Boston – Los Angeles 2:9 (kon.) | Buffalo – Florida 4:7 (kon.) | Columbus – NY Islanders 2:3 (1:2 po s.n.)
Philadelphia – Anaheim 1:4 (kon.) | Montreal – Tampa 4:2 (kon.) | Nashville – Washington 3:5 (kon.)
Minnesota – Dallas 3:4 (po pr.) | New Jersey – Edmonton 2:1 (kon.) | St. Louis – Winnipeg 1:2 (0:1 po s.n.)
Chicago – San Jose 0:2 (kon.) | Colorado – Vancouver 1:3 (kon.) | Calgary – Toronto 4:3 (kon.)
New Jersey Devils
2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
Edmonton Oilers
Středa 10.02.2016, 02:05 • Prudential Center, Newark • NHL

Dnešní utkání sledovalo 16 514 diváků. (04:40:03)

Československá stopa v utkání
    Andrej Sekera (EDM) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 19:46

1. Reid Boucher (NJD) 1+1
    2. Adam Henrique (NJD) 1+1
    3. Cory Schneider (NJD) 19 zák., 1 gól, 95,0%

Je konec. Toto ubojované utkání, kde se nedařilo ani jednomu celku nakonec vyhrávají domácí hokejisté. Ve třetí třetině přidal totiž druhou branku Reid Boucher a ta se ukázala jako rozhodující.

Střely na branku: 26:20

59:59
    Celá kombinační hra byla zakončena střelou z levé strany. Mark Letestu ale trefil jen beton připraveného brankáře a oslavy mohou v Newarku pokračovat.

59:18
    Do dobré pozice se prodral Leon Draisaitl, ale tomu se střelou skrz obránce nepovedlo překonat dnes skvěle chytajícího Schneidera!

58:53
    Travis Zajac vyhrál buly pro obránce Greenea, který puk poslal do střední třetiny. Hosté mají jen omezený čas.

58:34
    Taylor Hall se napřahoval ke střele od modré čáry, ale místo branky Schneidera trefil jen stínícího Giontu.

58:10
    Oddechový čas pro domácí.

58:10
    V době, kdy odjel hostující brankář z branly, zkoušel uspět Taylor Hall, ale ten po rychlé akci střílel přízemní střelou jen do betonů Schneidera.

57:01
    Puk jim ale ukradl Reid Boucher, který najel do branky, ale brankáře se mu zblízkosti nepovedlo překonat.

56:50
    Edmont je u puku za svou brankou, ale směrem dopředu je to opravdu bída.

55:44
    Rychlou střelu po ledě vyslal hostující Adam Clendening, ale pro Schneidera to bylo lahůdkou.

54:55
    Ani následné snažení Olejářů úspěšné. Po komerční přestávce bude následovat vhazování ve středním pásmu.

54:14
    Utkání se spíše dohrává. Nesledujememe příliš atraktivní utkání, které by nás nadchlo. Devils si jde pro body velkou bojovností.

53:43
    Snažení Edmontonu pozastaveno poté, co hosté překročili modrou čáru dříve, než měli. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

53:16
    Iiro Pakarinen se zmocnil puku a poslal jej na branku ze středního pásma. Jeho pokus ale v brance neskončil, Schneider byl připraven.

52:33
    Zakázané uvolnění se píská poté, co puk poslali za branku Schneidera hosté. Vhazování před Talbotem.

52:02
    Po aktivitě Edmontonu, která nakonec nebyla úspěšná, vyhodili domácí puk za branku Talbota. Zakázané uvolnění se ale nepíská.

51:18
    New Jersey aktivní v útočném pásmu i nadále. Utkání chtějí vyhrát hlavně pro fanoušky, kteří přišli oslavit vyvěšení dresu Martina Brodeura.

51:02
    To byla velká šance. John Moore dostal puk do prostoru mezi kruhy, odkud vyslal svižnou ránu. Tu ale dokázal brankář Cam Talbot skvěle chytit!

50:52
    A tak to z pravé strany zkusil opět Reid Boucher, který ale nyní svou střelou neslavil úspěch.

50:44
    Po sérii přihrávek vypálil z levé strany Tyler Kennedy, ale jeho pokus byl špatný a v brance neskončil.

