Motor ČB – Přerov 2:4 (kon.) | Šumperk – Kladno 3:5 (kon.) | Ústí n/L – Benátky n/J 4:0 (kon.)
Litoměřice – Prostějov 2:5 (kon.) | Havířov – Slavia 3:0 (kon.) | Jihlava – Kadaň 2:0 (kon.)

Kladno právě vstřelilo branku!
    Procházka zpoza branky poslal puk VÁCLAVU SKUHRAVÉMU a tomu nedělalo žádný problém trefit prázdnou domácí branku. Asistence: Jan Rudovský.

59:10
    Zelenka odjíždí na střídačku, Šumperk to zkouší v šesti.

57:04
    Šumperk dostává necelé tři minuty před koncem možnost hrát přesilovou hru. Denis Kindl (KLA) dostává dvě minuty za sekání.
    56:19 Jan MILFAIT - 3:4

56:19
    Draci právě vstřelili branku!
    JAN MILFAIT si v nájezdu dokázal položit Cikánka na led a poté už mu jen stačilo umístit kotouč do horní části branky.

56:19
    Káňa poslal Milfaita do samostatného úniku a ten v něm byl faulovaný. Rozhodčí nařizuje trestné střílení.

53:45
    David Stach (KLA) vyfasoval od rozhodčího dvě minuty za hákování.

49:34
    Aleš Staněk (SUM) vyfasoval od rozhodčího dvě minuty za sekání plus desetiminutový osobní trest.

48:30
    Jaroslav Mrázek (KLA) dostává dvě minuty za sekání. Hraje se čtyři na čtyři.

47:44
    Tomáš Fořt (SUM) dostává dvě minuty za krosček.

43:50
    Karel Plášek (SUM) si jede odpykat dvě minuty za nedovolené bránění.

40:49
    Patrik Machač (KLA) dvě minuty sekání. Šumperk hraje přesilovku pět na tři.

39:20
    Jan Rudovský (KLA) dostává dvě minuty za vysokou hůl.
    35:58 Karel PLÁŠEK - 2:4

35:58
    Šumperk snižuje stav utkání na rozdíl dvou gólů. Zdrahal poslal puk na KARLA PLÁŠKA a ten svou dělovkou vymetl pravý horní růžek Cikánkovy brány. Asistence: Jan Zdráhal.

34:00
    A máme tu další tresty, s těmi se dneska opravdu roztrhl pytel. Josef Zajíc (KLA) a Jan Káňa (SUM) dostávají dvě minuty za sekání.

33:24
    Brandon Nash (KLA) dostává dvě minuty za sekání. Jan Rudovský (KLA) a Jan Milfait (SUM) zase dvě minuty za hrubost.

28:46
    Josef Zajíc a Jan Dalecký (KLA) dostávají dvě minuty za podražení. Petr Gewiese (SUM) si jede odpykat dvě minuty za nafilmovaný pád. Bude se hrát tedy pět na čtyři.
    28:09 Martin PROCHÁZKA - 1:4

28:09
    Hosté využívají početní výhodu pět na čtyři. Denis Kindl poslal puk na MARTINA PROCHÁZKU, který dokázal následně kus černé gumy umístit k pravé tyčce Zelenkovy brány. Asistence: Denis Kindl.

26:45
    Na domácí straně došlo ke střídání brankářů, Miroslava Svobodu mezi třemi tyčemi nahradil Daniel Zelenka.
    26:45 David STACH - 1:3

26:45
    Rytíři využívají přesilovku pět na tři. Nash přihrál puk DAVIDU STACHOVI, který dokázal dostat puk za bezmocně se přesouvajícího Miroslava Svobodu. Asistence: Brandon Nash, JAn Rudovský.

26:35
    Šumperk jde do tří. Jan Milfait (SUM) dostává dvě minuty za hákování.

24:46
    Tomáš Fořt (SUM) dostává dvě minuty za podražení.
    22:59 Josef ZAJÍC - 1:2

22:59
    Rytíři otáčí vývoj utkání. Kindlovu střelu vyrazil Svoboda před sebe, k následné dorážce se dostal JOSEF ZAJÍC, který dokázal puk se štěstím strefit tak, že přehodil domácího brankáře. Asistence: Denis Kindl, Tomáš Pitule.
    22:25 Brendon NASH - 1:1

22:25
    Hosté přeci jen využívají přesilovou hru. Stach nabil puk BRENDONU NASHOVI, který svou dělovkou rozvlnil síť za zády Miroslava Svobody. Asistence: David Stach, Vítězslav Bílek.

21:10
    Tomáš Sedlák (SUM) si jede odpykat dvě minuty za držení protihráče. Domácí se tak budou muset znovu bránit.

18:55
    Jan Zdráhal (SUM) vyfasoval od rozhodčího dvě minuty za držení protihráče.

15:44
    Máme tu další vyloučení za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpykává Jan Dalecký.

13:16
    Jan Káňa (SUM) si odsedí trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

12:34
    Vítězslav Bílek (KLA) vyfasoval od rozhodčího dvě minuty za podražení.

07:59
    Tomáš Sedlák (SUM) dostává dvě minuty za sekání.
    07:41 Aleš HOLÍK - 1:0

07:41
    Daniel Miškovský poslal puk na nikým nehlídaného ALEŠE HOLÍKA, ten následně dokázal puk umístit pod betony Lukáše Cikánka. Asistence: Daniel Miškovský.

05:18
    Denis Kindl (KLA), sekl přes lapačku Svobodu za což byl následně i potrestán dvouminutovým trestem za sekání.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 8. Holík (Miškovský), 36. Plášek (Zdráhal), 57. Milfait (TS) – 23. Nash (Stach, Bílek), 23. Zajíc (Kindl, Pitule), 27. Stach (Nash, Rudovský), 29. Procházka (Kindl), 60. Skuhravý (Rudovský)

DRACI PARS ŠUMPERK: Svoboda (27. Zelenka) – Gewiese, Sedlák, Prokop, Holík, Bail, Zdráhal – Milfait, Vrdlovec, Fořt – Haas, Miškovský, Káňa – Staněk, Plášek, Hlinka – Ostřanský, Hroch, Brunec
    Rytíři Kladno: Cikánek (Mensator) – Nash, Kehar, Mrázek, Gutwald, Zajíc, Ptáček – Procházka, Skuhravý, Rudovský – Machač, Stach, Bílek – Kindl, Pitule, Dvořáček – Redlich, Lukáč, Dalecký

Rozhodčí: Fiala – Barteček, Vengřín