorošilov (RUS)
8. Victor Muffat-Jeandet (FRA)
9. Jean-Baptiste Grange (FRA)
10. Sebastian Foss-Solevaag (NOR)
11. Alexis Pinturault (FRA)
12. Julien Lizeroux (FRA)
13. Daniel Yule (SUI)
14. Andre Myhrer (SWE)
15. Patrick Thaler (ITA)
16. David Chodounsky (USA)
17. Jens Byggmark (SWE)
18. Manfred Mölgg (ITA)
19. Marco Schwarz (AUT)
20. Dave Ryding (GBR)
21. Axel Bäck (SWE)
22. Luca Ärni (SUI)
23. Anton Lahdenperä (SWE)
24. Manuel Feller (AUT)
25. Jonathan Nordbotten (NOR)
26. Marc Digruber (AUT)
27. Linus Strasser (GER)
28. Reinfried Herbst (AUT)
29. Ramon Zenhäusern (SUI)
30. Riccardo Tonetti (ITA)
-------------------------------------------
31. Adam Žampa (SVK)
49. Kryštof Krýzl (CZE)
77. Matej Falat (SVK)
1. Felix Neureuther (GER) 48.30
2. Stefano Gross (ITA) +0,53
3. Henrik Kristoffersen (NOR) +1,10
4. Alexandr Chorošilov (RUS) +1,13
5. David Chodounsky (USA) +1,27
6. Mattias Hargin (SWE) +1,33
7. Fritz Dopfer (GER) +1,49
8. Alexis Pinturault (FRA) +1,54
9. Sebastian Foss-Solevaag (NOR) +1,72
10. Patrick Thaler (ITA) +1,77
11. Manfred Mölgg (ITA) +1,85
12. Julien Lizeroux (FRA) +2,07
13. Jonathan Nordbotten (NOR) +2,24
13. Andre Myhrer (SWE) +2,24
15. Jens Byggmark (SWE) +2,26
16. Anton Lahdenperä (SWE) +2,31
17. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +2,40
18. Dave Ryding (GBR) +2,43
19. Jean-Baptiste Grange (FRA) +2,47
20. Axel Bäck (SWE) +2,52
21. Dominik Stehle (GER) +2,55
22. Marcel Hirscher (AUT) +2,59
23. Luca Ärni (SUI) +2,72
24. Manuel Feller (AUT) +2,74
25. Marc Digruber (AUT) +2,77
26. Matič Skube (SLO) +2,92
27. Naoki Yuasa (JAP) +2,99
28. Linus Strasser (GER) +3,03
29. Ramon Zenhäusern (SUI) +3,05
30. Daniel Yule (SUI) +3,15
-------------------------------------------
36. Kryštof Krýzl (CZE) +4,33
Matej Falat (SVK) - DNF
Adam Žampa (SVK) - DSQ
Startovní listina:
1. Felix Neureuther (GER)
2. Henrik Kristoffersen (NOR)
3. Fritz Dopfer (GER)
4. Marcel Hirscher (AUT)
5. Stefano Gross (ITA)
6. Mattias Hargin (SWE)
7. Alexandr Chorošilov (RUS)
8. Victor Muffat-Jeandet (FRA)
9. Jean-Baptiste Grange (FRA)
10. Sebastian Foss-Solevaag (NOR)
11. Alexis Pinturault (FRA)
12. Julien Lizeroux (FRA)
13. Daniel Yule (SUI)
14. Andre Myhrer (SWE)
15. Patrick Thaler (ITA)
16. David Chodounsky (USA)
17. Jens Byggmark (SWE)
18. Manfred Mölgg (ITA)
19. Marco Schwarz (AUT)
20. Dave Ryding (GBR)
21. Axel Bäck (SWE)
22. Luca Ärni (SUI)
23. Anton Lahdenperä (SWE)
24. Manuel Feller (AUT)
25. Jonathan Nordbotten (NOR)
26. Marc Digruber (AUT)
27. Linus Strasser (GER)
28. Reinfried Herbst (AUT)
29. Ramon Zenhäusern (SUI)
30. Riccardo Tonetti (ITA)
-------------------------------------------
31. Adam Žampa (SVK)
49. Kryštof Krýzl (CZE)
77. Matej Falat (SVK)
1. Felix Neureuther (GER) 48.30
2. Stefano Gross (ITA) +0,53
3. Henrik Kristoffersen (NOR) +1,10
4. Alexandr Chorošilov (RUS) +1,13
5. David Chodounsky (USA) +1,27
6. Mattias Hargin (SWE) +1,33
7. Fritz Dopfer (GER) +1,49
8. Alexis Pinturault (FRA) +1,54
9. Sebastian Foss-Solevaag (NOR) +1,72
10. Patrick Thaler (ITA) +1,77
11. Manfred Mölgg (ITA) +1,85
12. Julien Lizeroux (FRA) +2,07
13. Jonathan Nordbotten (NOR) +2,24
13. Andre Myhrer (SWE) +2,24
15. Jens Byggmark (SWE) +2,26
16. Anton Lahdenperä (SWE) +2,31
17. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +2,40
18. Dave Ryding (GBR) +2,43
19. Jean-Baptiste Grange (FRA) +2,47
20. Axel Bäck (SWE) +2,52
21. Dominik Stehle (GER) +2,55
22. Marcel Hirscher (AUT) +2,59
23. Luca Ärni (SUI) +2,72
24. Manuel Feller (AUT) +2,74
25. Marc Digruber (AUT) +2,77
26. Matič Skube (SLO) +2,92
27. Naoki Yuasa (JAP) +2,99
28. Linus Strasser (GER) +3,03
29. Ramon Zenhäusern (SUI) +3,05
30. Daniel Yule (SUI) +3,15
-------------------------------------------
36. Kryštof Krýzl (CZE) +4,33
Matej Falat (SVK) – DNF
Adam Žampa (SVK) – DSQ