Dortmund – Hannover 1:0 (kon.) | Wolfsburg – Ingolstadt 2:0 (kon.) | Stuttgart – Hertha 2:0 (kon.)
W. Brémy – Hoffenheim 1:1 (kon.) | Darmstadt – Leverkusen 1:2 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Frankfurt 3:1 (kon.)
VfL Wolfsburg
2:0 (2:0)
FC Ingolstadt 04
Sobota 13.02.2016, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Německá Bundesliga • 21. kolo

89
    Autor první branky Julian Draxler dohrál, místo něj si posledních pár okamžiků užije mladíček Leandro Putaro.

81
    Alfredo Morales se podívá na zbývajících pár minut na hřiště, kde nahradí Moritze Hartmanna.

75
    Pro Christiana Träsche dnešní utkání skončilo, Maximilian Arnold nastupuje místo něj.

69
    Avizované střídání se stalo realitou. Do hry přišel André Schürrle, který nahradil Vierinhu.

46
    Do druhého poločasu už nenastoupí Max Christiansen, kterého nahradí Almog Cohen.

22
    Zřejmě ze zdravotních důvodů je nucen Mathew Leckie opustit hřiště, místo něj nastupuje Maurice Multhaup.