B. Bystrica – L. Mikuláš 1:0 (kon.) | MFK Zvolen – Borčice 1:1 (kon.) | Maribor – Trenčín 1:0 (kon.)
MFK Dukla Banská Bystrica
1:0 (1:0)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
sk Úterý 09.02.2016, 15:00Přípravný zápas

Zápas sa skončil najtesnejším možným víťazstvom pre domácich Banskobystričanov. S týmto konštatovaním sa s vami pre dnešok lúčime a prajame vám príjemný zvyšok dňa. (16:41:41)

89
    Domáci nechcú nechať nič na náhodu a aj teraz sa pokúšajú skórovať. Na bránku hostí poslali presnú strelu, ale gólman si s ňou poradil.

87
    Svoj štvrtý rohový kop v zápase získali domáci Banskobystriania, ale využiť ho nedokázali. Pred nami sú posledné minúty duelu.

82
    Medzičasom sa nám začala posledná desaťminútovka riadnej hracej doby tohto zápasu. Stav ostáva stále nezmenený.

77
    Liptáci zahrávali svoj tretí rohový kop v zápase, ale využiť ho nedokázali. Na domáci tím tak stále strácajú jeden presný zásah.

75
    Góly: 1:0
    Strely na bránu: 2:2
    Strely mimo brány: 4:6
    Rohové kopy: 3:2

71
    Hostia sa napokon takisto dostali až k bránke svojho súpera a skúsili to tam aj strelecky, ale nenamierili presne.

69
    Banskobystričania potiahli loptu do útoku, kde sa dostali až na dostrel liptovskomikulášskej bránky. Hostia ale situáciu ustáli a loptu budú rozohrávať.

65
    Liptáci sa snažia o vyrovnanie, teraz ale svoj strelecký pokus poslali iba mimo priestoru troch žrdí. Nasledovať bude odkop banskobystrického gólmana.

63
    V druhom polčase pokračujeme okrem gólov aj bez kariet či rohových kopov. Domáci tím na svojom trávniku stále vyhráva najtesnejším rozdielom.

60
    Hosťujúci futbalisti získali autové vhadzovanie na svojej útočnej polovici a pokračujú v snahe o vyrovnanie. Domáci tím sa zatiaľ bráni bez inkasovania.

56
    Domáci futbalisti rozohrávali loptu od vlastnej brány a dostali ju až do útoku. Hostia sa musia stiahnuť do defenzívy.

50
    Po zmene strán sa začalo za stavu 1:0. Uvidíme, či sa domácim futbalistom podarí svoj náskok navýšiť, alebo naopak, či hostia dokážu pod Urpínom vyrovnať.

46
    Začal sa druhý polčas.

Góly: 1:0
    Strely na bránu: 1:2
    Strely mimo brány: 3:4

Prvý polčas sa skončil. Domáci futbalisti v ňom dosiahli jeden presný zásah a na svojom konte majú najtesnejšie vedenie.