NY Islanders – Los Angeles 5:2 (kon.) | Philadelphia – Buffalo 5:1 (kon.) | Columbus – Anaheim 4:3 (2:0 po s.n.)
Ottawa – Colorado 3:4 (kon.) | Minnesota – Washington 3:4 (kon.) | Winnipeg – Boston 2:6 (kon.)
Chicago – Dallas 2:4 (kon.) | Edmonton – Toronto 5:2 (kon.) | San Jose – Calgary 5:6 (1:2 po s.n.)
po s.n. (2:0)
Columbus Blue Jackets
4:3 (0:1, 1:1, 2:1 - 0:0)
Anaheim Ducks
Pátek 12.02.2016, 01:05 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

To je vše! Děkuji za pozornost a u NHL zase někdy nashledanou. (03:48:24)

Tři hvězdy utkání

1. Alexandr Wennberg (CBJ) – 0+1
    2. Brandon Dubinsky (CBJ) – 1+0
    3. Nick Foligno (CBJ) – 0+2

Dnešní utkání sledovalo 12 117 diváků.

Dneska jsme sledovali výborné utkání. Zdálo se, že Columbus branka na 3:1 položí, ale on se dokázal otřepat a utkání nakonec otočit. Columbus za výhru na nájezdy získává dva body. Anaheim získává jeden.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Columbus Blue Jackets.
    Autorem vítězné branky je CAM ATKINSON.

2. série
    2:0
    Corey Perry si najel na Korpisala po pravé straně a chtěl jej překonat střelou mezi betony, což se mu nepovedlo. Columbus dokonal obrat!
    Alexander WENNBERG

2. série
    2:0
    Domácí jdou za výhrou! Alexander Wennberg zakončil svůj nájezd bekhendem mezi betony brankáře.

1. série
    1:0
    Jakob Silfverberg se rozjel proti Korpisalovi, kterého rychlou střelou do šibenice nepřekonal.

1. série
    1:0
    Jako první se rozjel Cam Atkinson, který nakonec vymíchal brankáře a se štěstím skóroval!

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení toto utkání nerozseklo, a tak uvidíme nájezdy. Uvidíme, koho trenéři pošlou a kdo bude nakonec úspěšnějším v této disciplíně.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:29
    Cam Atkinson dostal puk na levou stranu a pokoušel se celou akci zakončit. Ke střele se mu ovšem nepovedlo dostat.

64:08
    Cam Atkinson následně najel do útočné třetiny špatně a byl mu odpískán ofsajd. Vhazování ve střední třetině.

63:45
    Anaheim se hned po vyhrané buly osvobozuje vyhozením do středního pásma.

63:42
    Je tu přesilovka pro domácí! Rickard Rakell zahákoval jednoho z domácích v útočném snažení a pobude do konce prodloužení na trestné lavici.

63:07
    Dvě velké šance. Nejdříve individuální akci zakončoval bekhendem neúspěšné Brandon Saad. Na druhé straně snažení Getzlafa ukončoval brankář Korpisalo vypíchnutím puku.

David Panuška

Branky a nahrávky: 40. Karlsson (Foligno), 47. Saad (Wennberg, Goloubef), 55. Dubinsky (Foligno, Jones), rozh. náj. Atkinson – 5. Perron (Stewart, Getzlaf), 40. Santorelli (Getzlaf, Lindholm), 42. Garbutt (Silfverberg, Manson)