Jihlava – Havlíčkův Brod 3:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
BK Havlíčkův Brod
Středa 17.02.2016, 15:45 • Horácký zimní stadion, Jihlava • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina D

58:18
    Osud hostí v extralize je definitivně zpečetěn. Tomáš Kohout (HBR) odchází ven na dvě minuty za hákování, kterého se dopustil za brankou Dukly.

Na vyloučení: 2-3.
    Vyšší tresty: 2-0.

55:54
    Lépe to zakončit opravdu nešlo, neboť Lukáše Pokorného lehce fauloval bývalý brodský plejer Tomáš Vala a jde na dvě minuty ven.

Na vyloučení: 2-2.

43:07
    Jihlava bude mít možnost navýšit své vedení po tom, co je Richard Cachnín (JIH) vyloučen za sekání.

Na vyloučení: 1-2.

25:56
    Poblíž vrcholu levého kruhu v útočném pásmu hostí zůstává ležet Marek Tecl, kterého fauloval kolenem Tomáš Mareček (JIH). Domácí bek dostává trest na pět minut a do konce utkání, může tedy jít do kabin. Na trestnou lavici za něj usedá Pavel Svoboda.

Na vyloučení: 1-1.

18:59
    V situaci domácích dva na jednoho přihrával z pravé strany Vala na Úlovce. Pas neprošel, protože v okamžiku přihrávky fauloval Richard Cachnín (HBR) podražení.

05:58
    První přesilovka je na světě. Adam Najman (JIH) si odpyká dvě minuty za hákování.

Na vyloučení: 1-0.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 6. Vala (Najman), 38. Filip (Musil, Kardoš), 42. Brož (Juda) – 3. Krajíček (Kulhánek)

HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Juřička) – Piskač, Rašín, Mareček, Trávník, Barák – Úlovec, Najman, Vala – Brož, Juda, Musil – Svoboda, Kardoš, Filip. Trenér: Petr Svoboda
    BK Havlíčkův Brod: Holata (Arbelovský) – Horák, Zvěřina, D. Vacík, Adam, Smolko, Škareda, Křišta – Kyncl, Plíhal, Pokorný – Tecl, Cachnín, Kohout – Krajíček, Rybáček, Kulhánek – Dudek. Trenér: Aleš Totter

Rozhodčí: Král – Procházka, Vašíček