50:09
    Cam Talbot předvedl další zákrok po střele od modré čáry. Nyní to zkoušel jen doprostřed branky bek John Moore.

49:55
    Tvrdou ránu vyslal následně od modré čáry David Schlemko. Jeho pokus k levé tyčce ovšem neskončil třetí brankou.

49:18
    Zatím se domácí hokejisté v útočném pásmu nedokázali udržet, ale pokouší se o to svěřenci Johna Hynese.

48:56
    Hodně se zlobí přísně vyloučený Taylor Hall. Povede se domácím využít třetí přesilovku?

48:41
    Po levé straně najel až ke Schneiderovi Purcell. Ten následně nedokázal přihrát lépe svému spoluhráči.

48:00
    Edmonton nyní aktivní vepředu, kde se mu ale následně nepovedlo nic vymyslet. To budou ale chtít co nejdříve napravit.

47:34
    Connor McDavid vjel do útočné třetiny a posunul puk na pravou stranu. Jordan Eberle ale nedokázal svou akci dovést do gólové tečky.
    47:13 Reid BOUCHER - 2:1

47:13
    Devils právě vstřelili branku!
    Přesilovka je nakonec dvanáct sekund před koncem využita a Jacob Josefson si nyní na střídačce hodně oddechl. Z pravého kruhu vystřelil REID BOUCHER, jehož pokus s přispěním brankáře skončil v brance! Asistence: Adam Henrique, Tyler Kennedy.

46:10
    Jacob Josefson nyní netrefil prázdnou branku! Domácí to skvěl vykombinovali a švédský útočník měl před sebou odkrytou branku, kterou se mu nepovedlo trefit!

45:37
    Blandisi dával puk před branku zpoza ní, ale jeho příhra byla ztečována a puk skončil jen mimo útočnou třetinu.

45:27
    Píská se vyloučení. Adam Clendening nabral puk na hokejku a dloubáčkem jej poslal mimo ledovou plochu.

45:12
    Po nepřenostech ve středním pásmu proklouzli hosté do útočné třetiny, kde se jim ale nepovedlo nic vymyslet.

44:12
    Taylor Hall nyní najel do útočné třetiny, ale tam byl sám proti třem bránícím hráčům připravených za modrou čárou.

43:25
    Snažení domácích nebylo nakonec zakončeno jakoukoliv střelou. Sergej Kalinin následně ztratil puk, ale protiútok hostí nehrozil.

42:49
    Edmonton se následně nedomluvil a jeho rozehrávka skončila jen za brankou domácího celku. Píská se zakázané uvolnění.

42:42
    David Schlemko zahrál rukou, ale i tak byl puk mimo útočné pásmo. Píská se tedy ofsajd a následuje vhazování ve středním pásmu.

42:03
    Oilers jsou ovšem stále aktivní na puku, se kterým jsou aktuálně za svou brankou.

41:23
    Hostům se stále nepovedlo projít do útočné třetiny, kde by lépe zakombinovali a pokusili se svou přesilovku využít.

40:44
    Nyní se již domácí puku zmocnili a mohou tak v oslabení šetřit cenné sekundy, které se budou hodit.

40:11
    Benoit Pouliot vyvezl puk do pásma po levé straně, ale své spoluhráče nedokázal najít.

40:01

Druhá třetina branku nenabídla. Viděli jsme sice zajímavé snažení z obou stran, ale všemu něco chybí. Na jedné straně skvěle chytající Schneider a na druhé straně malá střelecká aktivita domácích hokejistů. Rozhodně třetí třetina?

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:44
    Vysokou holí zahrál v souboji s Purcellem obránce Andy Greene, který si tak odsedí trest. Především na začátku třetí periody.

39:21
    Z velkého úhlu posílal puk z levé strany do brány Bobby Farnham, jehož pokus se ale od ničeho neodrazil.

38:31
    Z bezprostřední blízkosti zkoušel další akci zakončit Sergej Kalinin, ale tomu se nepovedlo poslat puk za záda hostujícího brankáře.

38:17
    Do útočné třetiny si najel Joseph Blandisi. Ten následně vypálil z mezikruží, ale svým pokusem zasáhl jen jednu z tyček Talbotovi branky!

37:43
    Devils se následně v pásmu neudrželi poté, co Palmieri poslal na modrou čáru hodně nepřesnou přihrávku.

