Veselí n/M – Poruba 28:28 (kon.) | Olomouc – Slavia 18:33 (kon.) | Michalovce – Šaľa 34:25 (kon.)
Bratislava – Prešov 24:23 (kon.) | Partizánske – DHC Plzeň 26:16 (kon.)
DHK Zora Olomouc
18:33 (6:18)
DHC Slavia Praha
Sobota 06.02.2016, 17:30 • DHK Zora Olomouc • Interliga ženy • 17. kolo

Slavia Praha si odváží z Hané zaslouženě dva body za celkem jednoznačné vítězství. V prvním poločase si vytvořil pražský tým pohodlný náskok dvanácti branek, který ve druhé půli ještě házenkářky Slavie zvýšily.

Olomouc tak podruhé v této sezóně prohrála na domácí palubovce. Na body si tak bude muset počkat minimálně do dalšího kola.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Mějte se hezky a zase někdy na počtenou. (19:04:44)

Konec zápasu. (18:33)

Oddechový čas pro domácí. (18:33)

60
    Keclíková stráví posledních pár chvil zápasu mimo palubovku. (18:33)
    60
    V poslední minutě se trefuje opět Malá, která si vzala míč od domácí hráčky a pohotově skórovala. (18:33)
    59
    Sedmá branku pro Veroniku Malou. (18:32)

Oddechový čas pro hosty. (18:31)

58
    A další hod také neskončil gólem, Kudláčkovou zachránila levá tyčka. (18:31)

57
    Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Nikola Motejlová). (18:31)

57
    Do třetice všeho dobrého to nebude. Růžičková ze sedmimetrové hranice přestřelila bránu. (18:31)

57
    Po ostrém zákroku Stellnerové leží na hrací ploše Salašová, která se už za pomoci doktora pomalu zvedá. (18:31)
    55
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Kateřina Růžičková). (18:31)
    55
    Olomučankám se podařilo přehrát obranu Slavie, na konci akce byla Hvostaľová, která zakončila technickým hodem přes rameno Kudláčkové. (17:31)
    55
    I podruhé byla Růžičková úspěšná. (16:31)

53
    Derzsiová vyrazila střelu na břevno. (16:31)
    53
    Z pravého křídla se prosadila Hvostaľová. (16:31)
    53
    Soupeř okamžitě odpovídá vstřelením další branky. Pro Kordovskou je to už šestá trefa. (15:31)
    52
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Kateřina Růžičková).
    (15:30)
    52
    Kordovská vystihla nepřesnou rozehrávku domácích a přesnou střelou zpoza obránkyně trefuje horní růžek. (14:30)