Mladá Boleslav – Vítkovice 1:3 (kon.) | HC Plzeň – Kometa Brno 2:9 (kon.) | Jihlava – K. Vary 5:1 (kon.)
Vsetín – Kladno 4:2 (kon.) | Liberec – Třinec 4:5 (po pr.) | Havlíčkův Brod – HC Litvínov 7:4 (kon.)
Poruba – Pardubice 1:5 (kon.) | Opava – Letňany 1:7 (kon.) | Sparta – Zlín 1:5 (kon.)
Chomutov – Mountfield HK 3:2 (kon.) | Havířov – Č. Budějovice 0:3 (kon.)
BK Mladá Boleslav
1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 29.01.2016, 15:00 • ŠKOENERGO Aréna - malá hala • Extraliga staršího dorostu • 9. kolo
    Také už se tak těšíte na léto?

When you're poolside but still #FitToFly...

Zveřejnil(a) CCM Hockey dne 17. listopad 2015

Já se pro tuto chvíli loučím, zároveň si ale dovolím čtenáře pozvat na utkání v sousední ŠKOENERGO Aréně, kde se střetně A tým Mladé Boleslavi s Chomutovem. I u tohoto utkání se těším na počtenou. Hezký večer. (17:11:03)

Hosté si ještě užívají děkovačku se svými fanoušky, kteří je přijeli podpořit až z daleké Ostravy.

Vítkovičtí se zítra přesunou do Liberce, Bruslaři naopak přivítají zítra doma od 12:45 Třinec.

Utkání mezi Mladou Boleslaví a Vítkovicemi je už minulostí. Po bezbrankové první třetině si hosté vypracovali vedení, které víceméně udržovali, ve třetí třetině nakonec rychlými góly rozhodli o zisku třech bodů. Boleslavští doplatili na nízkou produktivnost a také na mnoha nevyužitých přesilových hrách.

59:31
    Závěr utkání se odehrává ve vítkovickém útočném pásmu, hosté si hlídají svoje vítězství.

59:15
    Čárový rozhodčí odpískal ještě jeden úmyslný ofsajd na straně Vítkovic.

58:57
    Kalaš nahrál jednomu z hostí, který okamžitě posílá puk na zakázané uvolnění.

58:23
    Oscar Flynn se řítil k dorážce, po puku ale skočil hostující brankář.

58:05
    Bruslaři se sice drží v útočné třetině, jenže na vstřelení dvou gólů už mají zoufale málo času.

57:55
    Před přijíždějícím Janem Dvořákem raději Matyáš Daňa přerušil hru.

57:34
    Dušan Kerda ztratil při přechodu do útočného pásma kotouč, který mají na svých hokejkách znovu Ostravští.

57:10
    Jan Dvořák se snaží získat kotouč, jenže hosté si s ním dělají, co chtějí a závěr utkání si velmi zkušeně hlídají.

56:15
    Vítkovičtí zdržují čas a drží kotouč u mantinelu. Bruslaři si stále nemohou vytvořit žádný tlak, hraje se ve středním pásmu.

55:59
    Hráč s číslem 24 odjíždí za pomoci zdravotnice na střídačku, zjevně je pořádně otřesen. Doufejme, že bude v pořádku.

55:59
    Kapitán Mladé Boleslavi Milan Dančišin leží na ledě poté, co dostal do hlavy bruslí jednoho z hostujících hráčů.

55:59
    Chládkovův tvrdý projektil vyrazil brankář hostí hokejkou mimo.

Vojtěch Drbohlav

Václav Nocar

Branky a nahrávky: 43. Kerda (Chládek, Dvořák) – 22. Malík (Kučera, Baláž), 44. Toman (Baláž, Tauwinkl), 47. Malík (Tauwinkl, Baláž)

BK Mladá Boleslav: Groh (Marek) – Dlabola, Petržílka, Jirásek, Obrtlík, Linhart, Kalus, Chládek – Foerster, Kerda, Flynn, Moravčík, Křížek, Straka, Havelka, Kalaš, Outrata, Šípek, Dančišin, Dvořák
    HC Vítkovice Ridera: Daňa (Kardinál) – Kaláb, Veřmiřovský, Ficek, Kubík, Kučera, Malík, Slíž, Bartek – Gřesík, Tauwinkl, Fridrich, Maxner, Šala, Baláž, Richtář, Blaško, Franz, Kosina, Raška, Toman

Rozhodčí: Kratochvíl – Blümel, Tasch