Montpellier – Lille 3:0 (kon.) | Guingamp – Angers 2:2 (kon.) | Troyes – Lorient 0:1 (kon.)
Remeš – Bordeaux 4:1 (kon.) | Toulouse – Rennes 1:2 (kon.)
Montpellier HSC
3:0 (0:0)
Lille OSC
Sobota 27.02.2016, 17:00 • Stade de la Mosson • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 28. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, díky za pozornost! Loučím se s Vámi a zase někdy u onlajnů se těším na počtenou! (19:08:01)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 4:3. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 14:19.

Je dobojováno, Montpellier ve druhé půli skóroval celkem 3x a tak zaslouženě vítězí.

V 50. minutě pálil z přímého kopu Corchia těsně mimo a ukázalo se, že otřepané „nedáš – dostaneš“ pořád platí. V 52. minutě totiž centr Boudebouze využil Kévin Bérigaud a poslal domácí tým do vedení. V 60. minutě se pak po závaru ve vápně prosadil Bryan Dabo. V 68. minutě pak Pionnier uhájil čisté konto, když vyrazil dělovku Bauthéaca. V 73. minutě byl pak opět v permanenci, ale ani Éder si na něj nepřišel. Udeřilo proto znovu na druhé straně, kde po Martinově centru hlavičkoval přesně mladičky Ellyes Skhiri a v 86. minutě rozhodl o definitivní podobě výsledku. Tu sice ještě mohl v 90+2. minutě upravit Sotoca, ale Enyeama dostál své přezdívce a další míč za svá záda nepustil.

90+3

90+2
    Boudebouz nacentroval z přímého kopu a Sotoca, který dnes hraje první utkání v Ligue 1, si hned mohl připsat gól! To by ovšem v bráně Lille nesměl být Enyeama, který parádním, vskutku kočičím, reflexem míč vyrazil!

90
    Nad rámec druhé půle jsou přidány tři minutky!

89
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Bryan Dabo, přichází Florian Sotoca.

88
    Boudebouz následně rozehrál rohový kop, ale tentokráte se LOSC ubránil.
    86. Ellyes SKHIRI - 3:0

86
    Montpellier právě vstřelil branku!
    Z levé strany centroval Martin a ELLYES SKHIRI si při svém šestém startu za první tým HSC připsal první ligovou branku, když poslal míč do brány hlavou!

85
    Boudebouz se hnal s Yatabarém do brejku, šli dva proti dvěma. Ale Sidibé se fantasticky vrátil a nic netušícího Boudebouze o balon obral učebnicovým skluzem.

84
    Lille se, navzdory početní nevýhodě, tlačí vpřed. Sidibé rozehraje roh.

82
    Sidibé rozehrál s Amalfitanem, jehož přetažený centr se do vápna snažil vrátit Lopes. Neuspěl, ale bílá vlna se zase valí na bránu Pionniera.

81
    Domácí ale již zase kontrolují balon a nikam se neženou, chtějí zápas v klidu dohrát a pohlídat si výhru.

80
    Dabo teď pokazil rozehrávku a míč šel do autu, hrát tak bude Lille. To je již o 10 mužích, Boufal byl nucen odstoupit z utkání.

78
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Rodrigue Casimir Ninga, přichází Ellyes Skhiri.

77
    Na zemi zůstal s bolestnou grimasou ležet Sofiane Boufal, což je nepříjemné – Lille má totiž již všechna střídání vyčerpána.

75
    Sébastien Corchia odcentroval a Hilton pak srazil následnou ránu na roh. Toho se ujal Lopes, ale centr zkazil.