Mladá Boleslav – Vítkovice 1:3 (kon.) | HC Plzeň – Kometa Brno 2:9 (kon.) | Jihlava – K. Vary 5:1 (kon.)
Vsetín – Kladno 4:2 (kon.) | Liberec – Třinec 4:5 (po pr.) | Havlíčkův Brod – HC Litvínov 7:4 (kon.)
Poruba – Pardubice 1:5 (kon.) | Opava – Letňany 1:7 (kon.) | Sparta – Zlín 1:5 (kon.)
Chomutov – Mountfield HK 3:2 (kon.) | Havířov – Č. Budějovice 0:3 (kon.)
HC Plzeň 1929
2:9 (1:1, 0:4, 1:4)
HC Kometa Brno
Pátek 29.01.2016, 15:00 • Malá hala • Extraliga staršího dorostu • 9. kolo

Z dnešního duelu je to všechno, děkuji za sledování přenosu! Příště se bude těšit znovu Jan Picka, přeji hezký zbytek pátku. (17:11:08)

59:52
    Kometa právě vstřelila branku!
    Nakonec se z dalšího úniku prosazuje ještě JAKUB ČEJKA! Asistence: Jan Hasoň a Radim Ferda.

59:20
    Konec utkání už se blíží, ani jeden tým se nika nežene.

58:04
    Plzeň právě vstřelila branku!
    PETR ERET se dostal do samostatného úniku a střelou mezi betony dává druhý plzeňský gól. Na obrat to ale nevypadá. Asistence: Marek Rubner a Dominik Sedláček.

57:30
    Kotouč je až u brankáře Holíka, který v poslední třetině neřešil jedinou vážnější akci.

56:42

56:32
    Samostatný nájezd provedl Tomáš Petrla, rána mezi betony mu však nevyšla.

56:32
    Další trestné střílení pro Brno, Filip Staněk hodil do Petrlovy střely svoji hůl!

55:30
    Indiáni se osvobozují.

55:16
    Kometa má nyní k dispozici krátkou přesilovou hru.

55:08

54:15
    Necelých šest minut do konce utkání a na ledě se vůbec nic neděje, zápas se dohrává z povinnosti.

53:36
    Zakázané uvolnění Komety.

53:22
    Váchal napálil puk od modré čáry, zblokovaný touš skončil v rohu hřiště.

52:52
    Škvrně se vydal dopředu, ale moc toho nevymyslel, domácí ho ihned odzbrojili.
    Také už se tak těšíte na léto?

When you're poolside but still #FitToFly...

Zveřejnil(a) CCM Hockey dne 17. listopad 2015

52:16
    Postavení mimo hru Plzně.

51:55
    S většími tresty se nyní roztrhl pytel, rozhodčí jsou v závěru utkání neoblomní.

Jan Picka

Branky a nahrávky: 4. Chalupa (Sedláček), 59. Eret (Rubner, Sedláček) – 1. Novák (Král), 24. Ferda (Hasoň, Čejka), 27. Ferda (Král), 31. Knap (Čejka), 37. Knap (Čejka), 43. Čejka (Trnka), 44. Svoboda (TS), 45. Krejčí (Matula, Kunc), 60. Čejka (Hasoň, Ferda)

HC Plzeň 1929: Krasanovský (od 37. R. Červenka) – Kačena, Štěpánek, Staněk, Váchal, Čada, Sysel, Čechura, Sedláček – Váňa, Rubner "A", Pour, Chalupa, M. Červenka, Eret, Straka, D. Roubal "C", Kovařík, Penc, Hanzlík "A", J. Roubal
    HC Kometa Brno: Holík (Šindelka) – Trnka "A", Zukal, Král, Jeřábek, Petrla, Jurnečka – Čejka, Hasoň, Ferda "C", Mlynář "A", Škvrně, Knap, Frydrych, Krejčí, Matula, Novák, Svoboda, Kunc

Rozhodčí: Sýkora – Jelínek, Malý