Interobal Plzeň – Vysoké Mýto 7:0 (kon.) | Česká Lípa – Zruč n/S 8:20 (kon.)
konec
FC Démoni Česká Lípa
8:20 (2:10)
FC Benago Zruč nad Sázavou
Pátek 19.02.2016, 20:30 • Sportovní hala Česká Lípa • 1. Futsal liga • 18. kolo
Předzápasové kurzy
   
  Máme za sebou zápas, který ovládli hosté ze Zruče, kteří deklasovali domácí Démony vysoko 20:8. Pod vysoké vítězství se velkou měrou podepsal Michal Belej, který vstřelil osm branek. Na straně hostitelů zářili především Daniel Kýček a Karel Kaňkovský. Zruč tak v České Lípě potvrdila roli favorita a zaslouženě si do tabulky připisuje tři body. Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a přeji hezký víkend. (22:06:21)
   
  Konec zápasu.
   
  39:47
  Démoni právě vstřelili branku!
  Poslední slovo ale budou mít přeci jen domácí. Vobořil přenechal balón JANU HAVLÁSKOVI, který uzavřel skóre na konečných 8:20 z pohledu České Lípy. Asistence: Tomáš Vobořil.
   
  39:34
  Zruč nad Sázavou právě vstřelila branku!
  Hosté se "dvacítky" přeci jen dočkali. Postarala se o to dvojice Rodek – AZEM BRAHIMI a druhý jmenový dopravil kulatý nesmysl do sítě. Asistence: Marcel Rodek.
   
  39:23
  Démoni právě vstřelili branku!
  V samotném závěru zápasu se s góly doslova roztrhl pytel. Havlásek adresoval míč DANIELU KÝČKOVI, jenž prožívá vydařený večer. Asistence: Jan Havlásek.
   
  38:54
  Zruč nad Sázavou právě vstřelila branku!
  Benago stále nemá dost. Rodek oslovil přihrávkou MARCELA, který zvýšil na 19:6. Asistence: Marcel Rodek.
   
  38:42
  Démoni právě vstřelili branku!
  Českolipští sympaticky hrají i nadále. Jejich šestý gól doslova dovezl do branky DANIEL KÝČEK. Bez asistence.
   
  37:44
  Zruč nad Sázavou právě vstřelila branku!
  Středočeši evidentně útočí na dvacítku. Gólman Bezstarosti našel dobře postaveného MICHALA BELEJE, který byl opět neomylný. Asistence: Tomáš Bezstarosti.
   
  37:31
  V zajímavé střelecké pozici byl André Galvao, jehož ránu vyrazil Michálek na tyč.
   
  36:26
  Zruč nad Sázavou právě vstřelila branku!
  Hosté se ale nenechali zahanbit a i oni přidávají další zářez na svou střeleckou pažbu. Tentokrát se trefil AZEM BRAHIMI. Asistence: Marcelo.
   
  35:50
  Démoni právě vstřelili branku!
  Českolipští mohou mít alespoň malou radost, neboť KAREL KAŇKOVSKÝ po pasu Kýčka završil hattrick. Asistence: Daniel Kýček.
   
  35:38
  Rodek poslal míč na druhou stranu naběhnivšímu Hájkovi, který nepochopitelně nastřelil jen tyč odkryté branky!
   
  34:35
  Démoni právě vstřelili branku!
  Domácí se ještě přeci jen dostávají ke slovu. Razákovu přihrávku zužitkoval KAREL KAŇKOVSKÝ, který zaknihoval svou druhou trefu v tomto duelu. Asistence: Filip Razák.
   
  33:33
  Zruč nad Sázavou právě vstřelila branku!
  Gólman Michálek vyrazil až ke středu hřiště, čehož si všimnul pohotový FILIPE ANDRÉ GALVAO, který nasměroval kulatý nesmysl na místo určení. Asistence: Marcel Rodek.
   
  32:38
  Zruč nad Sázavou právě vstřelila branku!
  Brankář Michálek si prakticky nesáhl na balón a už jej loví ze své sítě. Své střelecké umění tentokrát předvedl FILIPE ANDRÉ GALVAO, který střelou ze středu hřiště zvyšuje na 15:3. Asistence: Diego Fogaca.
   
  32:11
  Do branky České Lípy nastupuje místo Bellady Marek Michálek.
   
  32:11
  Zruč nad Sázavou právě vstřelila branku!
  Brankář Bellada si teď vypil kalich hořkosti až do dna. Před ním se totiž objevil nikým neobsazení Diego, který přenechal míč MICHALU BELEJOVI a ten nezaváhal. Asistence: Diego Fogaca.
   
  30:06
  Zruč nad Sázavou právě vstřelila branku!
  Benago neopouští střelecký apetit, nota bene ani MICHALA BELEJE, jenž obdržel přesný pas od Brahimiho a vstřelil už třináctý gól Zruče. Asistence: Azem Brahimi.

  Michal Šandor

  Branky: 10. Kýček (Vobořil), 11. Kaňkovský (Kýček), 28. Musil (Havlásek), 35. Kaňkovský (Razák), 36. Kaňkovský (Kýček), 39. Kýček, 40. Kýček (Havlásek), 40. Havlásek (Vobořil) – 3. Brahimi, 3. Belej (Rodek), 6. Marcelo (Diego), 8. Diego (Brahimi), 10. Belej (André Galvao), 10. Brahimi (Marcelo), 12. André Galvao (10 m kop), 14. Belej (Brahimi), 14. Belej (Diego), 17. Brahimi (Rodek), 22. André Galvao, 24. Belej (Diego), 31. Belej (Brahimi), 33. Belej (Diego), 33. André Galvao (Diego), 34. André Galvao (Rodek), 37. Brahimi (Marcelo), 38. Belej (Bezstarosti), 39. Marcelo (Rodek), 40. Brahimi (Rodek)


  FC Démoni Česká Lípa: Bellada (33. Michálek) – Razák, Kaňkovský, Vobořil, Musil, Kýček, Lakatoš, Demke, Havlásek.
  FC Benago Zruč nad Sázavou: Cristiano (21. Bezstarosti) – Rodek, Brahimi, Marcelo, Rogaca, André Galvao, Hájek, Hochman, Belej.

  Rozhodčí: Šmíd, Košťál
  thejrc.org