37:04
    Následovala další střela z dobré pozice, která ale brankou neskončila. Talbot si s pokuse pohotově poradil.

36:31
    Následně se Oilers vyhozením do středního pásma osvobozují, Devils se ale do útočné třetiny budou chtít co nejdříve vrátit.

36:09
    Po střele Kylea Palmieriho zkoušel dostat puk za záda Talbota Blandisi. Jeho pokusy ale Talbot dokázal krýt betony.

35:57
    Puk skrz celé pásmo dostal do skvělé pozice David Schlemko, kterému ale puk následně přeskočil hokejku, a tak nemohl vystřelit.

35:19
    Přesilovka pro domácí. Jordan Eberle dostává dvouminutový trest za nedovolený zákrok.

35:00
    Po pravé straně zkoušel zahrozit Taylor Hall, ale tomu se nepovedlo svou akci dovést do lepší pozice.

34:07
    Po levé straně se prodíral útočník Jordin Tootoo, ale tomu se následně nepovedlo z úhlu překonat dobře postaveného Talbota.

33:15
    A opět se musel činit nejlepší hráč Devils, Cory Schneider. Ten v brankovišti zamezil dorážkám a udržel svůj celek ve hře!

32:34
    Zatím v této třetině sledujeme neatraktivní hokej. Ani jeden z celků není aktivní směrem dopředu a bojuje se o každý kousek ledu.

32:02
    Následovalo další snažení, které ale nebylo zakončeno brankou. Od modré pálil jeden z obránců přímo do lapačky domácího brankáře.

31:29
    McDavid poslal puk na obránce Davidsona stojícího na modré čáře, který následně puk posílal do ohně. Houževnatí mladíci ale nedokázali uspět.

30:50
    Hosté následně puk poslali jen pryč ze svého pásma a ten se zastavil až za brankou Coryho Schneidera. To vše znamená zakázané uvolnění.

30:23
    Sergej Kalinin se hnal do útoku, ale nikdo jej nepodpořil. Najel do čtyř bránících hráčů, a tak je jasné, že tato akce zůstala nevyužita.

30:00
    Ve střední třetině se do sebe pustili Seth Helgeson a Matt Hendricks. Šlo nakonec o dlouhou bitku, která nevyšla vítězně pro ani jednoho hráče.

29:20
    Třetí formaci se svou aktivitou nepovedlo vystřelit na branku a následně jen ztratili puk. Následuje útok Oilers.

28:42
    Nebezpečnou a rychlou střelu vyslal hned po přejetí modré čáry Nail Yakupov. Tomu se ale střelou zápěstím nepovedlo překvapit Schneidera.

27:39
    A nyní jsou už v útočném pásmu aktivní opět domácí. Zatím se jim ale nepovedlo Talbota nějak výrazněji ohrozit.

26:48
    Taylor Hall dlouho kroužil s pukem v pásmu až jej jen tak poslal na levý kruh, kde ovšem nikdo z jeho spoluhráčů nebyl.

25:55
    Velký tlak domácích pokračoval, ale brankou nakonec neskončil. Následně se agresivně do branky prodral Bobby Farnham, kterého uklidňoval Darnell Nurse.

25:11
    Dobrá šance pro domácí. Puk před branku dostával z pravé strany Sergej Kalinin, ale tomu se nepovedlo puk poslat za záda Cama Talbota!

24:34
    Adam Henrique zachytil puk a poslal jej na volného Blandisiho. Tomu se ale kotouč nepovedlo zachytit.

23:59
    Domácí hokejisté kombinují za svou brankou a následně by se rádi s pukem dostali směrem dopředu.

23:23
    Od té doby jsou u puku domácí, kterým se ale nedaří prodrat se do nějaké šance jako hosté. Uvidíme, jak to nakonec celé dopadne.

22:05
    Obrovskou šanci si následně vytvořili hosté. Ti vjeli do přečíslení a vše bylo zakončeno střelou z levé strany, ale Schneider vytasil svůj beton a předvedl úžasný zákrok!

21:56
    V době, kdy se vracel Hall z trestné lavice, střílel Reid Boucher jen těsně vedle branky Cama Talbota.

