Motor ČB – Přerov 2:4 (kon.) | Šumperk – Kladno 3:5 (kon.) | Ústí n/L – Benátky n/J 4:0 (kon.)
Litoměřice – Prostějov 2:5 (kon.) | Havířov – Slavia 3:0 (kon.) | Jihlava – Kadaň 2:0 (kon.)
Most – Třebíč 3:2 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
2:4 (0:0, 0:4, 2:0)
HC ZUBR Přerov
Sobota 06.02.2016, 17:00 • Budvar aréna • Chance liga • 48. kolo

58:09
    Roman Pšurný (CEB) je vyloučen a ještě 54 sekund se bude hrát čtyři na čtyři. Poté bude následovat početní výhoda Motoru.

57:03
    Jakub Suchánek (CEB) fauloval a jeho tým bude hrát dvě minuty v oslabení. Tak to není zrovna nejvhodnější situace pro Motor.

51:41
    Nakonec se opět bude vylučovat. Martin Novotný (PRE) obdržel menší trest a Motor bude moct snížit. Podaří se mu překonat Klimeše podruhé?

50:52
    Přerovští jsou frustrovaní, což je vzhledem k vývoji utkání hodně s podivem. Jakub Grof (PRE) dostává menší trest a vzápětí si vykoledoval ještě osobní desetiminutový trest.

46:32
    Tomáš Sýkora (PRE) znovu vyloučen. Nyní si odpyká trest za hákování a Motor bude mít další příležitost.

42:44
    Lukáš Žálčík (CEB) dostává menší trest za sekání, ve stejném čase dostal trest také Tomáš Sýkora (PRE) za hrubost.

42:10
    Na trestnou lavici míří další hokejisté. Josef Mikyska (CEB) a Jakub Ferenc (PRE) dostali po dvou minutách.

41:31
    Další přesilovky pět na tři pro Motor! Tentokrát bude trvat dokonce 1:30, tak to je velká šance na snížení pro jihočeský celek.

41:01
    Tadeáš Král (PRE) si odsedí menší trest za sekání. Podaří se domácím se konečně prosadit?

37:29
    Petr Kolmann (CEB) oslabí svůj tým a Přerov bude mít dobrou možnost na vstřelení páté branky. Českobudějovický obránce je vyloučen za sekání.

34:25
    Martin Novotný (PRE) dvě minuty za hrubost, Jakub Suchánek (CEB) dvě minuty plus desetiminutový osobní trest za zásah do oblasti hlavy a krku, Roman Vráblík (CEB) dvě minuty za hrubost.

34:08
    Lukáš Žálčík (CEB) je vyloučen na dvě minuty a domácí budou hrát v oslabení.

30:05
    Motor bude hrát dvojnásobnou přesilovku 58 sekund! Dalším potrestaným hráčem hostů je Michal Popelka (PRE).

29:03
    Motor bude hrát přesilovku. Za sekání se poroučí na trestnou lavici obránce Lukáš Chmelíř (PRE).

23:25
    Jakub Suchánek (CEB) oslabí svůj tým na dvě minuty za krosček. Motor hraje oslabení tři na čtyři.

22:17
    Za vzájemnou potyčku jsou vyloučeni domácí Ladislav Marek (CEB) a přerovský Lukáš Vágner (PRE). Oba obdrželi menší tresty za hrubost. Hraje se čtyři na čtyři.

15:55
    Vyloučen Tomáš Sýkora (PRE) na dvě minuty a Motor bude mít druhou přesilovou hru.

05:16
    Jako první si početní výhodu zahraje Motor. Matouš Kratochvíl (PRE) si odpyká menší trest za podražení.

Matěj Mayer

Branky a nahrávky: 52. Mikyska (Nouza), 53. Nouza (Suchánek) – 25. Sýkora (Grof, Pšurný), 35. Sikora (Král), 36. Král (Grof, Pšurný), 36. Stoklasa (Sikora)

Banes Motor České Budějovice: Bláha (41. Kváča) – Kříž, Kolmann, Suchánek, Vráblík, Tintěra, Zíb, Klinecký – Květoň, Pajič, Chovan – Nouza, Straka, Kuchejda – Žálčík, Mikyska, Babka – Marek, Točík, Švihálek
    HC ZUBR Přerov: Klimeš (Slovák) – Chmelíř, Grof, Pala, Hořava, Novotný, Ferenc, Vágner, Šnajnar – Pšurný, Sýkora, Mrázek – Sikora, Král, Stoklasa – Blinka, Popelka, Kovařík – M. Kratochvíl, Dvořák, Š. Kratochvíl

Rozhodčí: Wagner – Jílek, Šperl

Diváci: 6421 (vyprodáno)