Boston – Los Angeles 2:9 (kon.) | Buffalo – Florida 4:7 (kon.) | Columbus – NY Islanders 2:3 (1:2 po s.n.)
Philadelphia – Anaheim 1:4 (kon.) | Montreal – Tampa 4:2 (kon.) | Nashville – Washington 3:5 (kon.)
Minnesota – Dallas 3:4 (po pr.) | New Jersey – Edmonton 2:1 (kon.) | St. Louis – Winnipeg 1:2 (0:1 po s.n.)
Chicago – San Jose 0:2 (kon.) | Colorado – Vancouver 1:3 (kon.) | Calgary – Toronto 4:3 (kon.)

Toronto právě vstřelilo branku!
    A narodila se zápletka, protože po pěkné samostatné akci se prosazuje JAKE GARDINER. Rozdíl ve skóre je minimální. Bez asistence.
    37:17 Josh LEIVO - 4:2

37:17
    Javorové listy snižují. Po pohledné kombinace se prosazuje JOSH LEIVO. Krátce před koncem druhé třetiny dochází ke změně skóre. Asistence: Rich Clune, Frank Corrado.
    34:08 Dougie HAMILTON - 4:1

34:08
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Flames se dostávají do vedení o tři branky. Osmý gól v letošní sezóně přidává střelou zápěstím DOUGIE HAMILTON. Důležitou práci odvedl přihrávající Markus Granlund. Asistence: Markus Granlund.

25:48
    Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Leivo – 2 min., vysoká hůl).

24:54
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Bollig – 2 min., hrubost).
    24:06 Michael FERLAND - 3:1

24:06
    Ledová sprcha pro hosty. Toronto bylo v úvodu druhé třetiny aktivnější, ale i tak inkasuje gól. Joe Coloborne přihrál Michaelu Ferlandovi, který se střelou zápěstím nemýlil. Calgary vede 3:1. Asistence: Joe Colborne.

20:43
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Jooris – 2 min., zdržování hry / porušení postupu vhazování).
    18:03 Mickael BACKLUND - 2:1

18:03
    Domácí velmi rychle využívají přesilovou hru a dostávají se na konci první třetiny do vedení. Puk putoval po ose Bennett – Hamilton až k MIKAELU BACKLUNDOVI, který se dokázal přesnou střelou prosadit. Asistence: Dougie Hamilton, Sam Bennett.

17:57
    Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Parenteau – 2 min., příliš mnoho hráčů).

11:54
    Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Froese – 2 min., držení protihráče).
    11:34 Peter HOLLAND - 1:1

11:34
    Hostující celek využívá početní výhodu a vyrovnává. Corradovu povedenou střelu dokázal pohotově tečovat PETER HOLLAND. Asistnece: Frack Corrado, Matt Hunwick.
    10:40 Markus GRANLUND - 1:0

10:40
    Domácí se dostává při vlastním oslabení do vedení. Po Frolíkově přihrávce se prosazuje MARKUS GRANLUND. Asistence: Michael Frolík T.J. Brodie.

09:59
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Stajan – 2 min., hákování).

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 11. Granlund (Frolík, Brodie), 19. Backlund (Hamilton, Bennett), 25. Ferland (Colborne), 35. Hamilton (Granlund) – 12. Holland (Corrado, Hunwinck), 38. Leivo (Clune, Corrado), 49. Gardiner

Calgary Flames: Hiller (Rämö) – Brodie, Giordano, Hamilton, Russell, Engelland, Šmíd, Nakládal – Frolík, Backlund, Bennett – Hudler, Colborne, Granlund – Jones, Jooris, Ferland – Stajan, Bollig
    Toronto Maple Leafs: Reimer (Bernier) – Rielly, Hunwick, Polák, Gardiner, Corrado, Marinčin – Komarov, Kadri, Grabner – Leivo, Spalig, Winnig – Parenteau, Arcobello, Holland – Boyes, Froese, Clune

Rozhodčí: Dwyer, Nicholson – Gibbons, Barton