Vítkovice – Zlín 2:3 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 3:1 (kon.) | Plzeň – Sparta 3:4 (po pr.)
Litvínov – Chomutov 2:3 (kon.) | Liberec – Pardubice 4:2 (kon.) | K. Vary – Olomouc 3:5 (kon.)
Mountfield HK – Mladá Boleslav 2:3 (1:2 po s.n.)
Sportovní klub Kadaň
1:2 (1:0, 0:1, 0:1) Stav série: 1:2
HC Slovan Ústí nad Labem
Úterý 23.02.2016, 18:00Play-off Chance ligy • Předkolo

Kadaňský tým opouští ledovou plochu, zatímco Ústecký tým se loučí s vlastními fanoušky. Hosté nakonec vítězí zásluhou přesné střely Bernada od modré čáry a ujímají se tak vedení 1:2 v sérii. Zítra tak Trhači hrají o všechno. To je ode mne pro dnešní večer vše, děkuji za pozornost a zítra napočtenou. (20:28:57)

59:44
    Před brankou se ocitnul Pohl, ale na Dvořáka nevyzrál.

59:16
    Dvořák už vyjížděl na střídačku, ale nakonec se musel vrátit.

59:08
    Po Trefného střele skončil puk ve Volkově lapačce.

Ve stejném čase si hosté vyžádali oddechový čas.

59:04
    Volke raději přikryl volný kotouč.

58:50
    Hraje se daleko od domácí branky.

58:12
    Kloz zůstal sám před Dvořákem, ale domácí brankář jeho střelu vytlačil nad branku.

58:00
    Holomkova dělovka končí ve Dvořákově lapačce.

57:54
    Kolařík(KAD) obdržel dvě minuty za držení. Nutno podotknout, že oba byli zaseknutí do sebe a hráč hostů nejevil zájem pustit Kolaříkovu hůl.

57:21
    Pohl s Trefným do sebe strkali tak dlouho, až rozhodčí přerušil hru a oběma důrazně domluvil.

57:07

55:48
    Hosté v plném počtu. Kadaň ve čtyřech.

55:31
    Chrpa s Kverkou ujeli dva na jednoho, ale druhý jmenovaný přišel o kotouč.

55:06
    Kadaň jde do tří. Za faul kolenem si odsedí dvě minuty Blaha.

55:02
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Hosté otáčejí skóre. Přesnou střelou od modré čáry skóruje DAVID BERNAD. Asistence: Ondřej Holomek, Jan Kloz.

53:48
    Další strkanice před ústeckou střídačkou. Hlava(KAD) si odsedí dvě minuty za krosček, jeho soupeř Chalupa(UNL) obdržel dvouminutový trest za sekání. Hra pokračuje 4 na 4

Filip De Bolle

Branky a nahrávky: 7. Hejcman (Novák) – 28. Kloz (Roubík, Bernad), 56. Bernad (Holomek, Kloz)

Sportovní klub Kadaň: Dvořák (Dlouhý) – Trefný, Novák, Drobný, Černý, Blaha, Weinhold, Kolařík – Chrpa, Kverka, Veselý – Hlava, Hejcman, Kadlec – Sloboda, Vrána, Vaněk – Wágner, Šťovíček, Deveri – Zabloudil
    HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Soukup) – Holomek, Bernad, Vágner, Brož, Chalupa, Hes, Skočovský – Kloz, Roubík, Tůma – Pohl, Kuchler, Tenkrát – Merta, Melka, Gengel – Macek, Křivohlávek

Rozhodčí: Škrobák, Pražák – Kreuzer, Šmika