21:22
    A další pokus projít do útoku byl pozastaven poté, co se domácí hokejisté nacházeli v ofsajdovém postavení.

20:50
    Následně se domácím nepovedlo lépe zakombinovat a hosté puk poslali pryč z obranné třetiny.

20:27
    Jacob Josefson na pravé straně s pukem míchal tak dlouho, až jej během střely zapomněl zasebou.

20:01

První třetina nabídla dvě branky. Nejdříve otevíral skóre v přesilovce Adam Henrique, jenž byl důrazný na brankovišti, odkud se mu nakonec povedlo skórovat. Vyrovnání ovšem na sebe nečekalo dlouho a po minutě srovnal střelou do odkryté branky Jordan Eberle.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:56
    Po buly to rychle zkoušel David Schlemko, ale jeho pokus byl nepřesný a skončil jen na boční síťce.

19:53
    Tak přeci jen se ještě něco stalo. Taylor Hall vyhodil puk mimo tvrzené sklo, přímo do hlediště a dostane za to dvě minuty.

19:38
    Poslední sekundy se nejspíše odehrají za brankou Schneidera. Tam se bojuje o nahozený puk.

18:48
    Kyle Palmieri se prodral před branku, kde byl ale podražen. Rozhodčí ale nyní nevylučoval, což se domácím fanouškům jasně nelíbilo.

18:11
    Devils se povedlo puk vyhodit pryč ze svého pásma a tuto přesilovku se jim povede přežít. Do konce třetiny zbývají méně jak dvě minuty.

17:47
    A další úrpk domácích hokejistů. Adam Henrique ujížděl rychle směrem dopředu, ale nakonec jej dobrým obranným zákrokem obral Andrej Sekera.

17:21
    V oslabení následně unikal Stephen Gionta, který zkoušel překonat brankáře tvrdou ránou. Ta byla ovšem zblokována nad branku.

16:58
    Devils se ve vlastním oslabení dostali do útoku, kde se jim povedlo vybojovat útočné pásmo. Následovat bude vhazování.

16:50
    Velký závar před brankou Coryho Schneidera, který ale všechny tyto neskutečné pokusy vychytal! Tento brankář chytá náramně.

16:16
    Domácím se povedlo puk ihned vyhodit pryč z vlastního pásma a Oilers tak pro něj musejí až za branku Talbota.

16:11
    Druhé vyloučení na straně Devils v krátkém časovém sledu. Dvouminutový trest dostává útočník Lee Stempniak za sekání.

15:34
    Devils zahrozili v oslabení. Bekhendem celou akci zakončoval Jacob Josefson, který byl svým pokusem nakonec nesúpěšný.

15:01
    Následně dostával stejný hráč puk před branku, ale nakonec se mu nepovedlo z blízkosti překonat domácího brankáře!

14:49
    První střelu vyslal z pravého kruhu Connor McDavid, ale tomu se svou střelou nepovedlo překonat dobře připraveného Schneidera.

14:09
    Seth Helgeson za brankou zahákoval projíždějícího hráče. Za tento zákrok dostává dvouminutový trest.

13:53
    Edmonton má výhodu a nyní hraje v šesti. Po přerušení hry bude následovat první přesilovka pro hosty.

13:05
    Pokračuje se v aktivní hře na obě strany, ale další branky zatím nepadly. Uvidíme, jak utkání bude pokračovat nadále.
    11:39 Jordan EBERLE - 1:1

11:39
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Je ovšem hodně rychle vyrovnáno a začínáme od znova! Po krásné kombinaci se prosazuje z bezprostřední blízkosti JORDAN EBERLE, jenž těžil ze skvělé přihrávky Benoita Pouliota. Asistence: Benoit Pouliot, Connor McDavid.
    10:33 Adam HENRIQUE - 1:0

10:33
    Domácí hokejisté dokázali svou přesilovku využít! Po střele Reida Bouchera, kterou dokázal Calbot vyrazit, nahnal puk za záda Cama Talbota osmnáctou brankou v sezóně ADAM HENRIQUE! Asistence: Lee Stempniak, Reid Boucher.

09:44
    Domácí se k puku dostali před brankou, odkud ale nevyslali směrem na Talbota střelu, která by jej více ohrozila.

09:18
    Uvidíme první přesilovou hru utkání. Matt Hendricks se provinil hákováním a putuje na lavici hanby.

