Ženy 1500 m, Kolomna | Vítěz: J. ter Morsová (NED) (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Juzawa Naeba | Vítěz: F. Dopfer (GER) (kon.) | | | Slalom mužů, 2. kolo, Juzawa Naeba | Vítěz: F. Neureuther (GER) (kon.) |
Kombinace žen, sjezd, Crans Montana | (zruš.) | | | Sjezd žen, Crans Montana | (zruš.) |
Kombinace žen, slalom, Crans Montana | (zruš.) |
Muži HS225, Vikersund | Vítěz: P. Prevc (SLO) (kon.) |
Závod s hromadným startem žen 10 km, Falun | Vítez: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Závod s hromadným startem mužů 15 km, Falun | Vítěz: S. Usťugov (RUS) (kon.) |
konec
Ženy 1500 m, Kolomna
Vítěz: J. ter Morsová (NED)
Komentáře nejsou k dispozici.
Konečné pořadí
1. Jorien ter Morsová (NED) 1:53,92
2. Heather Richardsonová-Bergsmová (USA) +0,75
3. Brittany Boweová (USA) +1,17
4. Ireen Wüstová (NED) +2,01
5. Martina Sáblíková (CZE) +2,14
6. Marrit Leenstrová (NED) +2,33
7. Olga Grafová (RUS) +2,60
8. Miho Takagiová (JPN) +2,91
9. Vanessa Bittnerová (AUT) +3,30
10. Ida Njåtunová (NOR) +3,33
11. Misaki Ošigiriová (JPN) +3,64
12. Natalia Czerwonková (POL) +4,27
13. Ťia-čchen Chao (CHN) +4,75
14. Kali Christová (CAN) +4,86
15. Jekatěrina Šichovová (RUS) +5,29
16. Ajaka Kikučiová (JPN) +5,31
17. Gabriele Hirschbichlerová (GER) +5,36
18. Ťing Liou (CHN) +5,38
19. Jelizaveta Kazelinová (RUS) +5,44
20. Hege Bøkková (NOR) +5,46
21. Brianne Tuttová (CAN) +5,53
22. Roxanne Dufterová (GER) +6,25
23. Sin Čao (CHN) +8,15
24. Josie Spenceová (CAN) +9,41
Startovní listina:
1. jízda:
Josie Spenceová (CAN)
Jorien ter Morsová (NED)
2. jízda:
Ireen Wüstová (NED)
Ťing Liou (CHN)
3. jízda:
Sin Čao (CHN)
Hege Bøkková (NOR)
4. jízda:
Brianne Tuttová (CAN)
Olga Grafová (RUS)
5. jízda:
Kali Christová (CAN)
Gabriele Hirschbichlerová (GER)
6. jízda:
Ťia-čchen Chao (CHN)
Roxanne Dufterová (GER)
7. jízda:
Jekatěrina Šichovová (RUS)
Jelizaveta Kazelinová (RUS)
8. jízda:
Natalia Czerwonková (POL)
Vanessa Bittnerová (AUT)
9. jízda:
Ida Njåtunová (NOR)
Misaki Ošigiriová (JPN)
10. jízda:
Miho Takagiová (JPN)
Ajaka Kikučiová (JPN)
11. jízda:
Brittany Boweová (USA)
Heather Richardsonová-Bergsmová (USA)
12. jízda:
Marrit Leenstrová (NED)
Martina Sáblíková (CZE)
1. Jorien ter Morsová (NED) 1:53,92
2. Heather Richardsonová-Bergsmová (USA) +0,75
3. Brittany Boweová (USA) +1,17
4. Ireen Wüstová (NED) +2,01
5. Martina Sáblíková (CZE) +2,14
6. Marrit Leenstrová (NED) +2,33
7. Olga Grafová (RUS) +2,60
8. Miho Takagiová (JPN) +2,91
9. Vanessa Bittnerová (AUT) +3,30
10. Ida Njåtunová (NOR) +3,33
11. Misaki Ošigiriová (JPN) +3,64
12. Natalia Czerwonková (POL) +4,27
13. Ťia-čchen Chao (CHN) +4,75
14. Kali Christová (CAN) +4,86
15. Jekatěrina Šichovová (RUS) +5,29
16. Ajaka Kikučiová (JPN) +5,31
17. Gabriele Hirschbichlerová (GER) +5,36
18. Ťing Liou (CHN) +5,38
19. Jelizaveta Kazelinová (RUS) +5,44
20. Hege Bøkková (NOR) +5,46
21. Brianne Tuttová (CAN) +5,53
22. Roxanne Dufterová (GER) +6,25
23. Sin Čao (CHN) +8,15
24. Josie Spenceová (CAN) +9,41
Startovní listina:
1. jízda:
Josie Spenceová (CAN)
Jorien ter Morsová (NED)
2. jízda:
Ireen Wüstová (NED)
Ťing Liou (CHN)
3. jízda:
Sin Čao (CHN)
Hege Bøkková (NOR)
4. jízda:
Brianne Tuttová (CAN)
Olga Grafová (RUS)
5. jízda:
Kali Christová (CAN)
Gabriele Hirschbichlerová (GER)
6. jízda:
Ťia-čchen Chao (CHN)
Roxanne Dufterová (GER)
7. jízda:
Jekatěrina Šichovová (RUS)
Jelizaveta Kazelinová (RUS)
8. jízda:
Natalia Czerwonková (POL)
Vanessa Bittnerová (AUT)
9. jízda:
Ida Njåtunová (NOR)
Misaki Ošigiriová (JPN)
10. jízda:
Miho Takagiová (JPN)
Ajaka Kikučiová (JPN)
11. jízda:
Brittany Boweová (USA)
Heather Richardsonová-Bergsmová (USA)
12. jízda:
Marrit Leenstrová (NED)
Martina Sáblíková (CZE)
Tomáš Lysý
@tomaslysy86