Zlín – Poruba 27:33 (kon.) | Veselí n/M – Most 15:35 (kon.) | Michalovce – DHC Plzeň 41:17 (kon.)

Radim Pernický, trenér SHK Veselí nad Moravou:

“Gratuluji soupeři k jednoznačnému vítězství, kdy nás vrátil opět nohama na zem. Budeme se muset zamyslet a najít příčinu, proč neustále děláme 17, 18, 19 technických chyb a samozřejmě neproměnujeme jednoduché nebo tutové náskoky, střelbu z volné ruky a vyložené šance. První poločas tam byla spokojenost, protože jsme plnili přesně, co jsme si řekli a dokázali jsme udržet soupeře pouze na čtyřech rychlých protiútocích, ve druhém poločase absolutně jsme v tomhle polevili a díky tomu tam byl nárust útoků na dalších sedm, osm, což nás usmrtilo. Dneska jsme se nebyli schopni prosadit ze spojek, ani jedna spojka nebyla schopna zakončit z dálky.”

Peter Dávid, trenér DHK Baník Most:

“My jsme se velmi intenzivně připravovali, jelikož stoupající tendece hry Veselí nad Moravou, zápas s Porubou nás trochu vystrašil, tak jsme se velmi intenzivně připravovali. Zápas byl ze začátku velmi obtížný, soupeř nám kladl velmi dobrý odpor, ale s přibývajícím časem, s naší ofenzivní obranou jsme soupeři hru znepříjemnili. Já jsem rád, že jsme to utáhli 60 minut v tom vysokém tempu. My jsme po takovém výsledku spokojení a přeji Veselí do budoucnosti všechno nejlepší.” (18:52:42)

SHK Veselí n.M. – DHK Baník Most 15:35 (8:14)
    Nejvíce branek: Šustková 4/1, Lukšíková 3, Vargová 3/1 – Súkenníková 7, Jeřábková 6, Schererová 6. Rozhodčí: Jiří Králíček, Milan Letev. Sedmimetrové hody: 4/2 – 2/1. Vyloučení: 2:5.

Utkání skončilo výrazným vítězstvím Mostu 15:35. První poločas byl z obou stran vyrovnánější, i když domácí hráčky prohrávaly o šest branek. Ve druhé půli se hostující házenkářky těžily hlavně z protiútoků po chybách domácích hráček a připsaly si další dva body do tabulky.

Konec zápasu. (15:35)

60
    Poslední střelecký pokus domácí Šustkové nebyl přesný a utkání skončilo vítězstvím Mostu o dvacet branek. (15:35)

60
    V poslední minutě dostala dvě minuty Jeřábková. (15:35)
    59
    Gól vstřelil tým DHK Baník Most (Karin Schererová). (15:35)
    59
    Schererová měla rychlé nohy a poté prostřelila Nejezchlebovou. (15:34)

58
    Ani v těchto minutách zápasu neměla štěstí veselská Romanová, která z křídla neprostřelila hostující gólmanku. (15:33)
    57
    Scherorová se prosazuje do otevřené obrany Veselí. (15:33)
    56
    Lukšíková po dobré spolupráci vstřelila branku. (15:32)
    56
    Hana Martínková dává další branky Mostu. (14:32)

55
    Varjassiová střílela doprostřed branky, což nemohla Bezpalcová pustit do branky. (14:31)

54
    Gakidová je vyloučená na dvě minuty. (14:31)
    54
    Další branku Mostu dává Jeřábková. (14:31)
    53
    Gól vstřelil tým DHK Baník Most (Ivana Gakidová). (14:30)
    53
    Mičiníková se prosadila, když se ve složité situaci otočila s míčem a v pádu prostřelila domácí brankářku. (14:29)