Oostende – Gent 5:2 (kon.) | Waasland-Beveren – Anderlecht 1:0 (kon.) | Waregem – Mechelen 2:3 (kon.)
Waasland-Beveren
1:0 (0:0)
RSC Anderlecht
Neděle 21.02.2016, 18:00 • Freethiel-Stadion (Beveren-Waas) • Belgická Jupiler Pro League • 27. kolo

Je za námi konec zápasu, ve kterém vítězí domácí KV Red Star Waasland zásluhou Vanza! Domácí hráli skoro celý druhý poločas v oslabení a přesto se radují z těsného vítězství, které zařídil svou hlavou Vanzo v 87. minutě.

Ode mne je to z dnešního zápasu vše! Děkuji vám za pozornost a někdy příště na shledanou! (19:53:49)

90+3

90+2
    Poslední nastavená minuta je tady. Hráčům Anderlechtu se vůbec nedaří udržet balon na dostřel Henkinetovy branky. Může za to i skvělá obrana Waaslandu, která vytlačuje svého soupeře dále od branky Henkineta.

90+2
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland: ze hřiště odchází Schrijvers, přichází Myny.

90
    Hlavní sudí Laforge nastavuje tři minuty!
    Hráčům Anderlechtu se čas rapidně krátí a na vyrovnání příliš času nezbývá.

89
    Máme tady poslední minutu řádné hrací doby. Uvidíme, zda hlavní sudí nastaví něco navíc a daruje tak hráčům Anderlechtu nějaký čas na možné vyrovnání.

88
    Ledová sprcha pro Anderlecht. Ten měl k dispozici skoro celý druhý poločas výhodu o jednoho muže v poli a přesto se z gólu radují domácí hráči.
    87. VANZO - 1:0

87
    Waasland právě vstřelil branku!
    Na centrovaný balon si naskočil FLORIANO VANZO a svou hlavičkou nedal Protovi šanci na chycení míče!

85
    Praet za zbytečný faul na unikajícího Moulina vidí červenou kartu.

84
    Hráči Anderlechtu jsou usazeni v těsné blízkosti pokutového území Waaslandu, ale domácí obránci vytlačují svého soupeře daleko od branky Henkineta.

83
    Domácí obrana pracuje opravdu kvalitně a nedovoluje svému soupeři zahrozit z nebezpečné pozice, která by mohla ohrozit Henkinetovu branku.

81
    Další střela, která přišla z nohy Suareze neměla velkou razanci a Henkinet si s ní dokázal poradit.

81
    Nepovedená střela Okaka skončila vysoko nad brankou Henkineta a ten uvede míč do hry odkopem od branky.

79
    Čas na vstřelení branky se hostům rapidně krátí. Nyní navíc fauloval Buttner a domácí na pár vteřin získávají míč do své moci.

78
    Pro centrovaný balon si došel Henkinet, který bez problémů vyboxoval mimo pokutové území. Navíc byl zasažen dobíhajícím Acheampongem a sudí píská faul ve prospěch Waaslandu.

77
    Hosté mají převahu co se týče držení míče, ale do zakončení se vůbec nedostávají. I proto zatím platí nerozhodný stav 0:0.