NY Islanders – Los Angeles 5:2 (kon.) | Philadelphia – Buffalo 5:1 (kon.) | Columbus – Anaheim 4:3 (2:0 po s.n.)
Ottawa – Colorado 3:4 (kon.) | Minnesota – Washington 3:4 (kon.) | Winnipeg – Boston 2:6 (kon.)
Chicago – Dallas 2:4 (kon.) | Edmonton – Toronto 5:2 (kon.) | San Jose – Calgary 5:6 (1:2 po s.n.)
po s.n. (2:0)
Columbus Blue Jackets
4:3 (0:1, 1:1, 2:1 - 0:0)
Anaheim Ducks
Pátek 12.02.2016, 01:05 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

63:42
    Je tu přesilovka pro domácí! Rickard Rakell zahákoval jednoho z domácích v útočném snažení a pobude do konce prodloužení na trestné lavici.

53:22
    Šance přichází nyní. Josh Manson přidržel jednoho z domácích před brankou a bude prvním vyloučeným v této třetině.

40:00
    Hned po buly následovala bitka mezi domácím Daltonem Proutem a Chrisem Stewartem. Oba do sebe šli tvrdě, ale přesné rány rozdal domácí Prout. Oba dostávají pětiminutové tresty.

29:37
    Brandon Dubinsky následně zahákoval jediné střelce utkání před brankou a odsedí si minimálně dvě minuty na trestné lavici.

13:03
    Dalton Prout neunesl lehčí hit na jeho osobu, a tak to hráči vrátil krosčekem do břicha. Přesilovku Anaheimu tedy uvidí z trestné lavice.

06:00
    Druhá přesilovka pro domácí. Za hru loktem byl vyloučen hostující střelec David Perron.

David Panuška

Branky a nahrávky: 40. Karlsson (Foligno), 47. Saad (Wennberg, Goloubef), 55. Dubinsky (Foligno, Jones), rozh. náj. Atkinson – 5. Perron (Stewart, Getzlaf), 40. Santorelli (Getzlaf, Lindholm), 42. Garbutt (Silfverberg, Manson)