08:13
    Devils aktivní v útoku. Celá aktivita zakončena střelou Daemona Seversona od modré čáry, ale hostující brankář měl lehkou pozici.

07:15
    Po chybě domácí obrany ujížděl sám na branku Connor McDavid, kterému se ale Schneidera překonat nepovedlo. Trefil jen tyčku!

06:28
    Oilers puk zavezli jen do útočné třetiny, ale tam se jim nepovedlo následně cokoliv vymyslet.

05:30
    Ani další aktivní hra neskončila střelou, která by v tomto utkání byla jako první úspěšná. Hokej se ale hraje v rychlém tempu.

04:35
    Z levé strany zkoušel pozornost hostujícího brankáře také Tyler Kennedy, kterému se ale nepovedlo brankáře Talbota ohrozit.

04:13
    Devils nyní aktivní v útočném pásmu, kde se jim ale nedaří poslat na branku Cama Talbota jakýkoliv nebezpečný pokus.

03:16
    Následovaly další dvě akce domácích. Nejdříve nevyšla střela z pravého kruhu a neujal se ani pokus z mezikruží.

02:47
    Taylor Hall poslal puk na pravou stranu, odkud hned pálil Leon Draisaitl, kterému se ovšem nepovedlo puk poslat za záda Schneidera.

01:29
    Rychlá akce Oilers zakončena přihrávkou Darella Nurse před branku. Nikdo z hráčů ovšem nedokázal puk ideálně zasáhnout.

01:11
    Do útoku se vydali také domácí, kde si připsal jednoduchý zákrok brankář Cam Talbot. Vhazovat se bude po jeho levici.

00:30
    Následně se do velké první šance dostal Taylor Hall, který unikal sám na Coryho Schneidera. Toho ale rychlým forhandem nedokázal překonat!

00:21
    Oba celky se již rychle prodraly dopředu, kde se jim ale nepovedlo cokoliv smysluplého vymyslet.

00:01

Krásné ráno! Za pár chvilek nám konečně začne utkání mezi New Jersey Devils a Edmonton Oilers. Nový dres pod stropem bude sledovat dnešné utkání! Začíná za pár minutek.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Larsson, Greene, Schlemko, Gelinas, Severson, Moore – Stempniak, Henrique, Blandisi – Palmieri, Zajac, Kalinin – Kennedy, Josefson, Boucher – Tootoo, Gionta, Farnham

Edmonton Oilers: Talbot (Nilsson) – Fayne, Sekera, Gryba, Davidson, Clendening, Nurse – Pakarinen, Draisaitl, Hall – Eberle, McDavid, Pouliot – Yakupov, Letestu, Purcell – Kassian, Hendricks, Korpikoski

Rozhodčí: St. Pierre, Hanson – McElman, MacPherson.
    Martin Brodeur se svojí sochou

Skvělý ceremoniál, kde se představilo hned několik osobností skončil. Závěrem promluvil také Martin Brodeur, který na nikoho z důležitých lidí nezapomněl. Následně si stoupl vedle své sochy a naposledy opustil ledovou plochu Prudential Center.

V plném proudu je vyvěšení dresu a ceremoniál s tím spojen. Na ledě v malém VIP hledišti jsou bývalí trenéři, ale také spoluhráči, kteří již mají pod stropem své dresy. Celou akcí provází uznávaný komentátor Mike Doc Emrick. Ke slovu se za bučení domácích fanoušků dostal také Gary Bettman.

Trojnásobný vítěz Stanley Cupu, dvojnásobný vítěz Olympijský her, držitel nejvíce vítězných zápasů jako brankář v historii NHL a dalších x rekordů bychom našli, kdybychom se zajímali o Martina Brodeura. Rodák z Montrealu strávil v New Jersey celých dvacet let a pomohl ke všem úspěchům tohoto celku z Newarku. Organizace Devils mu dluží hodně a dnes mu vyvěsí dres pod strop arény a před Prudential Center bude umístěna jeho vlastní socha.
    A takto vypadá socha samotného Martyho. Hodně povedený kousek, co myslíte?

