Leverkusen – W. Brémy 1:3 (kon.) | Stuttgart – Dortmund 1:3 (kon.)
VfB Stuttgart
1:3 (1:2)
Borussia Dortmund
Úterý 09.02.2016, 20:35 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Německý pohár • Čtvrtfinále
    89. Henrich MCHITARJAN - 1:3

89
    Dortmund právě vstřelil branku!
    Borussia přežila tlak domácího celku, a z následného protiútoku potvrzuje své vítězství! Na levé straně vybojoval míč Pierre-Emerick Aubameyang, který postupoval sám na Langeraka. Následnou přihrávkou našel HENRIKHA MCHITARJANA, který to měl před prázdnou brankou hodně lehké ...
    31. Pierre-Emerick AUBAMEYANG - 1:2

31
    A to se Dortmundu také daří! Druhému týmu Bundesligy stačilo deset minut na to, aby si vzal ztracené vedení zpět! Středem hřiště postupoval Marco Reus, který následným pasem našel na hranici vápna PIERRA-EMERICKA AUBAMEYANGA. Gabonský útočník se ocitl ve své první šanci, a hned ji dokázal využít přesnou střelou k tyči!
    21. Lukas RUPP - 1:1

21
    Stuttgart právě vstřelil branku!
    A máme srovnáno! Domácí celek se po dvaceti minutách hry rovněž prosazuje, a začínáme od začátku! Stuttgart vybojoval rohový kop, nicméně Kostićův centr byl odvrácen. Srbský záložník dostal druhou šanci, a tentokrát se míč dostal za vápno, kde stál připravený LUKAS RUPP, a jeho tečovaná rána skončila za zády Romana Bürkiho!
    5. Marco REUS - 0:1

5
    Tak, to je pro hostující celek parádní start do utkání, a Borussia se již v páté minutě dostává do vedení! Mchitarjan se dokázal uvolnit před vápnem, a našel v pravé části pokuotového území Aubameyanga, jehož střílená přihrávka, která měla najít Gündogana, prošla až do míst, kde se nacházel MARCO REUS, a ten poslal míč přesně pod břevno!