Plzeň – Karviná 3:0 (kon.) | Jihlava – Slavia 2:2 (kon.) | Zlín – Teplice 6:1 (kon.)
Příbram – Liberec 1:0 (kon.) | Olomouc – Brno 2:3 (kon.) | Č. Budějovice – Jablonec 4:1 (kon.)
Pardubice – Mladá Boleslav 4:0 (kon.) | Ostrava – Hr. Králové 2:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Slovácko 0:1 (kon.)
Bohemians Praha 1905
0:1 (0:0)
1.FC Slovácko
Sobota 27.02.2016, 14:00 • Olympia Šeberov • Celostátní liga staršího dorostu • 38. kolo

Fotbalisté Bohemians Praha 1905 nedokázali využít výhodu domácího prostředí a hráčům 1.FC Slovácko podlehli nejtěsnějším možným rozdílem. Jedinou branku utkání v 73. minutě vstřelil Crouz. (16:09:50)

90+3

90
    Žlutou kartu dostává Matouš Trmal (1.FC Slovácko).

90
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Rezek, přichází Šmatelka.

89
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Crouz, přichází Janík.

83
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Řihák, přichází Pěnička.

81
    Žlutou kartu dostává Jan Hrabovský (1.FC Slovácko).

78
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Begič, přichází Novotný.

78
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Le Tuan, přichází Trčka.

76
    Žlutou kartu dostává Ondřej Čajka (1.FC Slovácko).

75
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Křivánek, přichází Hrabovský.

73
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Gólový účet utkání otevřel CHIDRICK PITEU KAMGANG CROUZ, jenž tak hosty zhruba dvacet minut před koncem poslal do vedení.

61
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Pospíšil, přichází Vaďura.

60
    Žlutou kartu dostává Marek Flasar (1.FC Slovácko).

46

V úvodním poločase se žádnému z celků nepodařilo vstřelit gól a do druhého dějství tak hráči vstoupí za nerozhodného stavu.