FC Rádio Krokodýl Brno
7:4 (1:3)
Sparta Praha
Středa 17.02.2016, 20:001. Futsal liga • 18. kolo

Skončený zápas, který se musel divákům líbit, přinesl i dva hattricky. Ty dnes zaznamenal Lukáš Matyska a Martin Brůna. (22:19:16)

Sedmibrankový druhý poločas byl nakonec hodně úspěšný pro domácí klub, který dokázal otočit z výsledku 1:3 až na konečných 7:4.

39:36
    Rádio Krokodýl Brno právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto, tři body dnes zůstanou u domácího týmu, protože ten se vrací ke svému tříbrankovému náskoku, a to díky trefě MICHALA MAREŠE – 7:4.

39:02
    Sparta právě vstřelila branku!
    Domácí si nyní vstřelili vlastní branku, dokáže na to ještě Sparta navázat a pokusí se snížit na rozdíl jedné branky?

36:30
    Zdá se, že domácí obrat nakonec přinese Brnu i tři body. Protože LUKÁŠ MATYSKA nyní zvyšuje už na 6:3, což znamená, že tu máme druhý hattrick!

30:05
    A střelecká aktivita brněnských hráčů pokračuje i nadále. Střelcem je znovu MARTIN BRŮNA, který tak zaznamenává hattrick! Brno vede 5:3.

26:36
    Domácí hráči o dvě minuty později dokonce otáčí vývoj zápasu ve svůj prospěch, protože čtvrtou branku svého celku střílí MARTIN BRŮNA – 4:3!

24:30
    A je tady vyrovnání! Brňané prožívají prozatím velice dobrý druhý poločas, protože dvě branky z druhé půle a jedna z té první znamená dorovnání z 0:3 na průběžných 3:3. Prosadil se LUKÁŠ MATYSKA.

20:45
    A máme tu zdramatizování utkání, MARTIN BRŮNA totiž dokázal chvíli po přestávce skórovat a snížit už na rozdíl pouze jedné branky.

20:01

20:00

18:44
    Více jak minut před koncem prvního poločasu se také první branky dočkal domácí Krokodýl, na 1:3 snižuje LUKÁŠ MATYSKA.

18:02
    Tentokrát se prosazuje IGOR VODECKÝ, hosté TAK navyšují své vedení už o tři branky.

5:54
    Netrvalo dlouho a už po necelé minutě a půl na to přidávají hostující Pražané svojí dnešní druhou trefu. ZDENĚK ROTT tak dostává svůj celek do vedení 0:2.

4:33
    Hosté se dostávají po úvodních necelých pěti minutách hry do jednobrankového vedení, tudíž tak otevírají brankový účet dnešního utkání. Skóroval ZDENĚK SLÁMA.

00:01

FC Rádio Krokodýl Brno: Kubíček (Sýkora) – Matyska, Mareš, Procházka, Galia, Michalec, Brůna, Veselovský, Havel.

AC Sparta Praha: Vozár (Mareš) – Holeček, Sop, Doša, Vodecký, Jošt, Kabele, Havrda, Sláma, Kubelka, Hanzlík, Křemen, Rott.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Ondřej Novotný

Branky: 19. Matyska (Havel), 21. Brůna, 25. Matyska (Mareš), 27. Brůna (Matyska), 31. Brůna (Matyska), 37. Matyska, 40. Mareš – 5. Sláma (Křemen), 6. Rott (Vodecký), 19. Vodecký (Křemen), 40. Neurčeno (vla.)

Rozhodčí: Kabeláč – Vomastek