Marítimo – Coimbra 1:0 (kon.) | Moreirense – Tondela 1:2 (kon.) | Belenenses – Porto 1:2 (kon.)
Moreirense FC
1:2 (1:1)
CD Tondela
Neděle 28.02.2016, 17:00 • Parque Desportivo • Portugalská Primeira Liga • 24. kolo

To je ode mě pro tuto chvíli vše, na shledanou u dalšího online přenosu. (18:56:43)

Tondela překavpila na půdě Moreirense a připsala si tři body za vítězství 2:1. Hosté zůstávají stále jasně poslední, ale ještě si tímto výsledkem udrželi malinkou šanci na záchranu.

90+6

90+6
    Hostující Nathan Junior byl načapán v ofsajdu, v době, kdy končí již šestá minuta nastavení.

90+4
    Ještě jeden rohový kop pro Moreirense.

90+2
    Střídání v týmu CD Tondela: ze hřiště odchází Wagner, přichází Pica.

90
    Zápas pomalu spěje do nastaveného času a poslední Tondela stále překvapivě vede 2:1.

89
    Žlutou kartu dostává Palinha (Moreirense FC).

85
    Nathan Junior se opět ocitl v ofsajdovém postavení, hostům však vyhovuje, že čas rychle ubývá.

84
    Střídání v týmu CD Tondela: ze hřiště odchází Karl, přichází Alberto.

83
    Hostující Karl si vyžádal ošetření, hra je pozastavena.

81
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Oliveira, přichází Goncalves.

81
    Domácí útočnou snahu teď dvakrát během chvíle zastavil odpískaný ofsajd. Moreirense se krátí čas na vyrovnání.

77
    Žlutou kartu dostává Nuno Santos (CD Tondela).

75
    Střídání v týmu CD Tondela: ze hřiště odchází Murillo, přichází Menga.

75
    Nově nastoupivší Ohemeng se pokusil o vyrovnání, ale jeho střelu likviduje Ramos.

71
    Domácí se tlačí dopředu, ale Martins to teď přehnal a ocitl se v ofsajdu.

66
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Espinho, přichází Boateng.

66
    Hostující Murillo se dostal do zakončení, ale nemířil přesně.

65
    Nathan Junior se marně hnal za míčem, jelikož v době přihrávky stál v ofsajdu.

63
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Petrolina, přichází Ohemeng.

62
    Hosté jsou teď hodně při chuti a nyní získali rohový kop.

60
    Tým Tondela právě vstřelil branku!
    Autorem vlastní branky je RAFAEL MARTINS, který si nešťastně srazil balón do vlastní brány a hosté překvapivě vedou.

58
    Hostující Lima nebezpečně pálil, ale jeho ránu zablokoval bránící hráč domácího týmu.

56
    Žlutou kartu dostává Pierre Sagna (Moreirense FC).

55
    Hra je teď často přerušovaná, naposledy kvůli ofsajdu hostujícího Juniora.

49
    Martins si vyžádal ošetření, hra je na chvíli přerušena.

47
    Wagner se dostal až do zakončení a Stefanovič musel zasahovat.

46

První poločas končí nerozhodně, domácí byli aktivnější, ale Tondela využila nabídnutý pokutový kop, kterým srovnala stav zápasu. Druhá půle začně přibližně v 18:02.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+1

45
    První poločas bude nastaven o jednu minutu.

44
    Útočná akce domácího týmu je ukončena odpískaným ofsajdem.

41
    Nebezpečná střela Wagnera! Domácí brankář Stefanovič ovšem dobře zasáhl.

39
    Hosté se dostali k ojedinělému střeleckému pokusu, ale Tavares mířil mimo.

36
    Žlutou kartu dostává Oliveira (Moreirense FC).

34
    Žlutou kartu dostává Ramos (CD Tondela).

33
    Domácí zahrávali rohový kop, ale obrana Tondely situaci zvládla.

30
    Domácí Petrolina byl nachytán v ofsajdovém postavení.

25
    Autorem branky z pokutového kopu je NATHAN JUNIOR. Brazilec využil nabídnutou příležitost a hra začíná rázem opět od začátku.

24
    Domácí Oliveira fauloval ve vlastní šestnáctce a Tondela bude mít zničehonic velkou příležitost k vyrovnání, jelikož rozhodčí nařizuje pokutový kop!

22
    Moreirense je v utkání zatím jednoznačně lepším týmem a nepolevilo ani po vstřelení vedoucí branky. Domácí by rádi své vedení pojistili, podaří se jim to?

20
    Domácí jsou při chuti, dnes již podruhé pálil Petrolina, ale tentokrát Ramos vůbec nemusel zasahovat.

17
    Medeiros mohl přidat druhý gól domácího týmu, to by ovšem jeho střela nesměla zcela minout bránu.

11
    Moreirense právě vstřelilo branku!
    Domácí se v 11. minutě ujímají vedení zásluhou RAFAELA MARTINSE, který svým zakončením překonal Ramose.

11
    Petrolina se dostal do zakončení, ale Ramos jeho ránu zneškodnil.

10
    Rohový kop uvidíme nyní i na druhé straně hřiště.

9
    Hosté se po rohu dostali do zakončení, ale střela minula bránu.

8
    Hosté budou mít k dispozici rohový kop.

6
    Domácí Petrolina se dostal ke střele, která však nemířila mezi tři tyče.

4
    Útok domácího týmu zastavil odpískaný ofsajd.

3
    Domácí jsou v úvodu zápasu aktivnější a drží míč na polovině soupeře.

1

Moreirense FC: Stefanovič – Sagna, Oliveira, Danielson, Evaldo – Espinho, Palhinha, Gomes – Medeiros, Martins, Petrolina.
    Náhradníci: Nilson, Boateng, Coronas, Fati, Goncalves, Micael, Ohemeng.

CD Tondela: Ramos – Lima, Nascimento, Thicot, Santos – Tavares, Monteiro, Karl – Murillo, Junior, Wagner.
    Náhradníci: Zubikarai, Alberto, Piojo, Balde, Menga, Moreno, Pica.

Rozhodčí: Rui Oliveira – Sérgio Jesus Carlos Campos.

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky! Ve 24. kole portugalské nejvyšší fotbalové soutěže nás čeká záchranářský souboj mezi domácím Moreirense a Tondelou. Zatímco domácí celek je čtyři body nad pásmem sestupu, hosté jsou v sestupových vodách ponořeni až po uši, Tondela je jasně poslední a na nejbližší nesestupovou pozici ztrácí už jedenáct bodů, na Moreirense pak ještě o dva body více. Pokud hosté chtějí udržet nějakou malou šanci na záchranu, musí dnes vyhrát. Moreirense by však rádo před vlastními fanoušky získalo důležité tři body a poodskočilo konkurentům v boji o udržení. Jak to nakonec dopadne, můžete sledovat prostřednictvím našeho textového přenosu od 17:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.