Lazio – Sassuolo 0:2 (kon.) | Fiorentina – Neapol 1:1 (kon.)
ACF Fiorentina
1:1 (1:1)
SSC Neapol
Pondělí 29.02.2016, 21:00 • Stadio Artemio Franchi, Firenze • Italská Serie A • 27. kolo

To je z mé strany vše, hezký večer. (22:55:00)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 7:0. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 7:15.

Domácí se po rohu dostali do vedení, ale po chybě v obraně Neapol o minutku později odpověděla, konkrétně Gonzalo Higuaín, který vstřelil 25. branku v této sezoně. Poté byli lepší domácí, kteří nastřelili dvakrát brankovou konstrukci, ale branky jsme se už nedočkali a první poločas skončil 1:1. Ve druhém dějství se oba celky tlačily dopředu, chvíli byla lepší Neapol, chvíli Fiorentina, ovšem branka už nepadla a šlágr kola skončil nerozhodně 1:1.

90+4

90+3
    Z rohu ale nic nebylo a víc se v tomto zápase už zřejmě nestane.
    90+2. Lorenzo Insigne (NEA)

90+2
    Lorenzo Insigne se dostal do vápna, ale domácí brankář si s jeho pokusem skvěle poradil. Roh pro Neapol.

90+1
    Rozhodčí přidal tři minutky.

90
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Milan Badelj, přichází Josip Iličić.

90
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Gonzalo Higuaín, přichází Manolo Gabbiadini.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Oba celky se snaží rozhodnout, ale zatím se to ani jednomu nedaří podle představ.

86
    Gonzalo Higuaín dostal přihrávku do vápna, prostřelil brankáře, ale branka nakonec kvůli ofsajdu neplatí.

84
    Po centru z levé strany měl práci Ciprian Tătăruşanu, ale zvládl to na jedničku a kulatý nesmysl pohodlně sebral.

82
    Matías Vecino dostal dobrou přihrávku do vápna a ocitl se ve velké šanci, ale nezvládl zpracování míče a nic z toho nebylo, škoda pro domácí.

80
    Posledních deset minut, tak uvidíme, jak tento duel nakonec skončí, protože tři body může získat jak Fiorentina, tak Neapol.

78
    Valero se na hranici velkého vápna dostal k míči, ale hradbu těl nepropálil a Reina zasahovat nemusel.

77
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází José María Callejón, přichází Dries Mertens.

75
    Z dálky to vyzkoušel domácí Matías Vecino, ale jeho dělovce scházela přesnost, míč skončil vysoko nad brankou a rozehrávat bude Reina.