Vsetín – Opava 7:0 (kon.) | Kladno – HC Plzeň 3:5 (kon.) | PZ Kladno – Ústí n/L 1:3 (kon.)
Jihlava – Kometa Brno 4:3 (2:0 po s.n.) | Žďár n/S – Mladá Boleslav 6:1 (kon.) | Olomouc – Havířov 1:3 (kon.)
Třinec – Pardubice 3:4 (0:1 po s.n.) | Slavia – Liberec 4:3 (po pr.) | Č. Budějovice – Havlíčkův Brod 6:1 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Oceláři Třinec
3:4 (0:1, 2:0, 1:2 - 0:0)
HC Dynamo Pardubice
Čtvrtek 04.02.2016, 17:15 • WERK ARENA • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina B

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dynamo Pardubice.
    Jediným úspěšným střelcem byl DOMINIK CHÁRA, který tak zajistil svému týmu dva body.

59:59
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Jen chvíli před koncem je ovšem znovu vyrovnáno. Pardubice si v útočném pásmu vytvořily tlak a střelou pod horní tyč zařídil TOMÁŠ JELÍNEK prodloužení. Asistence: Tomáš Zeman, Filip Koffer.

59:47
    Třinec právě vstřelil branku!
    Je to až neuvěřitelné, ale Oceláři se pouhých třináct sekund před koncem třetí třetiny dostávají do vedení. Od modré čáry vypálil Michálek a jeho střele pomohl do sítě TOBIÁŠ MARGUŠ. Asistence: Jakub Michálek, David Homola.

40:46
    JIŘÍ BUCEK se pomalu rozjel, následně rozpohyboval Ochmana a pak už jen zasunul puk do odkryté části branky. Krátce po startu třetí třetiny je tedy vyrovnáno.

32:07
    Oceláři se znovu dostali do přečíslení a tentokrát už se jim podařilo brejkovou situaci úspěšně vyřešit, byť jim k tomu pomohlo i štěstí. Střelu Plandora totiž dokázal Klas vyrazit, ovšem pouze před svou branku, kde už byl dorážející IVAN KORČÁK v jednoduché pozici. Asistence: Jiří Plandor.

25:55
    Po důrazu před brankou se Oceláři dočkali vyrovnání, když z menšího závaru dorazil puk do sítě ONDREJ RYBNIKÁR. Asistence: Filip Indrst.

06:06
    Pardubice se dostávají do jednobrankového vedení. Ocelářům se nepodařilo puk vyhodit z pásma, ten se tak dostal na hůl DOMINIKA CHÁRY a hostující útočník jej nad ramenem Ochmana poslal do sítě. Asistence: Filip Koffer.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 26. Rybnikár (Indrst), 33. Korčák (Plandor), 60. Tobiáš Marguš (Michálek, Homola) – 7. Chára (Koffer), 41. Bucek (TS), 60. Jelínek (Zeman, Koffer), rozh. náj. Blažej

0:1   Tobiáš Marguš (TRI)

HC Oceláři Třinec: Ochman (Kučera) – Bulava, Patlevič, Konderla, Homola, Michálek, S. Radzienciak, J. Adámek – Tobiáš Marguš, Čmiel, Szmek, Plandor, Tománek, Korčák, Indrst, Mikler, Rybnikár, Branc
    HC Dynamo Pardubice: Klas (Dosoudil) – Dubovči, Oliva, Blažej, Sýkora, Hybeš – Šír, Rouha, Mazura, Zeman, Bucek, Chára, Rohlík, Koffer, Hricuš, Jelínek, Sajdl

Rozhodčí: Fiala – Marek, Tomis