Motor ČB – Přerov 2:4 (kon.) | Šumperk – Kladno 3:5 (kon.) | Ústí n/L – Benátky n/J 4:0 (kon.)
Litoměřice – Prostějov 2:5 (kon.) | Havířov – Slavia 3:0 (kon.) | Jihlava – Kadaň 2:0 (kon.)
Most – Třebíč 3:2 (kon.)
HC Most
3:2 (2:0, 0:0, 1:2)
SK Horácká Slavia Třebíč
Sobota 06.02.2016, 17:30 • ZS Most • Chance liga • 48. kolo

58:05
    Hosté mají velký problém, hráli v šesti, takže budou hrát do konce utkání ve čtyřech, pokud neinkasují. Trest odpyká Wasserbauer.

50:47
    Šance hostů pořád žije. Zeman (MST) je vyloučen na 2+2 minuty za vys. hůl.

48:49
    Domácí Strejček dostal 2 minuty za napadení.

45:24
    Dolníček dostal za řeči nejprve 10 minut za nesp. chování, načež si nedal pokoj a rozhodčí ho poslal rovnou do šaten.

34:24
    Rindoš trefil Dolníčka holí do obličeje a dostává za to 2+2 minuty za vys. hůl.

30:22
    Trest pro Třebíč. Dolníček – hákování.

23:56
    Kusko (TRE) 2 minuty za hákování.

19:38
    Domácí Šrámek Dolníčka sekl a po právu za to dostal dvě minuty.

17:05
    Malena (TRE) je vyloučen za hákování.

02:42
    První vyloučeným v utkání je hostující Podlipnik za ned. bránění.

Jiří Rybář

Branky a nahrávky: 7. Slavíček (Nedrda, Rod), 14. Doležal (Strejček, Zeman), 51. Alinč (Kokeš, Havlíček) – 50. Zohorna (Erat, Podlipnik), 56. Kristl (TS)

HC Most: M. Řehoř – Hora, Cvrk, Kokeš, T. Procházka, Zeman, Strejček – Kubinčák, Doležal, I. Řehoř – Rindoš, Havlíček, Smolka – Tauš, Alinč, Šrámek – Nedrda, Rod, Slavíček
    SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka – Malena, Podlipnik, Čejka, Štindl, Schejbal, Niko, Šaur – Erat, Dolníček, Kristl – Kusko, Polodna, Psota – Wasserbauer, Zohorna, Přibyl – Čech, Juráň, Pokorný

Rozhodčí: Krob – Coubal, Malý