V noci byla konečně odhalena socha MARTINA BRODEURA 3:) Líbí se vám? :)

Zveřejnil(a) New Jersey Devils CZ/SK dne 9. únor 2016

Patrik Eliáš (NJD) – nenastoupí
    Jiří Tlustý (NJD) – nenastoupí
    Andrej Sekera (EDM) – 53 zápasů, 19 bodů (6+13)

Poslední vzájemný zápas

21.11.2015, Rexall Place, Edmonton
    Edmonton Oilers 5:1 New Jersey Devils
    7. Draisaitl (Hall, Davidson), 28. Klefbom (Purcell, Draisaitl), 44. Eberle (Hall, Nugent-Hopkins), 54. Letestu, 58. Hall (Draisaitl) – 27. Palmieri (Schlemko, Zajac)

Edmonton Oilers: Nilsson (Talbot) – Nurse, Gryba, Klefbom, Fayne, Davidson, Reinhart – Hall, Draisaitl, Purcell – Pouliot, Nugent-Hopkins, Eberle – Hendricks, Letestu, Jakupov – Korpikoski, Lander, Pakarinen

New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – Greene, Larsson, Moore, Severson, Merrill, Schlemko – Cammalleri, Henrique, Stempniak – Kalinin, Zajac, Palmieri – Tlustý, Josefson, Tootoo – Farnham, Gionta, O'Neill
    Puk se kterým se dneska bude hrát

Olejáři se po návratu jedničky draftu, Connora McDavida začali zvedat, vyhráli dvě utkání velkým rozdílem, ale pak je čekal podobný sešup. Celek z kanadského města aktuálně ztrácí na play-off již deset bodů, což činí nedosažitelnou hranici. Oilers vyhráli proti Columbusu 5:2 a následně rozdrtili Ottawu 7:2. Poté ale přišly porážky 5:1 s Montrealem a 8:1 s Islanders.

Nejproduktivnější hráči
    Taylor Hall (EDM) – 54 zápasů, 50 bodů (18+32)
    Leon Draisatil (EDM) – 44 zápasů, 40 bodů (14+26)
    Teddy Purcell (EDM) - 54 zápasů, 31 bodů (11+20)

Devils s překvapením bojují letos o play-off a ne o první volby v draftu. Na play-off jim chybí jediný bod, ale celky, kteří jsou před nimi mají méně zápasů, než právě New Jersey. V posleních zápasech se hokejistům trenéra Johna Hynese moc nedařilo. Naposledy nestačili na mětského rivala z New Yorku, který jej udolal těsným rozdílem 1:2. Zápas předtím Devils hostili lídra z Washingtonu, nad kterým ještě vě třetí třetině vedli, ale nakonec utkání ztratili až v nájezdech.

Rangers 2:1 Devils
    Devils 2:3sn. Washington
    Toronto 3:2 sn. Devils
    Devils 3:2 Rangers
    Penguins 2:0 Devils

Lee Stempniak (NJD) – 54 zápasů, 39 bodů (15+24)
    Michael Cammalleri (NJD) – 42 zápasů, 38 bodů (14+24)
    Kyle Palmieri (NJD) – 54 zápasů, 37 bodů (20+15)

V Prudential Center budeme dneska svědky nejen dalšího utkání v rámci zámořské NHL, kdy se utká New Jersey s Edmontonem, ale také jednoho obrovského momentu. Před vhozením úvodní buly bude vyvěšen dresu jednoho z nejlepších brankářů v historii, Martina Brodeura. Následné utkání pak začne krátce po druhé hodině ranní.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

David Panuška

Branky a nahrávky: 11. Henrique (Stempniak, Boucher), 48. Boucher (Henrique, Kennedy) – 12. Eberle (Pouliot, McDavid)

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Larsson, Greene, Schlemko, Helgeson, Severson, Moore – Stempniak, Henrique, Blandisi – Palmieri, Zajac, Kalinin – Kennedy, Josefson, Boucher – Tootoo, Gionta, Farnham
    Edmonton Oilers: Talbot (Nilsson) – Fayne, Sekera, Gryba, Davidson, Clendening, Nurse – Pakarinen, Draisaitl, Hall – Eberle, McDavid, Pouliot – Jakupov, Letestu, Purcell – Kassian, Hendricks, Korpikoski

Rozhodčí: St. Pierre, Hanson – McElman, MacPherson

Diváci: 16 514