Anderlecht – Olympiakos 1:0 (kon.) | Midtjylland – Manchester Utd. 2:1 (kon.) | Fiorentina – Tottenham 1:1 (kon.)
Dortmund – Porto 2:0 (kon.) | Villarreal – Neapol 1:0 (kon.) | Saint-Étienne – Basilej 3:2 (kon.)
Sevilla – Molde 3:0 (kon.) | Valencia – Rapid 6:0 (kon.) | Augsburg – Liverpool 0:0 (kon.)
Sparta – FK Krasnodar 1:0 (kon.) | Galatasaray – Lazio 1:1 (kon.) | Sion – Braga 1:2 (kon.)
Šachtar – Schalke 0:0 (kon.) | Marseille – Ath. Bilbao 0:1 (kon.) | Sporting – Leverkusen 0:1 (kon.)
Villarreal CF
1:0 (0:0)
SSC Neapol
Čtvrtek 18.02.2016, 19:00 • Estadio El Madrigal (kapacita 25 000), Villarreal • Evropská liga • Play-off

To je ode mě pro dnešek již vše, děkuji za pozornost. Přeji příjemný zbytek dnešního večera a zase někdy u onlajnů na počtenou! (21:04:10)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 4:7. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 10:11.

Je dobojováno – Neapol podruhé za poslední týden prohrála 0:1. Nejprve v neděli podlehla v duelu o první místo v Serii A Juventusu a teď i tady na El Madrigalu v duelu se Žlutou ponorkou.

V prvním poločase se nestalo skoro nic, co by stálo za řeč. Ve druhé půli se ale obraz hry změnil, nicméně na gól jsme si museli počkat. Navzdory všem nebezpečným akcím a útokům totiž udeřilo až v 82. minutě – to si domácí Denis Suárez srovnal balon a z přímého kopu zaznamenal jediný, o to však hezčí, gól dnešního duelu.

Marcelino tak slaví velký úspěch, když jeho svěřenci ubránili nebezpečnou ofenzivu Partenopei, a naopak Maurizio Sarri bude muset vymyslet dobrý taktický plán, aby Azzurri dokázali za týden doma zvrátit nepříznivý vývoj dvojzápasu.

90+3

Zákroky brankáře Aréola (VLR) – 2

Zákroky brankáře Reina (NEA) – 2

90+3
    Hysaj odklidil před Bakambuem, nicméně Neapolští teď musí hrát dopředu.

90+2
    Jako kdyby Soldado nevěděl, kdy přestat. Opět srazil Insigneho k zemi, ale nizozemský sudí to přešel shovívavě a druhou žlutou neudělil.

90+1
    Roberto Soldado se stáhl, aby vypomohl v defenzivní činnosti, ale dosáhl jedině faulu na Insigneho – žlutá karta je naprosto adekvátní trest.

90
    Neapoli se pomalu krátí čas na eventuální vyrovnání, mají k dobru ještě tři nastavené minuty.

89
    Bruno Soriano se dostal k odraženému míči po centru Castilleja, ale z první nedokázal kulatý nesmysl usměrnit mezi tři tyče.

87
    Lorenzo Insigne ale Suáreze nenapodobil – střela italského šikuly se stočila nad bránu.

86
    Musacchio netakticky fauloval těsně za vápnem a Partenopei mají ohromnou příležitost snížit.

85
    Neapolští se pochopitelně snaží rychle odpovědět, ale nedaří se, nedaří. Domácí zuby nehty brání těžce získaný náskok.

83
    Žlutou kartu dostává Lorenzo Insigne (SSC Neapol).

83
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází David López, přichází Allan.
    82. Denis SUÁREZ - 1:0

82
    Villarreal právě vstřelil branku!
    Fantazie! Paráda! Nádhera! DENIS SUÁREZ si stoupl k míči a přes zeď jej poslal do brány! Reina si sice na balon sáhl, ale brance nezabránil. 10 minut před koncem tu tak máme zápletku!

81
    Po faulu Valdifioriho mají domácí k dispozici velice zajímavou pozici na ohrožení brány, odsud se dá střílet, ne že ne...

Michal Konvalina

Branky: 82. Denis Suárez

Karty:   86. Musacchio (VLR), 90+1. Soldado (VLR) – 38. Valdifiori (NEA), 67. Callejón (NEA), 83. L. Insigne (NEA)

Villarreal CF: Aréola – M. Gaspar, Musacchio, V. Ruiz, J. Costa – J. dos Santos (36. Castillejo), B. Soriano (C), Trigueros (74. Pina), Denis Suárez – Soldado, Baptistão (61. Bakambu).
    Náhradníci: Barbosa – Antonio Rukavina, Bonera, Pina, Castillejo, Bakambu, Adrián López.

SSC Neapol: Reina – Hysaj, Chiricheş, Koulibaly, Strinić – Hamšík (C), Valdifiori, David López (83. Allan) – Callejón (73. L. Insigne), Gabbiadini (67. Higuaín), D. Mertens.
    Náhradníci: Gabriel – Ch. Maggio, Albiol, Allan, El Kaddouri, Higuaín, L. Insigne.

Rozhodčí: Bas Nijhuis – van de Ven, Schaap (všichni NED)
    Čtvrtek 25.02.2016
    Neapol - Villarreal 1:1

Branky: 17. Hamšík – 59. Pina (Denis Suárez)

Karty:   26. Hamšík (NEA), 33. David López (NEA), 83. Jorginho (NEA) – 25. Antonio Rukavina (VLR), 36. B. Soriano (VLR)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 13:1. Rohy: 12:7. Ofsajdy: 6:2. Fauly: 9:11.