Sarre Union – Lorient 0:4 (kon.) | Troyes – Saint-Étienne 1:2 (po pr.) | Bordeaux – Nantes 3:4 (po pr.)
PSG – Lyon 3:0 (kon.)
ESTAC Troyes
1:2 (0:0)
AS Saint-Étienne
Středa 10.02.2016, 19:00 • Stade de l'Aube (Troyes). • Francouzský pohár • Osmifinále

117
    Žlutou kartu dostává Roux (AS Saint-Étienne).
    107. Neal MAUPAY - 1:2

107
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Tak tady hodně zaspala domácí obrana. NEAL MAUPAY dokázal prosmýknout se skrz dva bránící protihráče, dostat se k míči dříve než gólman a tečovat míč ke vzdálenější tyči. Dreyer byl tak překvapen, že se jen ohlédl.

105
    Žlutou kartu dostává Cohade (AS Saint-Étienne).
    Žlutou kartu dostává Pierre-Gabriel (AS Saint-Étienne).

91
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Malcuit, přichází Pierre-Gabriel.

81
    Žlutou kartu dostává Karaboué (ESTAC Troyes).

79
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Pajot, přichází Cohade.

79
    Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Court, přichází Ben Saada.
    78. Benjamin NIVET - 1:1

78
    Troyes právě vstřelilo branku!
    BENJAMIN NIVET zamířil krásně k pravé tyči hostující svatyně, Ruffier se pouze ohlédl.

77
    Žlutou kartu dostává Pajot (AS Saint-Étienne).

75
    Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Mavinga, přichází Karaboué.

71
    Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Thiago, přichází Nivet.

70
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Tannane, přichází Maupay.
    62. Ooussama TANNANE - 0:1

62
    Avšak vzápětí je už gól uznaný a potvrzený. OUSSAMA TANNANE obdržel parádní přihrávku, zjevil se zcela sám před brankářem a zamířil do volné části jeho brány.

62
    Hosté se už radovali ze vstřelené branky, ovšem hlavní arbitr jejich ovace utnul, ofsajd.

61
    Žlutou kartu dostává Dabo B. (ESTAC Troyes).

58
    Roux se zničehožnic zjevil sám před brankářem, slabou ránou však poslal míč pouze do gólmanovy náruče.

49
    Žlutou kartu dostává Dekoke (AS Saint-Étienne).

48
    Gueye běžel po pravé straně sám směrem na bránu, nakonec se dostal i ke střele, ovšem z ostrého úhlu nemířil přesně. Přesto to byla první velká příležitost utkání a doufejme, že ne poslední.

Petr Frömel

Branky: 78. Nivet – 62. Tannane, 107. Maupay

Karty:   61. Dabo (TRY), 81. Karaboué (TRY) – 49. Dekoke (SET), 77. Pajot (SET), 105. Cohade (SET), 105. Pierre-Gabriel (SET), 117. Roux (SET)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 8:11. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 12:17.
    ESTAC Troyes: Dreyer – Mgcongca, Veškovac – Dabo, Thiago (71. Nivet), Mavinga (75. Karaboué) – Court (79. Ben Saada), Pi – Darbion, Jean – Gueye.
    Náhradníci: Grandel – Confais, Nivet, Ben Saada, Azamoum, Karaboué, Othon.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Brison, Pogba, Dekoke, Malcuit (91. Pierre-Gabriel) – Pajot (79. Cohade), Selnaes, Lemoine – Eysseric, Roux, Tannane (70. Maupay).
    Náhradníci: Moulin – Soderlund, Clément, Bayal Sall, Maupay, Cohade, Pierre-Gabriel.

Rozhodčí: A. Gautier – M. Annonier, P. Jeanne