6 3 6
Caroline Garcíaová
1
2 6 3
Pátek 19.02.2016, 16:47WTA Dubaj - Dubai Duty Free Tennis Championships (tvrdý povrch) • Semifinále

6:3
    A esem také zakončuje Strýcová celý zápas. Garciová se marně natahovala za podáním ven z kurtu a česká tenistka tak postupuje do finále.

A-40
    Po esu Strýcové je tu mečbol! Dokonalý obrat v tomto gemu.

5:3
    Strýcová zariskovala a poslala velmi tvrdý úder na polovinu soupeřky. Ta se jen bránila a nakonec posílá úder do sítě. Nyní půjde Bára podávat na ukončení zápasu.

A-40
    Velmi dlouhou výměnu ukončuje až perfektní náběh české hráčky na síť, kde předvádí povedený úder k lajně. Třetí brejkbol v tomto gemu.

40-15
    Garciová také chybuje a jsou z toho dva brejkboly pro českou hráčku.

4:3
    Ne dlouho. Strýcová zatlačila na servis a ten Garciová posílá znovu jen za základní lajnu. Strýcová ta jde znovu do vedení.

3:3
    Strýcová posílá svůj bekhend jen do sítě a tím i srovnává třetí set na 3:3. Nyní však půjde podávat.

3:2
    Čistá hra také pro Báru Strýcovou. Garciová si neporadila s rotovaným servisem a hraje ho mimo dvorec.

2:2
    Velmi rychlá čistá hra. Strýcová poslala velmi vysoký úder na polovinu Garciové a ta smečuje do volného dvorce.

2:1
    Barbora Strýcová si drží podání a jde do vedení ve třetím setu, když nyní Garciová přepálila její úder daleko vedle kurtu. První udržený servis ve třetím setu.

1:1
    A nyní už je úspěšná a bere si ztracené podání zpět. Garciová šla znovu velmi agresivně k síti, ale tentokrát hraje jen do sítě.

A-40
    Druhý brejkbol. Garcoiová hraje jen do sítě a dává příležitost soupeřce.

40-30
    Brejkbol také pro Strýcovou, když si rozběhala soupeřku a poté zakončuje po lajně do volného místa.

0:1
    A ten využívá, když kratší úder na střed kurtu uklízí daleko mimo dosah české hráčky. Strýcová se stále trápí na podání.

3:6
    A Caroline ho využívá, když její úder končí přesně na lajně. Strýcová se ještě natáhla a míček vrátila na polovinu soupeřky, ale jen za základní lajnu. Zápas tak rozhodne třetí sada.

30-40
    Strýcová chtěla zkrátit hru za síť, ale její úder končí těsně vedle lajny a to znamená první setboly pro Garciovou.

3:5
    Třetí dvojchyba v tomto gemu znamená gem pro Garciovou, která nyní může při svém podání ukončit druhý set.

3:4
    Druhý už ano. Garciová pomohla soupeřce a vyhazuje v důležitý moment míček z kurtu. Strýcová se tak vrací do hry.

40-15
    Dva brejkboly také pro Strýcovou, když si rozběhala soupeřku a poté zakončuje do volného místa na kurtu.

2:4
    Třetí brejkbol už Garciová proměnila. Strýcová je nyní v krizi. Čtyři prohrané hry v řadě.

2:3
    Garciová potvrzuje brejk a jde znovu do vedení, když si skvěle naběhla k síti a přesným volejem ukončila tento gem.

2:2
    A Garciová ho využívá, když Barbora poslala příliš vysoký úder za síť. Francouzka ho doběhla a trefuje volný prostor na kurtu.

2:1
    Čistá hra pro Francouzku, když Strýcová posílá svůj bekhend jen do sítě. Garciová si tak připisuje první gem ve druhém setu.

2:0
    Barbora Strýcová potvrzuje brejk z prvního gemu a jde do vedení od dvě hry. Garciová znovu neudržela return na kurtu.

1:0
    Nyní už to Strýcová dokázala a po chybě Caroline si bere i první gem druhé sady. Přestávka mezi sety tak české hráčce neuškodila.

40-15
    Dva brejkboly hned na úvod druhé sady po vyhozeném úderu Garciové.

6:2
    Garciová nedokázala vrátit ani druhé podání české hráčky a returnem do sítě ukončuje první set ve prospěch Barbory Strýcové.

40-15
    Následuje však vynikající podání na střed kurtu a přímý bod. Setboly pro Strýcovou.

5:2
    Garciová nezvládla situaci a vytváří dvojchybu v důležitý moment. Strýcová má tak k dobru už dva brejky a půjde podávat na ukončení prvního setu.

40-30
    Strýcová se dostala z obrany do útoku a úderem do protipohybu soupeřky si připisuje další brejkbol.

4:2
    Strýcová si pohlídala i další servis a potvrzuje brejk z minulého gamu. Garciová return po lajně hraje znovu jen vedle kurtu.

3:2
    Kratší úder na kříž poslala Strýcová z podání. Garciová si přiběhla k míčku, ale tvrdý úder posílá daleko mimo kurt a přichází tak o své podání.

A-40
    Excelentní zkrácení hry od Strýcové. Garciová nezareagovala a vidíme první brejkbol v zápase.

2:2
    Velmi rychlý gem pro českou hráčku, když i další return končí mimo hrací plochu. Garcová hodně riskuje na returnu.

1:2
    Skvělý rotovaný servis od Garciové posílá česká hráčka jen za základní lajnu a dává tak druhý gem své soupeřce.

1:1
    Garciová zariskovala a přitvrdila. Její úder však končí jen v síti a také Barbora si drží své první podání.

0:1
    Znovu vynikající přechod na síť od Garciové, která poslala úder do rohu kurtu a Strýcová je nucena hrát do autu.