Beretta Famila Schio
89:63 (25:11, 47:23, 63:41)
Good Angels Košice
sk Čtvrtek 28.01.2016, 20:30Euroliga - ženy

Papierové predpoklady boli potvrdené. Talianske Schio ukázalo svoju silu najmú v prvom polčase, v ktorom si vypracovalo rozhodujúci náskok. Druhá polovica duelu priniesla otvorený basketbal s množstvom košov a Košičanky v ňom dokázali sekundovať v pohode hrajúcemu súperovi. (22:08:45)

Koniec zápasu. (89:63)

39:55
    Posledné slovo však patrilo domácim basketbalistkám. Skóre dnešného duelu uzavrela trojkou skúsená Macchiová. (89:63)

39:40
    Košičanky korigujú nepriaznivý stav. Dvojky si pripísali Hruščáková a Kupčíková. (86:63)

39:00
    Domáce odpovedali dvoma trestnými hodmi Zandalasiniovej. (86:59)

38:40
    Rozdiel medzi tímami znížila trojkou Zuzana Žirková. (84:59)

38:30
    V poslednej štvrtine padá veľké množstvo košov. Úspešné za dva body boli Johnsonová a Sottanová. (84:56)

38:00
    Náskok domácich je obrovský, no napriek tomu Macchiová nemala dosť a pridala tri body. (82:54)

37:10
    Prichádza ďalšia zmena stavu. Jubilejný dvadsiaty bod v zápase zaznamenala Langhorneová. (79:54)

36:45
    Rovnaká vec sa podarila aj domácim. Lisecová uspela spod koša aj v úniku. (79:52)

36:05
    Štyri body košického tímu v krátkom časovom slede. Najprv presne mierila Hruščáková a po nej uspela v brejku Johnsonová. (75:52)

35:30
    Strelecké preteky v závere pokračujú. Dva body prišli z rúk Johnsonovej a Lisecovej. (75:48)

34:50
    Päť minút pred koncom zápasu prichádza oddychový čas Good Angels Košice. (73:46)

33:40
    Obrany nie sú momentálne koncentrované a strieľa sa z každej pozície. Tri body idú na konto Oblakovej, dva zaznamenala Andersonová. (73:46)

33:00
    Schio si udržiava bezpečný náskok. Na dva body Oblakovej rýchlo reagovala Zandalisiniová. (71:43)

32:26
    Macchiová sa takisto pokúšala o trojbodovú strelu, ale mala malý prešľap, a tak z toho bola dvojka. (69:41)

31:40
    Andersonová potvrdila status najlepšej strelkyne zápasu úspešnou trojkou. (67:41)

31:00
    Zandalasiniová si vypýtala faul a premenila jeden z dvoch trestných hodov. (64:41)